30 червня 2016, Київ 13:15

  Суспільство

  Що буде з «Маршем рівності», який планувала у Києві ЛГБТ-спільнота?

  Мультимедіа

  Аудіо
  Київ – «Марш рівності», який планувала на суботу, 25 травня у Києві ЛГБТ-спільнота, спробують провести. Про це заявили Радіо Свобода в Оргкомітеті КиївПрайду-2013 (КиївПрайд – це різні правозахисні заходи, завершенням яких мав бути «Марш рівності» у столиці України). Таку заяву в Оргкомітеті зробили, коментуючи рішення Окружного адмінсуду столиці, що заборонив проведення всіх не пов'язаних з відзначенням Дня Києва акцій, в тому числі «Маршу рівності».
   
  «Ми передбачували, що нам щось зроблять, щоб завадити вийти на вулицю 25 травня у Києві», – заявила Радіо Свобода Олена Семенова, координатор із роботи з пресою Оргкомітету КиївПрайду-2013, в рамках якого збиралися провести наступної суботи у столиці «Марш рівності». Вона навела цей коментар після рішення Окружного адміністративного суду столиці, що заборонив проведення всіх не пов'язаних з відзначенням Дня Києва 25 травня акцій, зокрема, «Маршу рівності».
   
  З таким позовом до суду звернувся департамент суспільних комунікацій міської державної адміністрації. Спочатку у позовних вимогах йшлося про заборону всіх акцій, не пов'язаних зі святкуванням дня міста, в центрі столиці. Але при цьому вулиця Червоноармійська, на яку була подана заявка від одного із заявників «Маршу рівності», не входить до переліку центральних вулиць, визначеного міською владою. У КМДА уточнили позовні вимоги, щоб заборона стосувалася також вулиць Червоноармійської, Богдана Хмельницького та Льва Толстого. До позову додали листи від різних релігійних та інших організацій з проханням не допустити проведення подібних акцій.
   
  «Ми вийдемо і будемо протестувати. Саме цього дня, 25 травня»
   
  Як зазначила Олена Семенова після рішення суду, про зміну дати проведення «Маршу рівності» у Києві не йдеться.
   
  «Ми передбачували перешкоджання. У нас є план «b», план «с». Тобто, у нас є інші стратегії – як ми зможемо провести «Марш рівності». І якась із них вийде 25 травня. Таким чином чи іншим чином, але ми вийдемо і будемо протестувати. Саме цього дня, 25 травня. Про зміну дати «Маршу рівності» ми не говоримо», – повідомила Олена Семенова.
   
  У ситуації навколо «Маршу рівності», який намагається провести ЛГБТ-спільнота, прес-секретар предстоятеля Української православної церкви (Московського патріархату) Георгій Коваленко запитує: чому в Україні є активні протести проти акцій цієї спільноти і немає таких протестів проти пияцтва, розпусти, розлучень, грабіжництва, лихослів'я?..
   
  «Я думаю, що боротися з гріхом треба в собі спочатку. І, якщо ми поборемо гріх у собі, ми зможемо допомогти нашому ближньому. Але, наголошую, церква однозначно просить державу поважати релігійні цінності нашого народу», – зазначив Георгій Коваленко.
   
  Міжнародна правозахисна організація «Міжнародна Амністія» (Amnesty International) заявила раніше про готовність підтримати перший Марш рівності за права ЛГБТ в Києві. Рік тому невідомі жорстоко побили двох співорганізаторів гей-параду, що був запланований, але не відбувся.
   
  Наприкінці минулого року Рада з прав людини ООН надала Україні 145 рекомендацій щодо покращення стану прав людини в державі, й майже кожна десята рекомендація стосувалася свободи кожного обирати сексуальну орієнтацію. За словами правозахисників, такий резонанс викликало ухвалення в Україні в першому читанні законопроекту, який передбачає заборону «пропаганди гомосексуальності».

  Олександр Лащенко

  LashenkoO+rferl.org

  На Радіо Свобода – з березня 2005 року. До того працював три роки на Громадському радіо. Народився 1969 року в Києві. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Sheva Місто: Kiev
  25.05.2013 17:37
  Peace Вам пипл!
  Ребята что Вы изобретаете велосипед.откройте Хумаш в котором чёрным по белому расписана участь Сдома и Аморры(если не понятно,возьмите с комментариями или мидрашы).К чему разрешать сборища сдомитов в городе-красавце Киеве.Вселенная таки управляется законом мера за меру.Посмотрите до чего довела доктрина всеобщей любви в странах Запада.Не большой пассаж из Хумаша - если сами не будете следить за законом, то Я опущусь и наведу порядок.Так скажите зачем превращать наш цветущий край - сердце Земли (heart land),землю текущую молоком и мёдом в землю спаленую горящей серой(Сдом и Аморру)???
  А самое плохое в этой ситуации это реклама этого сборища сдомитов - дети очень впитывают рекламную шумиху.
  Счастья Вам,пипл!!!

  від: Артур
  24.05.2013 19:51
  Кстати, еще несколько десятилетий назад и в той же гордящейся своей показной либеральностью Англии была уголовная ответственность за гомосексуализм. А теперь "энтузиасты" этого "направления" победным маршем шествуют по странам З. Европы - от Голландии и Германии до Франции и далее. Если подобный либералистический "прогресс" продлится и далее, более чем вероятно в ближайшем будущем придание законного статуса и таким до недавних пор осуждавшимся обществом разновидностям половой активности, как, например, педофилия, инцест, некрофилия или зоофилия. Направление движения известного сообщества просматривается все отчетливее...Как говорится, что хочу, то и ворочу...

  від: Вася Місто: Чорнобиль
  24.05.2013 15:56
  Європейська європа вимирає. Лондон - більше 50% чорних, Париж - вже більше 15% африканці, інші західноевропейські держави таке ж саме: зменшення етнічного населення і поступове збільшення іноземців.
  Левит 18
  22 А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно!
  24 Не занечищуйтеся тим усім, бо всім тим занечищені ті люди, яких Я виганяю перед вами.
  28 І щоб та земля не виригнула вас через ваше занечищення її, як вона виригнула народ, який перед вами.
  29 Бо кожен, хто зробить одну зо всіх тих гидот, то душі, що роблять, будуть винищені з-посеред їхнього народу.
  Ось і маємо... європейську дермократія (правління похоті), а завтра таким же чином хочуть зробити Україну - безнаціональну й аморальну...
  Сьогодні вони пропхають ЛГБТ "рівність", завтра педофіли, під виглядом гей-пар отримають пріорітет по всиновленню дітей, після завтра заборонять одягати хрестик на шию, щоб не нагадувати про Бога тим, котрі замінили моральне аморальним, і заборонять називати батька батьком, а матір матіррю, щоб не нагадувати їм що є справжні сім'ї.
  Гнати збоченців треба туди звідки вони прийшли, а також вводити кримінальну відповідальність за пропаганду ЛГБТ та інших збочень. Приязнь - це дань моді, і не потрібно щоб різні ембіцили нав'язували людям "красу" у виді аноректичної "вішалки", чи якихось ЛГБТ.

  від: Афанасий Місто: Киев
  24.05.2013 15:52
  Так куда приходить? Где парад будет?

  від: українець Місто: Україна
  24.05.2013 13:51
  Для ХРИСТИЯНИНА, кожне слово Біблії - це АКСІОМА. А тому нехай ЛГБТ-спільнота покається в СВОЇХ ГРІХАХ і читає Біблію, де написано:

  "Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх на НЕЧИСТІСТЬ, щоб вони самі ЗНЕСЛАВЛЯЛИ ТІЛА СВОЇ. Вони Божу правду замінили на НЕПРАВДУ і честь віддавали, і служили СТВОРІННЮ більш, як ТВОРЦЕВІ, що благословенний навіки, амінь. ЧЕРЕЗ ЦЕ БОГ ЇХ ВИДАВ НА ПОЖАДЛИВІСТЬ ГАНЕБНУ, -бо їхні жінки замінили ПРИРОДНЕ ЄДНАННЯ НА ПРОТИПРИРОДНЕ. Так само й чоловіки, позоставивши ПРИРОДНЕ ЄДНАННЯ З ЖІНОЧОЮ СТАТТЮ , РОЗПАЛИЛИСЯ СВОЄЮ ПОЖАДЛИВІСТЮ ОДИН ДО ОДНОГО, і чоловіки з чоловіками СОРОМ ЧИНИЛИ. І вони прийняли в собі ВІДПЛАТУ , ВІДПОВІДНОМУ ЇХНЬОМУ БЛУДОВІ.Вони знають ПРИСУД БОЖИЙ, що ті, хто ЧИНИТЬ ТАКЕ ВАРТІ СМЕРТИ, а проте не тільки самі чинять, але й ХВАЛЯТЬ ТИХ, ХТО РОБИТЬ ТАКЕ"

  Послання Святого Апостола Павла "До римлян" (Гл.18, ч.25, 26, 32).

  від: Вуйко Місто: м.Косів
  24.05.2013 12:06
  Є апріорно провальні питання, коли пробують "педалювати" Колективний р о з у м, якого в природі бути не може, бо Колективне може породити тільки н е в і г л а с т в о!
  Смертна кара, Конституція на референдумі, є Бог чи нема, одностатеві стосунки -- питання не суспільства, при всій моїй повазі до нього, бо все вивчено-перевивчено. Давно пора запросити в студію фахівця , щоб пояснив таке явище не тільки в соціумі, але й в Класі ссавців загалом.
  Шлюби?
  Та без проблем, бо йдеться про матеріальні речі Права правонаступництва, спадку і т.д.
  Подивіться 2 розділ Психології -- акцентуйовані особи, -- де не тільки ЛГБД, а й величезний список патології , що не лікується, але хворобою (МКХ 10) являється!
  Є хиби , які суспільство повинно стерпіти, а є й такі, де треба людину -- в її ж інтересах ізолювати (сексуальні збоченя, психічна патологія і т.д.),-- а нам вигідніше демонструвати ханжеське личко, яке мерзенне не менш за розбещене від невиховання.
  ....................................................................................................
  *Курорти, санаторії, тюрми, школи, поза школою, отрава, ласощі... кожен вибирає Сам!
  ** 10 Заповідей не спорожнили тюрми.., чи спорожнили?
  Треба д у м а т и, а це -- найважчий вид людської діяльності!

  від: Артур
  24.05.2013 12:00
  "В обследовании 1981 года было обнаружено, что только 2% гомосексуалистов были моногамны или полумоногамны, ограничившись меньше чем десятью партнерами на протяжении своей жизни (6). В обследовании 1978 года 43% гомосексуалистов сказали, что вступали в половые отношения с 500 различными партнерами, а 28% - с 1000 и даже более 79% обследованных отметили, что примерно с половиной своих партнеров вообще не были знакомы, а 70% указали не то, что более чем с половиной мужчин они имели сношение всего один раз в жизни"
  -----
  Если в и без того вымирающей Украине насаждать, прославлять и открыто пропагандировать такой стиль поведения, то вымирание ее населения наверняка значительно ускорится .
  Моральная разнузданность, одичание, СПИД, вырождение под барабанный бой "парадов гордости"? Желать такой судьбы стране могут только ее внутренние и внешние враги....

  від: Гетеросексуал
  24.05.2013 10:56
  План Б - в тундре, План С - в джунглях

  від: Богдан Місто: Львів
  24.05.2013 10:04
  Слава Ісусу Христу!

  Покайтеся бо рівність перед законом - це ще не рівність в очах Божих. У збоченців одне право - покаятися інакше за цей страшний гріх пропадуть всі хто до нього причетний. Європі з її фарисейсько-лицемірними "правами" людини слід відійти від гріха. Європа давно вже не молиться активно .В Німеччині в церквах проводять концерти з пивом і влаштовують спортзали. В Англії за носіння хрестика на шиї звільняють з роботи. Попередній премєр Великобританії Тоні Блер батько 4-х дітей не повстидався звернутися до попереднього папи Римського щодо "лібералізації" позиції ватікану щодо збоченців. ПОРАДЖУ ВСІМ РОЗУМНИКАМ ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ ЗБОЧЕНЦІВ - ВІДДАСТЕ ЇМ СВОЇХ ДІТЕЙ? НЕ ХОЧЕТЕ? А ЯК ЖЕ ПРАВА? Уважайте бо ракети земля-повітря і вся земна техніка не врятує вас в останній день
  У відповідь

  від: Вуйко Місто: м.Косів
  24.05.2013 12:23
  Персонально Ьогданові зі Львова пояснюю:
  а) теократичні держави припинили існування, а де залишаються, то відповідне середньовіччя в 21 сттолітті;

  б) совість, сумління, мораль -- не являються юридичними нормами, але рекомендують Кодексам права не виходити за межі м о р а л і суспільства;
  в) п р а в о розписане, уточняється, міняється... в залежності від рівня Прав і Свобод в суспільстві загалом;
  г) п р а в о -- значить з а к о н, а закон -- примус ( на це відро сліз не хватить!);
  д) органи правопорядку повинні забезпечувати , як с в о б о д у віросповідання у випадку, коли хтось розуміє чиюсь свободу на "свій лад", так і с в о б о д у зібрань на майданах, культових спорудах незалежно від конфесійного окрасу;
  .......................................................................................................
  я) коли комусь Бог не поможе, совість не спрацює, мораль вивітриться , тоді Богданку...прийдеться звертатись до Права, за яким буде наслідком Примус і страхова агенція виплатить втрати за понівечене авто, хату, втрату роботи і величезного списку речей буденних...

  Єдина порада -- бачити понятійну/змістовну різницю в речах, де пробуємо якось уладнати благаннями, але, на сучасному етапі, працюють високорівневі стосунки між людьми і ніхто не заперечує Бога.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ