Українці здобули на Паралімпійських іграх іще чотири золота

Сергій Ємельянов, золотий паралімпійський медаліст у змаганні параканое, 15 вересня 2016 року

Українські спортсмени здобули на літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у Бразилії за день одинадцять медалей: чотири золоті, чотири срібні і три бронзові.

Золото у Сергія Ємельянова і срібло у Наталі Лагутенко, які змагалися на параканое.

Золоту медаль здобув Євгеній Богодайко – як зауважив Національний паралімпійський комітет України, цією медаллю українські паралімпійці перевершили свої золоті здобутки з Паралімпійських ігор 2012 року в Лондоні.

Золота нагорода в Максима Крипака та срібло в Дениса Дуброва у плаванні на дистанції 400 метрів вільним стилем. При цьому, звернув увагу Національний паралімпійський комітет, обидва пропливли з результатом, кращим від попереднього рекорду світу та паралімпійського рекорду.

Срібна нагорода у Дмитра Виноградця у плаванні на дистанції 200 метрів вільним стилем і черговий рекорд Європи.

Срібна нагорода з особистим рекордом у штовханні ядра в легкоатлетки Марії Помазан.

І наприкінці дня паралімпійських змагань українські спортсмени здобули відразу чотири нагороди у плаванні на дистанції 50 метрів на спині в різних категоріях: Геннадій Бойко – золото, Антон Коль – бронза, Сергій Паламарчук – бронза з рекордом Європи та Ірина Соцька – бронза.

Таким чином, у підсумку восьмого дня змагань українських спортсменів на Паралімпійських іграх – 92 медалі, серед яких 35 золотих, 27 срібних та 30 бронзових.

Українські паралімпійці, як і раніше, займають третю позицію в неофіційному медальному заліку.