31 травня 2016, Київ 12:58

  Україна

  Для виконання гімну України мені дали совдепівський мікрофон – Джамала

  Мультимедіа

  Аудіо
  Київ – Українській співачці Джамалі дуже погано організували вихід на сцену для виконання гімну України перед боєм Володимира Кличка з Олександром Повєткіним. Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода, перебуваючи в Москві. Сам бій Джамала оцінює як протистояння не лише відомих спортсменів, а країн-сусідів.

  – Що Ви відчували, співаючи гімн України перед таким довгоочікуваним і принциповим боєм?


  – Мені постійно хотілося плакати. Я на саундчек прийшла, і мені до горла підступило. Це був такий якийсь стан, який важко передати словами. Ти розумієш, що це відбувається з одним із найкращих чоловіків України, нашим спортсменом, нашою гордістю, і просто бути в команді, бути на рингу – це такий стрес, від якого дух перехоплює. Я співала і одночасно боролася з почуттям, що от-от заплачу. Я намагалась усю енергію помістити в кожне слово. Звичайно, легше вийти і заспівати під фонограму, як це зробив Кобзон. Притому, що його фонограма була двадцятилітньої давності з його молодим ще голосом. Мені здається, що набагато справедливіше співати наживо. Я навіть обіграла декілька слів у гімні. Співаючи «і покажем, що ми браття», я намагалась і мімікою, і жестами закцентувати на цих словах якнайбільше уваги публіки.  – Проте за саме виконання гімну зараз Вас дещо критикують…

  – Шкода, що дуже погано був організований мій вихід на сцену. Мені не пояснили, ні де камери, ні де мені стояти. Це нонсенс для заходу такого рівня. Мало того, мені ще й мікрофон тричі міняли перед виходом. Той, який мені в результаті дали, це взагалі, не побоюсь цього слова, якась совдепія. Також мені відмінили вушні монітори, бо сказали, що буде Путін.

  Коли я співала, я навіть особливо ні на кого не дивилась і не бачила, хто з відомих персон був у залі. А от перед виконанням гімну до мене підійшов Віталій Кличко і дуже сильно потис руку.

  – Коли після бою Володимир Кличко взяв мікрофон, щоб подякувати публіці і суперникові, публіка його освистала. Як гадаєте, чому?

  – Це заздрість. Росіяни думали, що Повєткін дуже гарний боксер, і сподівались на його перемогу, тому публіка так нещиро вітала Кличка і реагувала на його слова після бою. Проте це тривало декілька хвилин. Потім усі знову говорили про Кличка як про чемпіона. Після того, як я заспівала гімн, так вийшло, що мене випадково посадили у табір Повєткіна. Там усі кричали «Повєткін» і лише я одна вболівала за Кличка. Проте неприязні я не відчувала. Більше того, десь після п’ятого раунду деякі прихильники Повєткіна казали: «Саню, здавайся. Просто лягай».

  – Зараз після бою, незважаючи на програш, відбувається певна героїзація Олександра Повєткіна. Лунають репліки, що він вистояв, в той час як Кличко використовував нечесні прийоми, постійно нависав над суперником…

  – Це все через постійне протистояння Росія – Україна. Газ і так далі. Звичайно, ідеальним варіантом для Росії було б, якби Повєткін переміг, але цього не відбулось, і для них це велика трагедія. Їм просто потрібно було довести, що Росія найкраща.

  Ірина Стельмах

  На Радіо Свобода працюю з вересня 2012 року. У 2011 році отримала диплом бакалавра журналістики ЛНУ імені Івана Франка. Того ж року вступила на магістратуру у Могилянську школу журналістики. Активно вдосконалюю знання англійської, польської та болгарської мов. Займалась плаванням, дублюванням фільмів та серіалів українською .


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 9
      Вперед 
  від: Петро Місто: Сталіно
  11.10.2013 16:58
  Джамала: "Також мені відмінили вушні монітори, бо сказали, що буде Путін."

  Так і не второпав, який же зв'язок угледіли москалі між навушниками і приїздом Путіна?
  У відповідь

  від: Перехожий Місто: Київ
  12.10.2013 16:23
  Ета бізапаснасть! Панімать нада! :)

  від: Степан Місто: Погребняк
  09.10.2013 20:28
  Конечно, для страны, у которой единственное реальное достижение за последнюю четверть века - "Дикие танцы" Русланы на Евровидении, и умение сильно бить кулаком по голове - достойный повод для гордости...Будьмо-гей!....
  У відповідь

  від: Русский патриот
  10.10.2013 16:04
  Поддерживаю! Хотя, судя по фамилии, ты и бендЕра... То ли дело - Россия! У нас, россиян, великие, державные дела. Недавно мы все в атмосфере большого душевного подъёма отпраздновали памятные события октября 1993 года, дни, в которые и родилась нынешняя Великая Россия Путина, дни, в КОТОРЫЕ ТАК ЯРКО ПРОЯВИЛОСЬ УВАЖЕНИЕ РОССИЯН К ЗАКОНУ И ПОРЯДКУ, врождённое чувство солидарности с согражданами, умение мирно улаживать даже самые острые конфликты.

  Не так долго осталось до празднования 20-летия блестящего штурма Грозного в конце 1994 года - одной из самых ярких побед русского оружия. После этого мы ЦЕЛЫХ 8 ЛЕТ подряд будем праздновать 20-летие чеченских войн! Да, я забыл 10 лет Беслана и бесконечные годовщины САМЫХ ЧЕСТНЫХ И СВОБОДНЫХ В МИРЕ ВЫБОРОВ!

  ОТ ТРИУМФА К ТРИУМФУ! Одним словом, нам, россиянам, есть чем гордиться, в отличие от вас, бендер.
  Единственное замечание - что это ты там вякнул про умение бить кулаком по голове? И по этой части мы вам дадим сто очков форы: видел бой нашего чемпиона Поветкина с вашим неудачником Кличком? То-то же.
  У відповідь

  від: Русский патриот
  11.10.2013 17:39
  "А п'ятиріччя славного походу на Тбілісі, забули?"

  Да-да, спасибо за напоминание! Как я мог забыть? Верно, в те дни Святая Русь показала своим явным и тайным недоброжелателям, что государственные "границы" и чужой так называемый "суверенитет" для неё ничего не значат!

  Вам, хохлам, этого не понять... Вы ничем подобным похвалиться не можете, как справедливо заметил этот комментатор с этнически подозрительной фамилией "Погребняк"...

  Кто сильнее, тот и прав! Горе побеждённым! Разве это не прекрасно - вытирать ноги об слабаков? Да здравствует Россия!
  У відповідь

  від: Петро Місто: Сталіно
  11.10.2013 16:53
  А п'ятиріччя славного походу на Тбілісі, забули? Увесь світ затремтів перед величчю війська московського!

  від: Дмитро - вох
  09.10.2013 20:25
  Павло Лозова - Брати Клички багато разів мали пропозиції остатися за кордоном в будьякій країні та заробляти великі бакси , але вони цего не зробили бо вони українці,люблять свій народ та гордо репрезентують Україну,, ,

  від: Павло Місто: Лозова
  09.10.2013 18:02
  Только полные национально-свихнувшиеся дебилы могут ко всякому спортивному действу всуе приплетать тему патриотизма. Я, напрмер, ни разу не сказал, что Поветкин мой спортивный кумир и фаворит. Я ни за без конца клинчующего Кличко, ни за прямолинейного Поветкина. Спорт должен быть вне политики - это прописная истина, которую до сих пор многие игнорируют. Никто не заставит меня болеть за почти поголовно (пару доморощенных игроков подпускают на поле только для виду, для проформы) легионерские "Металлист" или "Шахтер" лишь потому, что живу в этих черноземных краях. Да и урожденный русскоязычный казахстанец Кличко по сути, по месту и образу жизни давно уже космополит. Он лишь "заигран" за Украину. А если бы предложили в свое время ему ФРГ или США несколько десятков лимонов баксов за возможность выступления под их нацфлагами, наверняка согласился бы...Профи-спорт - это прежде всего бизнес и прагматизм...
  У відповідь

  від: Русский патриот
  10.10.2013 16:16
  "ни за прямолинейного Поветкина"

  Сам ты прямолинейный! Как это спорт вне политики? Ты соображаешь что говоришь? У вас, бендеровцев, ум за разум зашёл окончательно...

  У нас в России - всё политика. Кроме политики ничего нет. Всё политически значимо и всё имеет политическую окраску.

  Видел, как была одета команда Саши Поветкина? С Каким вкусом были размещены на чёрных футболках и халатах державные символы России? А песня? "Внуки Сварога, ы-ы-ы-у-у" ну и так далее!!! А "витязь" на трусах? Это тоже политика, чтоб ты знал!

  А у вашего Кличка - ни-че-го! НИ ОДНОГО политического символа на трусах. Сплошная коммерция. Утритесь, бендеры!

  "Он лишь "заигран" за Украину. А если бы предложили"

  Вот-вот. То ли дело Поветкин! Ну настоящий стопроцентный патриот, абсолютно равнодушный к лимонам баксов, бессеребренник, чистая душа! Он бы ни за что не согласился выступать за другую страну даже за миллиард! Нет ни одного российского по происхождению спортсмена, выступающего за чужую страну!
  У відповідь

  від: Плотогон Місто: Смерека
  09.10.2013 20:34
  Та шо там десятки миллионов...Шуткуете? Отдался бы под другой прапор и гораздо дешевле, почти даром, если б в свое время такую оборудку кто захотел предложить...

  від: American Місто: New Jersey
  09.10.2013 16:50
  Svarog - slavonik children - Whot are you an idiot or whot? Boxing is a sport and ther are no color ,or nationality, For your information most famos boxers are white,

  від: Svarog Місто: slavonic children
  09.10.2013 15:33
  Boxing is a lot of white men watching two black men beat each other up.

  Boxing is a lot of white and black men watching on TV as one white men from Ukraine beat another - Russian for the sins of his ancestors.

  від: Дмитро - вох
  09.10.2013 15:18
  До всіх хто критикує Джималу та Кличка , ащо ви хотіли що б Кличко заложив руки та чикав на програш,а Джимала замість Ще невмерла Укрїна, заспівала під клясичну музику інтернаціонал, а може Волга ,Волга мать родная ,або Масква моя родная, чи Сонце сходить та все звідкіля від батька Сталіна з Москви та Крамля ,Які ви наївні москалям та совкам український гимн вони ненавидять так як Україну Джимала зробила історію, бо в перше на публичній арені Москви вона заспівала ЩЕ НЕВМЕРЛА УКРАЇНА вподобалось це кому чи ні,факт доконаний

  від: Петро Місто: Сталіно
  09.10.2013 14:36
  А все-таки є питання і до шановної пані Джамали:
  Звідкіля така інтерпретація музики Гімну? Цікава версія, безумовно, блискуче виконана. Але ж такі твори належать до канонічних, де вольності заборонені чи строго регламентовані.
  Чи не може хто пояснити? - заздалегідь буду вдячний!

  від: Павло Місто: Лозова
  09.10.2013 11:45
  То, что замечательное профессиональное мордобойное, зубодробительное, и мозговышибательное действо, которое до недавних пор было привилегией чернокожих хлопцев из бедных кварталов Чикаго или Детройта, стало и для многих украинцев способом срубить пару лимонов баксов, не может не радовать всех истинных патриотов и подлинных националистов. Что и говорить - массовая любовь к мордобою или незатейливой игре в мяч с помощью ударов по нему головой и ногами, а не к симфонической музыке, классической опере и балету или высокой литературе золотого и серебряного века - это явный признак национального возрождения и незаурядного интеллектуального и духовного уровня широких народных масс...)
  У відповідь

  від: Русский патриот
  09.10.2013 13:58
  Прекрати свою бандеровскую истерию! Ты куда метишь? Хочешь сказать, вы, хохлы, лучшие в футболе и боксе? А ты видал как Саша Поветкин отметелил вашего Кличко? То-то же.

  А что касается литературы серебряного века и симфонической музыки, то и тут россиянам нет равных. Простой русский работяга из широких народных масс, о которых ты тут пишешь, он ведь как? Отстояв за станком или смену на охране, он сперва, конечно, к телеку, посмотреть на то, как Поветкин укрощает этого боевика УПА на ринге, ну а потом, натурально, сразу включает концерт Чайковского, сразу! И слу-у-ушает! А перед сном, разумеется, томик Ахматовой вытаскивает из-под подушки, как же без этого!
  У відповідь

  від: Свой Місто: Донбасс
  09.10.2013 14:57
  Во во,а выше лежащие,те что при власти,смотрят по телеку,сразу после "трудного" дня, исключительно балет "Лебединое озеро"
  У відповідь

  від: ВВ Місто: ще не перейменований град
  09.10.2013 13:53
  Що ж, якщо середньостатистичний великорос віддає перевагу "симфонической музыке, классической опере и балету, высокой литературе золотого и серебряного века", то стає зрозумілим оте їхнє дивакувате очікування , що обтатуйований рунами руССкій вітязь, якщо перед боєм виконати пісню з провокативно брехливим змістом за рахунок украденої та підлаштованої під московітів історії України-Руси, так той відразу і ПЕРЕМОЖЕ!!!
  Украли та привласнили під себе українську минувщину, і, бач, тепер можуть дозволити собі манірно благородно насолоджуватися "симфонической музыкой, классической оперой и балетом, высокой литературой золотого и серебряного века". Одним словом "Жизнь удалась!"
  Якщо у великоросів "жизнь удалась", то чому саме вони постійно плутаються у нас під ногами, постійно пхають до нас свого носа, і нікому так не заздрять, і нікого так не ревнують як нас, українців? Ніяк не вдається гарно постелитись та гарно виспатись на украденому?
  У відповідь

  від: Петро Місто: Сталіно
  09.10.2013 15:43
  Крадене приносить злодіям особливе задоволення. До певного часу... Згодом воно вилазить боком - неминуче!
  Та хіба злодії дбають про майбутнє?
  Доки в лісах водиться пухнаста звірина, доки риба йде на нерест, даючи ікру, доки з-під землі струменіє нафта й газ - доти злодії "в шоколаді" й шампанському! Їм не вистачає лише "билінной" героїки - стають для цього "русскімі". А "послє нас -хоть потоп!"
  Потоп - не за горами...
  У відповідь

  від: Петро Місто: Сталіно
  09.10.2013 13:41
  "Что и говорить - массовая любовь к мордобою или незатейливой игре в мяч с помощью ударов по нему головой и ногами, а не к симфонической музыке, классической опере и балету или высокой литературе золотого и серебряного века - это явный признак национального возрождения... широких народных масс."

  "массовая любовь к мордобою" і справді не є ознакою високої духовності. І не специфічне це для України дійство. Але, так вже склалося, що "цивілізований світ" на цю "хворобу" слабує здавна. В античні часи цим грішили не менше - хтось із давньогрецьких філософів саме цим був відомий своїм сучасникам.
  Та порівняно з іншими ігрищами "цивілізованих" людей, як гладіаторські бої, наприклад, бокс вигідно вирізняється. Якщо ж згадати такі "розваги" як полювання на лисиць чи корида, то бокс - просто втілення шляхетності!
  А от зневажливе ставлення до "незатейливой игре в мяч с помощью ударов по нему головой и ногами" - це даремно. Інша річ, що незрівнянно корисніше грати самому, ніж спостерігати збоку за келихом пива, але то вже зовсім інша розмова...
  У відповідь

  від: Михайло
  11.10.2013 10:47
  Павле! Я не поділяю Ваші погляди щодо України. Вони більше космополітичні і притаманні жителям нашого Швондербурга.Бють карлики-совки там меморіальні дошки гігантам до цих пір. Але так вже сталося, що ні одна провокація проти українців не обходиться без неокагановичів типу Табачника, Добкіна, Кернеса... Причому роблять вони це із задоволенням. Але щодо спорту ви помиляєтесь. Це все таки досягнення держави,її авторитет у світі. Клички прославили Украну. До цього тільки чорношкірі спортсмени в основному досягали там успіхів. Мене також як і Вас дратує стан нашого футболу ,засилля легіонерів. Колись Динамо символізувало розвиток футболу в Україні , а зараз виграш Шахтаря символізує що? Те що у Ахметова є гроші.Так чому вони пішли на бразильців, у той час як по всім тролейбусам обяви " Допоможіть вмирає дитина". дивлюся на матчі із задоволенням, але без гордості. Бокс навпаки - вони досягли самі.Щодо музики. Це предмет виховання, прищеплення культури. Мене пригнічує несмак ТБ, засилля вульгарності Комеді-клаб, Вечірнього кварталу, російського шансону і попси а також те що у багатьох крім фанатизму від футболу у голові пустота.Це біда і в цьому є вина держави теж. Але ті досягнення які ми маємо у спорті, мистецтві, науці не можна хаяти. Воно досягається іїз таким трудом... Тут Ви не обєктивні і часто допускаєте висловлюванняЯкі свідчать Ви теж не завжди слухали класичну музику. Будьте патріотом. А Кличко і Джамалі Слава
  У відповідь

  від: Павло
  09.10.2013 14:51
  Написано со знанием дела..Я и сам неплохо играл в футбол - за Университет, за воинскую часть, за завод и просто по выходным. И мячи неплохие порой забивал - и с лету, и даже пяткой.) Вот только футбол у меня в жизни был на одном из первых мест в лет в 14. А после 30 (хотя я и тогда играл) футбол, не говоря уже о боксе, стал среди моих интересов где-то месте на 121...Не гоже взрослым людям до седых волос оставаться в своем развитии и интересах на уровне подростка...А что до бокса -
  мне совсем не нравятся ни Кличко, ни Поветкин. Разве такого варианта быть не может? Другое дело - Корри Сандерс, Леннокс Льюис или Олег Маскаев. Это были боксеры...Вот за Сандерса я и сегодня поболел бы...Да нет его уже...А что до футбола - то, например, лет 10 кряду я в прежние времена я болел за киевское "Динамо", когда оно еще не было командой хорошо упакованных загорелых легионеров. Даже один раз на самолете на матч летал. В последние лет 5 мне больше нравится как играет "Зенит", хотя и там есть иностранцы, но не столько же, как в Шахтере или Металлисте...)

  від: Русский патриот
  09.10.2013 10:15
  Где, спрашиваю, справедливость?

  Почему бандеровец Кличко, наголову разбитый и посрамлённый НАШИМ РУССКИМ ЧЕМПИОНОМ ПОВЕТКИНЫМ, ДО СИХ ПОР не дисквалифицирован ФИФА вслед за своим львовским стадионом - за хулиганские выкрики болельщиков, требовавших от Поветкина расправы с этим бандеровцем, НЕВЗИРАЯ НА СУДЬЮ И ПОСЛЕ ГОНГА?

  Почему молчит ФАРЕ? Почему не представят в ФИФА доклад о необходимости дисквалификации Кличка ЗА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЕГО СОПЕРНИКОМ НАЦИСТСКОЙ СИМВОЛИКИ и ПЕСНИ НАЦИСТСКОГО СОДЕРЖАНИЯ?

  Двойные стандарты Запада в действии!!! А по-моему так: получили наши русские газпромовские деньги, ТАК ОТРАБАТЫВАЙТЕ!
  У відповідь

  від: Орест
  09.10.2013 13:20
  Тупой фигляр под маской "патриота" -
  Тут как всегда топорная работа....
  У відповідь

  від: Артур
  09.10.2013 13:16
  Узколобые запечные наци не знают даже биографий своих новых нац-героев.)) Пытаются как бы пошутить, но какак всегда делают это топорно и неуклюже...
  Поэтому все время по своей давней привычке попадают немытым пальцем в одно известное место, видимо, получая от этого процесса необыкновенное удовольствие. )) На самом деле великий В.В.К родился не в Черткове или Рогатине, а в Семипалатинске Казахской ССР и не в зловонном бандеровском схроне, в семье потомственного советского офицера, члена КПСС — "Владимир Родионович Кличко (также Романович; 24 апреля 1947 — 13 июля 2011, Киев), генерал-майор. Отец боксёров братьев Кличко.
  Владимир Кличко родился 24 апреля 1947 года в семье сотрудника милиции, в прошлом начальника паспортного стола села Вильшаны Черкасской области Украинской ССР Родиона Петровича Кличко и учительницы начальных классов и украинского языка Тамары Ефимовны Кличко (урождённой Этинзон), родом из Смелы той же Черкасской области и выпускницы Корсунского педагогического училища".
  Коментарі, сторінка з 9
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | Еко-тренди: електромобілі та сонячна енергія  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Олександр Турчинов, архівне фото (©Shutterstock)

  Турчинов заявив, що Росія на сході України системно випробовує нову зброю

  «Сподіваємось, що наші стратегічні партнери не будуть лише спостерігати за загостренням ситуації» – секретар РНБО 

  Президент Віктор Янукович (ліворуч) і прем’єр Микола Азаров. Київ, 13 грудня 2013 року

  Аудіо «Чорна каса» Партії регіонів чи «чорна мітка» колишній владі?

  Документи тіньової бухгалтерії колишньої партії влади оприлюднюють одночасно журналісти-розслідувачі, колишні та нинішні депутати й посадовці 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

   

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ