Доступність посилання

logo-print
20 Лютий 2017, Київ 11:09
Новини | Міжнародні

Путін підписав «антитерористичний пакет»


Володимир Путін, Ірина Ярова

Володимир Путін, Ірина Ярова

Президент Росії Володимир Путін підписав «антитерористичний пакет», повідомив його речник Дмитро Пєсков.

Минулого місяця відповідний пакет законів, внесений депутатом Іриною Яровою і членом Ради федерації Віктором Озеровим, ухвалили Державна дума і Рада федерації Росії.

Ухвалені поправки значно посилюють низку законів і обмежують права, гарантовані громадянам Конституцією, зокрема підвищуються терміни ув’язнення і штрафи за кількома статтями, збільшується відповідальність за заклики до терористичної діяльності і виправдання тероризму в інтернеті. Крім того, в Кримінальному кодексі Росії з’явилася стаття про неінформування, за «неповідомлення» про такі злочини як тероризм, захоплення влади і посягання на життя державного діяча можливе покарання – ув’язнення терміном до одного року.

«Антитерористичний пакет» законопроектів також зобов’язує операторів зв’язку зберігати дані клієнтів протягом півроку і надавати їх правоохоронним органам. Йдеться про листування, дзвінки і файлах, якими обмінюються користувачі.

Раніше Конгрес інтелігенції звернувся до президента Росії Володимира Путіна з проханням не підписувати так званий «антитерористичний пакет» законопроектів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG