Футбол: збірна України стала другою у відбірній групі І

Збірна України з результатом 1:0 здобула важку перемогу над командою Фінляндії у відбірному матчі чемпіонату світу 2018 року і стала другою в групі І слідом за хорватськими футболістами.

Єдиний гол із передачі Євгена Коноплянки забив Артем Кравець. Це сталося на 24-й хвилині.

Раніше у відбірній групі І збірна Хорватії виграла у команди Ісландії домашній поєдинок четвертого туру відбірного турніру чемпіонату світу в групі І. Марсело Брозович ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок на 15-й хвилині, він же в компенсований час у схожій ситуації встановив остаточний результат – 2:0.

Із таким же рахунком 2:0 команда Туреччини виграла у косоварів.

Хорвати набрали 10 очок, українці мають вісім балів, збірна Ісландії – 7, Туреччини – 5. По одному очку здобули аутсайдери – команди Косова та Фінляндії.

На цю ж тему:

Перед матчем футбольних збірних України та Фінляндії в Одесі пройшов марш за єдність країни, присвячений пам’яті загиблих бійців війни на Донбасі.

В Одесі пройшов марш ультрас з усієї України (відео)