Українські спортсмени утримують третє місце в медальному заліку Параолімпійських ігор

У четвертий день змагань на Параолімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро українські спортсмени здобули 12 медалей – шість золотих і по три срібні і бронзові.

Переможцями Параолімпійських ігор стали плавці Денис Дубров, Олексій Федина та Єлизавета Мережко, майстриня настільного тенісу Наталія Косміна, а також Роман Полянський, який змагається в академічному веслуванні, та Лейла Аджаметова, яка перемогла в бігу на 100 метрів.

У неофіційному медальному заліку українці залишилися на третій позиції. В скарбничці «синьо-жовтих» 49 медалей – 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових. Попереду – спортсмени Китаю та Великої Британії.