Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 04:08
Новини | Події

Нацрада вирішила звернутися до суду щодо 67 ТРК через ненадання даних про структуру власності


(©Shutterstock)

(©Shutterstock)

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду про стягнення штрафів із 67 телерадіокомпаній через несвоєчасне подання ними інформації про структуру їхньої власності або надання інформації, що не відповідає дійсності.

Як повідомляє прес-служба Нацради, телерадіоорганізація сплачує штраф у розмірі 5 % загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник, а за кожен день прострочення сплати нараховуватиметься пеня у розмірі 1% від суми штрафу.

У відомстві зазначають, що, оскільки до цього часу низка ліцензіатів не сплатила штрафи, Нацрада ухвалила рішення про звернення до суду про стягнення з них цих штрафів.

«Управлінням фінансової і бухгалтерської служби регуляторного органу телерадіокомпаніям і провайдерам програмної послуги нараховано пеню за кожен день прострочення сплати», – йдеться у повідомленні.

До переліку оштрафованих телерадіокомпаній, зокрема, увійшли «Ностальгія», «Європа Плюс Київ», «Українське народне телебачення УНТ», «Телеканал-100», «Перша одеська телерадіокомпанія».

Згідно із законодавством, суб’єкт інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення щороку подає інформацію про свою структуру власності, яку необхідно надати регулятору до 31 березня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG