Українські паралімпійці здобули ще п’ять золотих медалей

Максим Крипак під час одного з попередніх змагань на Паралімпійських іграх у Ріо

Українські спортсмени здобули за день іще п’ять золотих, дві срібні і чотири бронзові медалі на літніх Паралімпійських іграх, що тривають у бразильському Ріо-де-Жанейро.

Золото у стрільбі з пневматичної гвинтівки у вправі R5 (10 м, 60 пострілів) узяв Василь Ковальчук.

Бронзову нагороду виборола у змаганні з настільного тенісу Марина Литовченко.

Дві бронзові медалі у фехтувальників: це Євгенія Бреус і Олег Науменко.

Іще одна золота медаль у Єлизавети Мерешко у плаванні на дистанції 400 метрів вільним стилем. Тут також був побитий паралімпійський рекорд. Це вже третє золото Єлизавети Мерешко на цих Паралімпійських іграх, нагадав Національний паралімпійський комітет України.

Іще два золота здобули плавці: Євгеній Богодайко на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (він при цьому побив світовий рекорд) і Максим Крипак на дистанції 100 метрів вільним стилем (він при цьому встановив рекорд Європи, і в нього це теж уже третє золото цих Паралімпійських ігор).

Срібло також має легкоатлетка Наталія Єзловецька в забігу на 400 метрів.

А Максим Веракса в запливі на дистанції 100 метрів брасом здобув бронзову нагороду.

Золоту медаль завоювала Оксана Зубковська у стрибках у довжину.

Також Дмитро Виноградець здобув срібло в запливі на дистанцію 50 метрів вільним стилем.

Таким чином, за результатами вівторка українські паралімпійці мають 27 золотих, 21 срібну і 24 бронзові медалі, а разом 72 – на 11 більше, ніж попереднього дня.

Вони й далі посідають третє місце в неофіційному медальному заліку Паралімпійських ігор після Китаю і Великої Британії.

Члени української паралімпійської збірної під час урочистої церемонії відкриття Паралімпіади, Ріо-де-Жанейро, 7 вересня 2016 року