Збірна України з футболу зіграла внічию з ісландцями

Євген Коноплянка (в центрі в жовтій формі) не зміг забити ісландцям вирішальний пенальті

Нічиєю 1:1 у протистоянні з чвертьфіналістами Євро-2016 ісландцями стартував на посаді головного тренера національної збірної України з футболу Андрій Шевченко.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко під час матчу проти Ісландії в рамках відбіркового турніру до Чемпіонату світу з футболу 2018 на стадіоні НСК Олімпійський. Київ, 5 вересня 2016 року

У першому матчі кваліфікації до чемпіонату світу 2018 року українська команда вже на 5-й хвилині після помилок захисту пропустила від Альфреда Фіннбогасона.

Ще перед перервою «синьо-жовті» відігралися – Андрій Ярмоленко класно зіграв на добиванні після удару здалеку.

Наприкінці гри перемогу господарям міг принести Євген Коноплянка, але не влучив у ворота з пенальті.

З результатом 1:1 завершилися два інші поєдинки в групі І. Так зіграли Хорватія – Туреччина та Фінляндія – Косово.

Наступний поєдинок команда Шевченка проведе 6 жовтня в Туреччині.