30 травня 2016, Київ 15:32

  Суспільство

  Людмила Янукович розповіла, як чоловік привітав її з днем народження

  Людмила Янукович свій день народження відсвяткувала на конкурсі краси жінок з обмеженими можливостямиi
  X
  Олена Поволяєва
  09.10.2013
  У Донецьку в середу обрали міс «Красу без обмежень»-2013. Конкурс краси серед жінок з обмеженими можливостями провели вже вп’яте. Цього разу перемогла Олена Оніщук із Одещини, в конкурсі краси також взяли участь дівчата з Росії та Молдови. Свято відвідала дружина президента України Людмила Янукович, яка цього дня відзначала свій день народження й розповіла Радіо Свобода, як її привітав чоловік.
  Людмила Янукович свій день народження відсвяткувала на конкурсі краси жінок з обмеженими можливостями
  У Донецьку сьогодні пройшов конкурс «Краса без обмежень». На ньому журі обрало найкрасивішу жінку з обмеженими можливостями. Нею стала мешканка Одещини 26-річна Олена Оніщук. На конкурсі побувала й дружина президента Людмила Янукович, у якої сьогодні день народження.

  Конкурс краси пройшов уже вп’яте. Цього разу в ньому взяли участь десять жінок з різних областей України, Молдови та Росії. Переможиця Олена Оніщук любить вишивати бісером і писати вірші. Вона зауважила, що перемоги зовсім не очікувала. «Я взагалі планувала лише взяти участь, – каже вона. – Я не мала такої мети виграти. Але трапилося те, що трапилося, на все Божа воля».

  Після того, як Людмила Янукович привітала конкурсанток, кореспондент Радіо Свобода поцікавився у першої леді, як її привітала родина, та, зокрема, чоловік, Віктор Янукович, зі святом.
   
  «Зателефонував мій чоловік, Віктор Федорович. Каже: «Ну, як ти?». Кажу: «Нічого». «Ну, давай, – каже, – працюй, а я на Туреччину». Як одна людина казала: «Лягли курсом на Туреччину». «А ти, – каже, – працюй. Добре працюєш?» Я відповідаю: «Батя, я стараюся». Ось така у нас розмова. Хто де, сини собі допомагають, невістки – собі. Вся родина, як можемо, намагаємося… (далі хтось перебиває зі словами «Не видавайте таємниці» – ред.). А так подарував величезний кошик квітів. І я, звісно, відразу ж відправила його у кафедральний собор на Артема». 
   
  Людмила Янукович додала, що зазвичай першу половину дня у свій день народження проводить у донецькій церкві, але для конкурсу «Краса без обмежень» нині зробила виняток.

  Олена Поволяєва

  На Радіо Свобода з жовтня 2011-го року. Народилася, виросла, живу та працюю в Донецьку. У 2009-му році отримала ступінь магістра журналістики та диплом з відзнакою в Донецькому національному університеті. Цікавлюся документальним та радикальним кіно, сучасним мистецтвом, літературою. Катаюся на роликах, подорожую.

  Olena Povoliaieva | Создайте свою визитку
  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: ysr
  01.11.2013 18:03
  Який йшов,таку зустрів.

  від: гость Донецк
  22.10.2013 16:17
  Интервью берут,наверное,специально для того ,что-бы выложить в сети и надсмехаться.Не берите у нее интервью.Не все смешное---есть смешным,глядя плакать хочется !!!!!!!!!!!!!!!!

  від: Аноним Місто: Киев
  13.10.2013 07:32
  Куда смотрят имиджмейкеры, визажисты первой леди? Ей бы хоть бы брови выщипали. Она же красивая женщина, только чуть-чуть подправить. Что делает каждая женщина, не говоря уже о первой леди. А сейчас выглядит как старуха из колхоза.
  У відповідь

  від: Людмила Місто: Донецк
  15.10.2013 00:02
  Мила Людмила, не обращайте внимания на злобных дебилов!Они спят и видят корону у себя на голове, а не сложилось! Нет мозгов, а злоба и зависть непонятная превышает их собственный вес. Вы молодец, настоящая женщина!!!
  У відповідь

  від: Петр Місто: Керчь
  14.10.2013 16:12
  Как по мне, так на свои года и выглядит, самая обычная

  від: Анонім Місто: За бугром
  12.10.2013 19:33
  Азохен вэй от этого зрелища.

  від: Аля-Улю
  12.10.2013 18:05
  Я бы ей на голову,вместо короны, краденную шапку примантулил бы.Уж не ради ли этой красавицы Витька-жиган на дело пошёл.
  Одним словом-Наколотая Апельсина.
  У відповідь

  від: Роман Куц Місто: Ровно
  14.10.2013 23:25
  Тогда Бахине смело можно кусок газовой трубы напялить и робу в полосочку.Ради чего она на дело пошла?

  від: Сергій Місто: Київ
  10.10.2013 09:31
  Цікаво, на якій посаді трудиться її наглядачка, що дозволяє собі затикати рота дружині Президента? Хто її приставив і з якими повноваженнями? Люда ж ніби не ув'язнена, чи таки невільна?

  від: Москаль
  10.10.2013 08:04
  В пылу оранжево-голубого противостояния все выглядело утрировано. Людмила Янукович воспринималась как комический персонаж. По прошествии времени краски стали мягче и мы увидели другое лицо Людмилы Янукович. Ее муж - подлец, "прагматично" бросивший ее, а она не говорит о нем ничего плохого. Она - настоящая женщина. С Днем рождения, милая пани Людмила!

  від: Дмитро - вох
  09.10.2013 23:56
  Пані Людмила народ співчуває вам , Що цей ваш джволичний хам навіть не приїхав до вас, як до дружини на ваші уродини.. Це може зробити тільки ідіотський зек!

  від: Іван Рябоштан Місто: Київ
  09.10.2013 23:47
  Семья потомственных "шапошниковых" гребет под себя, не приходя в сознание... Блаженная тетя Люда чуть не выдала "секреты", которые и без нее знает вся страна.

  від: Местный Місто: Донецк
  09.10.2013 21:55
  Пипец....
  Несчастная женщина.
  Вот выставили на посмешище...
  У відповідь

  від: Рамзес Місто: Лондон
  10.10.2013 02:24
  А она и вправду простая женщина, не стала ничего придумывать, всё выложила как есть. Зря, наш народ только и ждёт когда дадут повод для сплетен.
  У відповідь

  від: Машенька Місто: киев
  10.10.2013 11:14
  Ну почему народ ждет? Он и не ждет, а ему бац - и на блюдечке с голубой каемочкой новая тема для анекдотов...Женщина простая, добрая, неискушенная, и она совсем не виновата, что судьба засунула ее "со свиным рылом да в калашный ряд". Но тут уж ничего не поделаешь, она на виду по своему положению. А ее положение как женщины вызывает только сочувствие.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Крим.Реалії» | Велика гра скінчилася. М'яч на боці України  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Президент Віктор Янукович (ліворуч) і прем’єр Микола Азаров. Київ, 13 грудня 2013 року

  Аудіо «Чорна каса» Партії регіонів чи «чорна мітка» колишній владі?

  Документи тіньової бухгалтерії колишньої партії влади оприлюднюють одночасно журналісти-розслідувачі, колишні та нинішні депутати й посадовці 

  Крайній блок-пост українських військових на дорозі до Донецька неподалік Авдіївки, березень 2016 року

  Аудіо Бої на сході України стають більш контактними

  За останній тиждень травня українські військові зазнали найбільших за останній рік втрат 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ