Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 11:17
Новини | Суспільство

МОЗ заявляє про недопоставку в регіони вакцини проти гепатиту В і низки інших вакцин


Ілюстративне фото

Міністерство охорони здоров’я заявляє про недопоставку в регіони вакцини проти гепатиту В і низки профілактичних дитячих вакцин. Про це повідомляє прес-служба МОЗ за підсумками селекторної наради керівництва відомства 9 серпня.

Як повідомляють у відомстві, станом на 8 серпня, відповідно до календаря профілактичних щеплень в усі регіони України поставлено низку вакцин, які використовуються для проведення щеплень дітям.

Зокрема, у МОЗ повідомили, що поставлена вакцина проти гепатиту В – 350 тисяч доз (20% від запланованого), комбінована вакцина для профілактики коклюшу (ацелюлярна), дифтерії, правця, поліомієліту (інактивована), гемофільної інфекції типу b («Пентаксим») – 414,7 тисяч доз (48% від запланованого), вакцина для профілактики кору, паротиту, краснухи – 277 тисяч доз (22% від запланованого).

При цьому повідомляється, що вакцин проти сказу поставлено 91390 доз, 100 % від запланованого.

У МОЗ зазначають, що 28 липня в Україну надійшла друга партія вакцини для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) у кількості 345,55 тисяч доз і 5 серпня поставлено вакцину для профілактики дифтерії, правця в дорослих (АДС-М) – 1599,6 тисяч доз.

Протягом наступного тижня ці вакцини планується поставити в усі регіони України, додають у міністерстві.

«На сьогодні у регіонах доступні вакцини для проведення щеплень дітям першого року життя відповідно до календаря щеплень, тобто препарати, з яких має починатися вакцинація», – зазначив начальник відділу програм і проектів управління суспільного здоров’я Сергій Платов.

У МОЗ зазначають, що найближчим часом планується поставка в Україну оральної, бівалентної вакцини проти поліомієліту в кількості 2755 тисяч доз і цільноклітинної вакцини проти коклюшу, дифтерії, правця – 1770 тисяч доз.

Крім того, зараз вирішується питання про можливість ввезення на територію України вакцини для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 мільйона доз.

Упродовж двох років в Україні не було вакцин проти кору, дифтерії, кашлюка, паротиту, правця, сказу, рік тому в Україні стався спалах поліомієліту, через який було проведено три раунди додаткової імунізації усіх дітей віком до 14 років.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG