05 лютого 2012, Київ 03:16

Суспільство

В якому злочині зізнався глава МВС Анатолій Могильов (огляд преси)

x

Мультимедіа

Аудіо
РОЗМІР ШРИФТУ - +
Київ – Найближчим часом парламентська коаліція може розширитися. Депутати від опозиції йдуть в нові, провладні політичні проекти. Хто і чому залишає ряди своїх фракцій, якою країна незабаром побачить парламентську більшість, розповідають «Ізвєстія» в Україні». Видання, зокрема, пише, що опозиційні лідери фактично зараз пожинають плоди своєї кадрової та етичної нерозбірливості.

Початок роботи 7 сесії засвідчив, що Блок Юлії Тимошенко швидко втрачає роль флагмана української опозиції. Як стверджує газета «Нова», фракція БЮТ розділилася на радикальне і більш лояльне до влади крило. Головна причина можливо майбутнього скандалу – сильний тиск на бютівців за допомогою кримінальних справ. Відтак вони переконують свого лідера бути більш зговірливою. Підтвердженням цих тез є незвично мляве, на думку газетярів, поводження бютівців. Заголовок статті – «Плюшева опозиція».

У цьому ж числі газета «Нова» стверджує, що глава МВС Анатолій Могильов публічно зізнався в тяжкому злочині, але й досі чомусь на свободі. Йдеться про новий «Кадилак», який, як розповів головний міліціонер країни, фірма подарувала йому через водія. Себто він зізнався в корупційному діянні, наголошує видання. Адже подарунок чиновнику від фізичної особи називають хабарем. Тоді чому він не сидить поруч на нарах із Діденком, Кухаренком, Макаренком, адже його провину і доводити не потрібно – сам зізнався. Публікація називається «Куди «Кадилак» везе Могильова – у відставку чи у в’язницю?».

Автолюбителям ніяк не випадає бодай би місяць пожити спокійно. Як пише газета «Вечірні вісті», кожен другий парламентарій вважає своїм обов’язком щось змінити в існуючих правилах. Не відстає і МВС. Якщо у парламенті пройдуть всі нові ініціативи, водіям доведеться несолодко. Про це видання наголошує у матеріалі «У водіїв відберуть все, крім посвідчень».

Лише на Свободі

Головний синоптик: в Україні теплішає

Начальник Українського Гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда прогнозує, що аномальні холоди закінчаться, а весна буде ранньою

Мультимедіа Росія: мороз протесту не завада (ФОТО, ВІДЕО)

Десятки тисяч громадян вийшли на площі російських міст, вимагаючи чесних виборів

Аудіо Дочка Тимошенко закликає США тиснути на адміністрацію Януковича

Євгенія Тимошенко виступила в американському Конгресі на слуханнях про Україну

Форум закрито
Відсортувати коментарі:
Коментарі
     
від: nn Місто: n
09.09.2010 03:21
турчинов газ украл в государственных интересах, могилев ворует потому, что у него зарплата маленькая и атаман шайки - дважды репрессированный шапкокрад

Свобода у соціальних мережах

Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода RSS Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода Подкаст Радіо Свобода

Актуальне фото

Море біля Одеси замерзло

Море біля Одеси замерзло

Більше про це

Лідери рейтингу

Світові валюти

UAH
USD
7,994
UAH
EUR
11,005
UAH
RUB
0,2569

Rates may not be current.

Популярне з інших сайтів

Погода, Новости, загрузка...