29 червня 2016, Київ 17:27

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Пукач говорить те, що йому навіюють – Литвин (ВІДЕО)

  Литвин про заяви Пукачаi
  X
  Андрій Баштовий
  05.02.2013
  «А що йому ще залишається, крім того як говорити те, що йому навіюють?» – сказав колишній Голова Верховної Ради.
  Народний депутат Володимир Литвин заперечує правдивість заяв колишнього керівника департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ України Олексія Пукача про причетність Литвина до вбивства Георгія Гонгадзе.

  «А що йому ще залишається, крім того як говорити те, що йому навіюють?» – сказав колишній спікер. «По суті справи всі, які потрібні були, свідчення я в свій час давав. Очевидно, час уже припинити знущатися».

  Раніше Олексій Пукач заявляв, що про мотиви вбивства журналіста Георгія Гонгадзе треба питати в депутата Верховної Ради Володимира Литвина й колишнього Президента Леоніда Кучми. Про це він сказав після оголошення йому вироку (довічне ув’язнення) в Печерському райсуді Києва. Захист Пукача заявив, що оскаржить вирок Печерського райсуду Києва.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Robin Місто: Lugansk
  06.02.2013 20:32
  Кучму и Литвина надо выдать в Гаагу и там довести это дело до конца.

  від: Дмитро Місто: Харків
  05.02.2013 20:04
  У нас немає прямих доказів безпосередньої вини Кучми і Литвина у вбивстві Гонгадзе. Але при них створювалася атмосфера, в якій таке вбивство стало можливим. Крім того, Литвин після того злодійства поводив себе дивним чином. Згадаймо лише, як при ньому були схвалені харківські угоди або прийнято закон про мови. Він нічого не зробив у плані боротьби з "піаністами" у Раді. А плагіат у "наукових" публікаціях академіка? Тому народ, не маючи прямих доказів вини Литвина, допускає, що він може бути причетним до злодійства. Коли Пукач був при посаді генерала, мав імпозантний вигляд, чи могли ви допустити, що своїми руками він здатен задушити людину, а потім відтяти йому голову???? Це - генерал, так би мовити, еліта нації. Це - пристосуванці, "временщики". Звичайно, серед них є "вожді" і є виконувачі. Без сумніву, Пукач - виконувач.
  У відповідь

  від: Вольдем Місто: Украина
  06.02.2013 13:10
  Немає пямих доказів що Кучма давав наказ вбити Гонгадзе, але є записи розмов в президентському кабінеті, коли Кучма в присутності Кравченка і Литвина обурений публікаціями журналіста каже, що з Гонгадзе треба зняти штани, вивезти в Чечню і т.д. А Литвин тоді виступав в ролі підбурювача і хотів поквитатися з Гонгадзе з особистих причин, тому і носив Кучмі в кабінет ці газети з викривальними матеріалами журналіста. Ну а Кравченко "взяв під козирьок" наказ свого шефа і постарався назавжди вирішити "проблему" несговірливого Гонгадзе.

  від: Андрій Місто: Рівне
  05.02.2013 16:11
  Кучма невинен, Литвин - невинен. Ніхто не винен. Мабуть Пукач просто виріши розважитись та вбити Гонгадзе просто так.

  від: Вася Місто: Київ
  05.02.2013 16:07
  Всі розуміють, що Пукач хотів порадувати Луценка та Мороза-яким Мельниченко передав підроблені плівки. Якби були плівки справжні-Мельніченко віддав би їх своєму керівникові або в генпрокуратуру.
  У відповідь

  від: Вольдем Місто: Украина
  06.02.2013 09:15
  Якби плівки були підроблені, то сенсації і галасу після їх оприлюднення вистачило б на два-три дні, максимум - на тиждень, а Мельниченко б давно був покараний за підробку. А Кучма і Литвин, використовуючи своє високе становище тоді і покровительство влади тепер, тільки відбиваються від незручних запитань.
  У відповідь

  від: Анонім
  05.02.2013 23:00
  Це "розуміє" тільки Вася з Києва

  від: прроня Місто: Киев
  05.02.2013 16:07
  ну это нам он может городить надеясь что правда благодаря Кучме не всплывет а как с совестью голова Гонгадзе во сне не сниться а что дети ответят за кровный грех не боиться

  від: Вольдем Місто: Украина
  05.02.2013 15:37
  Кращим виходом для Литвина і Кучми був би пістолет з одним набоєм, щоб хоча б частково змити з себе ганьбу.
  У відповідь

  від: Олексан Місто: Україна
  05.02.2013 16:11
  Что Литвин, что Кучма - оба трусы и подонки. Застрелиться не хватит ни смелости, ни совести.
  У відповідь

  від: Вольдем Місто: Украина
  05.02.2013 23:09
  Згоден з вами

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на Майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ