27 червня 2016, Київ 08:46

  Політика

  Опозиція не здасть ГТС без бою в парламенті

  x

  Мультимедіа

  Аудіо
  Київ – Цього тижня народні депутати вперше у 2012 році зберуться у сесійній залі. Опозиція очікує, що влада планує ухвалити закони, які відкриють шлях до роздержавлення газотранспортної системи та землі. Відтак, опозиціонери планують протидіяти цьому. Водночас, представники влади та опозиції не виключають, що цього року ще можуть бутити випадки, коли вони голосуватимуть одностайно.


  Цього тижня фракції більшості спробують ухвалити два небезпечні законопроекти, каже заступник голови фракції НУНС Тарас Стецьків.

  «Це закони які, фактично, загрожують українському суверенітету. Перше – це урядовий закон про дозвіл на приватизацію газотранспортної системи і підземних сховищ газу. Друге – ухвалення у другому читанні закону про ринок земель, який дозволяє продати, мабуть, останній після газотранспортної системи український актив», – каже нунсівець.

  Схожої думки про наміри парламентської більшості дотримується і депутат-бютівець Андрій Павловський. За його словами, земельний і газовий законопроекти будуть «другою, після Севастополя, здачею національних інтересів». З огляду на це опозиціонери планують протидіяти цим планам більшості.

  Передвиборна «соціалка» всіх примирить?

  У свою чергу заступник голови фракції Партії регіонів Володимир Зубанов не виключає можливості розгляду цих питань, але вважає більш імовірним, що земельний законопроект розглядатиметься пізніше.

  «Можливо, уряд підготує законопроект, що дозволить реорганізувати «Нафтогаз». Зараз це обговорюється. Дійсно, є ж відповідна вимога Європейської хартії енергетичної. Треба, щоб уряд мав відповідні важелі», – зазначає Володимир Зубанов.

  Також Зубанов не виключає, що перед виборами знову може повторитися ситуація, коли провладні та опозиційні фракції голосуватимуть в унісон.

  «Будуть ратифікації та соціальні закони. Бо перед виборами не тільки опозиція хоче показати свою роботу, але й влада хоче показати, що вона досягла якихось успіхів», – вважає Володимир Зубанов.

  Депутат-бютівець Андрій Павловський не виключає можливості спільного голосування, якщо парламентська більшість перед виборами вирішить відновити соціальні закони, дія яких була скасована під час ухвалення держбюджету на цей рік.

  Парламентські вибори мають відбутися цього року в останню неділю жовтня.

  Дмитро Шурхало

  ShurkhaloD+rferl.org

  На Радіо Свобода – з 2008 року. Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».
  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: yuriy Місто: burlingame
  10.01.2012 03:26
  Читаю в комментариях - опозиция такая сякая. И называют три-четыре фамилии. А кто остальные? Бросьте играться этим иностранным словом. Все кто против антиукраинских действий власти януковичей просто есть борцы против них. Кто себя таким считает и должен выйти хотя бы под ВС. Собирется несколько тысяч,а если десятки тысяч, вряд ли примут антигосударственные законы. А так иван кивает на петра, а петро на ивана........

  від: Валик Місто: Донецкая
  09.01.2012 15:58
  Всё уже давно решено в кремле.

  від: Славко Місто: Львів
  09.01.2012 14:19
  Опозиція здасть із боєм ГТС. Тільки після бою сил в неї стане ще менше!
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Харьков
  09.01.2012 15:04
  Большинство населения Украины - БЫДЛО, схавают все, лишь бы РУССКИЙ был вторым государственным.

  від: Бест Місто: г. Киев
  09.01.2012 11:58
  ГТС и ЗЕМЛЯ - вот две проблемы, которые эта власть решить не сможет и из-за которых её будут "выносить" из её кресел...!

  від: ольга Місто: Київ
  09.01.2012 10:11
  У нас немає опозиції. Немає. Сидять,як кроти, по норах і тремтять, аби їх не чіпали. Гидко і сумно. Немає в цієї держави майбутнього.

  від: неПРдун Місто: г. Киев
  09.01.2012 09:51
  ГТС и земля - это слишком серьёзно, чтобы их сдача кацапоидам у ПРдунов так лихо получилась!
  Независимо от действий т.н. оппозиции, народ может просто на вилах вынести этих "сдачуноп-ПРдунов" из их "временных кресел"... Хватит одного Севастополя! "Дешёвого газа "наелись досыта...!

  від: игорь Місто: харьков
  09.01.2012 09:50
  а вы, друзья, как не рядитесь, все ж в музыканты не годитесь

  від: seruy Місто: рівне
  09.01.2012 08:53
  Опозиція вже і так здала все що можна.Осталося тільки роздержавити і продати всі підприемства і землю віддати з ГТС олігархам і держави під назвою Украіна тоді вже точно не буде. А відносно опозиціі.......Партія Яценюка це - зброд із бивших. Коли вони прийдуть у парламент, це буде другий НУ-НС. На кого там ще можна з опозиціі ставити, так це на БЮТ, ,.Свобода,,. ,,УДАР,, іГриценко будуть в пролеті , еслі вони не увійдуть до БЮТу чи ,,Свободи,,--, що малоімовірно конечно, і біде дуже шкода. КПУ, яка сама себе зараз приравнивае до опозиціі к владі е ні чим іним як ,,проституткой,, -- типа партіі Мороза колись. Дуже шкода, що е велика кількість обманутих нею людей в основном на півдні ,які за КПУ ще згодні голосувати.
  У відповідь

  від: yuriy Місто: burlingame
  11.01.2012 22:53
  Оппозиция сдала и сдает национальные интересы? Окститесь! Сдают бандитам все украинское достояние все жители Украины. Назвать этих жителей народом язык не поворачивается. Какой это народ если каждому до фени если даже чувствует воровскую руку в своем кармане. Вышли бы как в Москве на Болотну площадь тысяч под сто неравнодушных людей......

  від: Микола Місто: Іванівка
  09.01.2012 08:26
  Де була опозиція коли ЮВТ підписувала кабальні газові угоди, де був Немиря з своїми купленими друзями з Євросоюзу, де були всі друзі опозиції, коли бачили, що ради своїх особистих кримінального складу інтересів (ухиляння від податків, прикриття своїх оборудок боргами держбюджету - не злочин в будь-якій країні?) країна скидається в прірву? Хто тоді думав за народ?
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Харьков
  09.01.2012 15:00
  КАБАЛЬНЫХ соглашений ЮВТ не подписывала! ЮВТ подписала РЫНОЧНЫЕ соглашения, вы же по поводу бензина по КАБАЛЬНОЙ цене не ВОПИШЬ, потому что ЦЕНА есть ЦЕНА. А ПРдауны крутят наперстки для лохов в том же ключе, что и про МВФ, который якобы требует отменить соцвыплаты и увеличить цену коммуналки для населения, а на самом деле МВФ требует от ГОПНИКОВ перестать ГРАБИТЬ страну и тогда денег хватит на все.

  від: Юрій
  09.01.2012 08:17
  Заставити міністра- Бойко віддати кеш за нафтові платформи, це головне завдання нашої прокуратури!!!
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ