29 червня 2016, Київ 21:06

  Партія регіонів у Криму «дістала» всіх – і опозицію, і союзників

  Сімферополь – Кримська парторганізація «Нашої України» у виборах участі не братиме – управління юстиції затягнуло з обміном свідоцтва про державну реєстрацію. Народний рух України не матиме своїх висуванців у Виборчій комісії АРК і більшості виборчкомів у районах, де значна частка кримськотатарського населення. Партія «Батьківщина» має проблеми з реєстрацією свої кандидатів в абсолютно всіх регіонах автономії. У цих бідах опозиційні політичні сили звинувачують чиновників і партію влади. Втім, на «регіоналів» скаржаться не тільки опозиціонери, але й їхні політичні союзники з партій «Сильна Україна», «Союз» і «Російська єдність».

  x

  Мультимедіа

  Аудіо
  Один із лідерів кримської «Сильної України» Леонід Савенко днями заявив, що на парторганізацію чиниться тиск з боку органів влади. Зокрема, блокується партійна агітація на рекламних носіях і в засобах масової інформації, різними способами чиниться тиск на тих, кого «Сильна Україна» висуває у списках і в мажоритарних округах.

  Савенко не уточнив деталі, а от лідер партії «Союз» Лев Міримський каже, що на його соратників влада тисне за допомогою правоохоронних органів. У п’ятницю міліція затримала мера Алушти Володимира Щербину, який знову балотується на цю посаду від партії «Союз». Минулого тижня така ж доля спіткала ще одного «союзівця», мера Алупки Андрія Харитонова, проти кого прокуратура розслідує карну справу. Тепер суд дав дозвіл на його арешт. Ще в одного висуванця «Союзу» – колишнього депутата Верховної Ради Криму Юрія Коломійцева правоохоронці позавчора провели вдома обшук.

  Водночас Російська єдність» скаржилася на тотальну відсутність її висуванців у виборчих комісіях, куди їх не пустили «регіонали», що контролюють місцеві ради, які їх формували. А вже таким чином сформовані виборчкоми не допустили «русоєдов» до реєстрації, або ж скасували її у цілій низці регіонів. На інформаційну блокаду, зволікання виборчих комісій та арешти однопартійців скаржаться і комуністи, які, як відомо, входять до парламентської більшості у Верховній Раді України.

  Кримські «регіонали» кажуть: «все законно»

  Григорій Йоффе
  Представники кримського штабу Партії регіонів заявляють, що всі звинувачення з боку опозиції – логічні, адже опозиціонерам не подобається все, що б не робила влада. Що ж до закидів і скарг політичних союзників, то один із чільних кримських «регіоналів», голова Постійної мандатної комісії Верховної Ради Криму Григорій Йоффе в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що проблеми партій «Союз», «Сильна Україна» та інших політичних союзників – у неправильній кадровій політиці в їхніх кримських парторганізаціях.

  «Ніхто не винен, що політична сила свого часу набрала до своїх лав людей, які досить сумнівними питаннями займалися як у сфері бізнесу, так і у сфері управління», – сказав чільний представник Партії регіонів у Криму Григорій Йоффе.

  У п’ятницю прес-служба Прокуратури Криму повідомила, що проти мера Алушти порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень. Щербина підозрюється в тому, що дав «незаконну вказівку підлеглому про доповнення рішення сесії пунктом, який не виносився на обговорення депутатів та голосування».


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: slavko Місто: тернопiль
  13.10.2010 19:40
  хлопцi эднаймося бо бiда буде!!!!!!!!!!!!!

  від: макеевчанин Місто: макеевка- симфирополь
  10.10.2010 19:59
  а че кометировать, все так. а наши задавят, а вы вякайте но ниечго не выйдет - мы победим донбассс рулит!
  У відповідь

  від: Василь Бульба Місто: Львів
  11.10.2010 09:15
  Донбас за филкы палюбому срулит куда нада. Поллитры тоже покатит. Пацанам на стадионах рассказывайте, что Донбас на колени никто не поставит, а он уже давно продался за 50 гривен в сутки и гонит порожняк.

  від: Батько Місто: м.Полтава
  10.10.2010 15:40
  Прибічникам Януковича та його союзникам слід не скаржитись, а подумати про нагороду, за все що він вчинив для їх та Росії. Їм треба прохати уряд Росії, щоб той надав Януковичу звання та нагороду "Герой России". Один договір по Чорноморському флоту тягне на таку нагороду. А ще єсть нав'язана російська мова Україні, не визнання Голодомору, переписані підручники історії, повернення країни до старої Конституції та ліквідації опозиції. Порівняно з цими "подвигами" скарги союзників на регіоналів дрібниці, які швидко забудуться.
  У відповідь

  від: Володимир Місто: Хмельниччина
  10.10.2010 16:51
  Згоден на 100 відсотків!Ця влада працює на кРЕМЛЬ
  У відповідь

  від: Критик Місто: Севастополь
  12.10.2010 23:21
  А вы как хотели,так есть сейчас и будет ближайшие 5 лет.Кремль рулит!

  від: Георгій Місто: Київ
  09.10.2010 13:12
  Давай, давай ПР! Дави всіх! Чим більше тиск, тим скоріше терпець урветься!

  від: Олександра Місто: Коломия
  09.10.2010 13:04
  А вони всіх не тільки в Криму дістали, а всюди. Допоки ми сидимо по своїх домівках - вони все швиденько до своїх рук липких приберуть.Ви подивіться на на Колісниченка В.- як декілька днів тому в прямому ефірі ( Шустер live ) він брехав , що ніякого повернення до президентської форми правління не буде , що 4 судді КС самі подали у вдставку. І що тепер ? Він знову з"являється в ефірі, ніби й нічого не сталось. Очевидно, у нього ну дуже вже коротка пам"ять- то нехай пригадає ,що стається з тими, хто р"яно виконує команду "фас" господаря ( Кравченко , Кирпа , Кушнарьов -всі на К).
  У відповідь

  від: Петро Місто: Донецьк
  10.10.2010 00:58
  Ви подивіться на посмішку того Колісниченка і перестаньте після цього задавати наївні питання

  від: Анонім
  09.10.2010 12:56
  „Янукович – ндєжда Крима” - написано на плакаті. Чого тільки Криму? Всієї України! Вождь і учітєль! Постає питання, де йому, ще за життя, треба встановити пам’ятники?
  Актуальне фото
  У Запоріжжі відкрили мурал із зображенням Надії Савченко

  У Запоріжжі відкрили мурал із зображенням Надії Савченко

  ФОТОЩОДЕННИК РАДІО СВОБОДА

  Світові валюти

  UAH
  USD
  0,0322
  UAH
  EUR
  0,0356
  UAH
  RUB
  0,0004

  Rates may not be current.

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ

  Популярне з інших сайтів

  Погода, Новости, загрузка...