Доступність посилання

30 Квітень 2017, Київ 18:15
Новини | Події

Луценко про загибель журналіста Шеремета: це вбивство


На місці вибуху

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що смерть журналіста Павла Шеремета настала внаслідок дії вибухового пристрою, і запевняє, що зі свого боку зробить усе можливе для розкриття цього вбивства.

«З місця події доповіли, що смерть Павла Шеремета – наслідок вибухового пристрою. Це убивство. Зроблю все, що можу, щоб разом з колегами розкрити злочин», – написав він на сторінці у Facebook.

Луценко також висловив співчуття співзасновнику і керівнику інтернет-видання «Українська правда», де працював Шеремет, а також усім друзям покійного.

Президент України Петро Порошенко назвав «жахливою трагедією» загибель у Києві журналіста Павла Шеремета.

Головний редактор інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик пов’язує загибель журналіста Павла Шеремета з його професійною діяльністю.

Вибух стався о 7:45 ранку, коли Шеремет їхав у машині. Після 8:00 на радіо «Вєсті» відбувся ефір з президентом Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцулом, який мав вести Павло Шеремет. Замість нього ефір вела колега Шеремета.

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в «Українській правді», а також на радіо «Вести».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG