Доступність посилання

logo-print
25 Березень 2017, Київ 10:28
Новини | Події

Муфтій Ісмагілов: мусульмани України засуджують теракт в Ніцці


Рятувальні служби надають допомогу потерпілим на місці теракту, Ніцца, Франція, 14 липня 2016 року

Рятувальні служби надають допомогу потерпілим на місці теракту, Ніцца, Франція, 14 липня 2016 року

Голова Духовного управління мусульман України шейх Саїд Ісмагілов заявляє, що мусульмани України засуджують теракт в Ніцці.

«Це є гріх. Ісламська релігія все це забороняє. Вбивство невинних людей є одним з найтяжчих гріхів. Це є великим злочином. Ми засуджуємо і забороняємо такі речі і взагалі-то в ісламі вбивство заборонене. Справжній мусульманин ніколи так робити не буде», – сказав Муфтій мусульман України в коментарі Радіо Свобода.

Саїд Ісмагілов додає, що наслідки теракту в Ніцці можуть бути негативними щодо мусульман Франції та Європи.

«Впевнений, що буде нова хвиля ісламофобії. На тлі цих злочинів свою політичну кар’єру можуть робити крайні праві політичні партії та рухи у Франції, які виступають перш за все проти мусульман. Всі ці злочини, перш за все, проти самих мусульман і проти доброго нашого імені, тобто мусульман Європи», – заявляє мусульманський духовний лідер України.

У Ніцці 14 липня пізно ввечері 19-тонна вантажівка на великій швидкості врізалася в натовп і проїхала два кілометри, давлячи людей. Внаслідок цього загинули щонайменше 84 людини, поранені близько 150, з них 18 перебувають у критичному стані. За даними МЗС України, двоє українців поранені, один громадянин України загинув.

Нині офіційно встановлено особу водія вантажівки, який задавив десятки людей, які ввечері гуляли Англійською набережною і дивилися на феєрверк на честь Дня взяття Бастилії. Нападником виявився 31-річний франко-тунісець, убитий у перестрілці з поліцією. Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за напад.

Влада Франції оголосила в усій країні триденну жалобу за жертвами кривавого нападу. У Ніцці скасовані всі публічні заходи, закриті всі пляжі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG