27 травня 2016, Київ 09:27

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Табачник назвав автора відео «Хеллоу, Америка» божевільним (ВІДЕО)

  Табачник про скандальне відео студента КНУКіМi
  || 0:00:00
  ...  
   
  X
  Софія Середа
  29.05.2013
  Міністр освіти та науки Дмитро Табачник вважає, що до скандального відео «Привіт, Америка» студента КНУКіМ Назарія Павелеси не варто ставитися серйозно. Адже серед осіб, які мають студентський квиток, є «розумово відсталі, невиховані і навіть ті, хто потребує допомоги лікаря». При цьому Табачник запевняє, що одіозного ролику не бачив і дивитися не хоче.
  Міністр освіти і науки Дмитро Табачник не радить серйозно ставитися до скандального відео «Хеллоу, Америка» студента Київського національного університету культури і мистецтв Назарія Павелеси.

  «Якщо в Україні студентський квиток має 2 мільйони 200 тисяч осіб, то я можу сказати, що серед них є і розумово відсталі. І невиховані люди. І навіть ті, можна припустити, хто потребує допомоги лікаря. Ну, що зробиш?», – зауважив він.

  При цьому міністр зауважив, що скандального відео не бачив.

  «Ну, навіщо мені кліпи дивитися? Якась божевільна людина розважається, а я буду це дивитись?», – підсумував головний освітянин.

  Курсова робота студента-третьокурсника є музичним кліпом, більшу частину якого складає низькопробне еротичне домашнє відео. У титрах відео вказані викладачі і назва вишу. Лише за добу цей кліп набрав більше 100 тисяч переглядів в інтернеті.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: КОТ Місто: Київ
  29.05.2013 21:39
  Мабуть, табачник себе упізнав у тій дівці..

  від: Дмитро - вох
  29.05.2013 16:46
  Так званий міністер освіти Дмитро Табачник не радить серйозно ставитися до скандального відіо Хелло Америка домашного виробу студента третьокурсника Національного Універсетету культури та мистецтва імени Назарія Павелися Так званий містри я думаю ,що вам напевно відомо,що студенти це молоді люди які завсіди мають криєктивну смілість щось нового винаходити , тому мінісрови освіти називати одного студента з 2 мільйони 200 тисяч умово хорого який повин відвідати лікаря переходить межі вашої міністерської освіти якщо ходить о стислість то на 47 мільйонів населення України ви міністри повинні відвідати псих- лікаря бо ваша голова зфальшувала історію та підручники України, власне для тих студентів яких ви називаєте не розумними в них більше розуму в с..ці як у вашій міністерскій голові...
  У відповідь

  від: Студент Місто: Мерефа
  31.05.2013 13:10
  Точно,Дмитро!. 100%. Облажался лжеучёный со "степенями".Он явно не понимает какое сейчас растёт поколение!. В совковой системе образования,на такой должности хватало в голове, всего 2 - 3 нейрона! Сейчас 21 столетие, а собачники не могут это понять по вышеизложенной причине. Человек с нормальной психикой и совестью,на его месте,подал бы в отставку без разговора и сохранил бы своё имя,а люди оценили бы.Ну не его это поприще, бывает.. А так,изгнание и позор обеспечены!. Если не больше..

  від: Ну ви, блін, даєте Місто: Керч
  29.05.2013 15:55
  Видео жесть. Такого креатива давно не видел. А Поплавский умеет кувать кадры.))))))))

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Повернення Савченко – перші поступки Кремлю стосовно Донбасу? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Микола Карпюк (праворуч) та Станіслав Клих під час засідання суду. Архівне фото

  Вирок Карпюку і Клиху. Адвокати готові дійти до Страсбурзького суду

  «Карпюк вже подав заяву до Європейського суду з прав людини про тортури, яких зазнав під час слідчих дій» 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ