29 червня 2016, Київ 06:38

  Політика

  Янукович пропонує везти Тимошенко на операцію у кайданах – Кужель

  Янукович пропонує везти Тимошенко на операцію у кандалах – Кужельi
  X
  Інна Кузнецова
  19.10.2013
  Народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель в ефірі Радіо Свобода.
  Регіонал Микола Рудьковський у п’ятницю зареєстрував у парламенті законопроект про внесення змін до Кримінально-виконавчого і Кримінального процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном). Втім, вочевидь, опозиція не голосуватиме за цей законопроект. Принаймні, народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель називає це приниженням колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.
  Янукович пропонує везти Тимошенко на операцію у кайданах – Кужельi
  || 0:00:00
  ...    
   
  X
  – У четвер Віктор Янукович заявив про те, що справа Юлії Тимошенко повністю залежить від парламенту. Він пообіцяв підписати закон, який має ухвалити парламент. Це виглядає так, що парламент каже, що все залежить від президента, а президент що все залежить від парламенту. Я пам’ятаю, як Ви виступали з трибуни Верховної Ради і закликали об’єднатися, аби президент підписав документ. Що буде тепер?
   
  – Ви знаєте, останнє відчуття, яке я відчула в четвер, що у нас президента України немає. Чому? Президенту дано Конституцією право помилування без будь-яких обговорень. Потім президент Янукович, обраний у 2010 році, приймає такий указ, де в 6-му пункті сказано: «Клопотання про помилування засуджених, які не стали на шлях виправлення або не відбули половини призначеного їм строку покарання, а також клопотання осіб, які засуджені за тяжкі чи особливо тяжкі злочини…» Тобто, як хочуть, можуть ставити.
  x

  – Але на сьогодні ситуація виглядає так, ніби мусимо забути про цей документ…
   
  Страх перед особистістю Тимошенко переважає бажання Януковича показати всьому світу, що він президент цієї країни, а не обслуговувач якихось груп людей
  – Ми не можемо це забути. Для мене як громадянки України є питання: чи існує у нас президент? Якщо президент існує, йому нічого не заважає. Якщо президент не має президентської влади, не має Богом даної гуманності як глава держави, то про що можна говорити? Це називають в народі «наперсточники»: вгадай, чи я так підпишу, чи інакше. Скажіть мені, будь ласка, що вам заважало, якщо ви хотіли ухвалити і підписати законопроекти, які в парламенті лежать понад рік? Це і декриміналізація статті, тобто це не тільки для Юлії Тимошенко. І вона не передбачає зняття відповідальності, вона передбачає зняття кримінальної відповідальності на засудження. Там є законопроект «Про амністію», на який чекає не тільки Юлія Тимошенко. Коли ми були в Качанівській колонії, ми зустрічалися із засудженими жінками, багато з них досягли пенсійного віку, і вони чекають на закон «Про амністію», який лише для того, щоб не потрапила під амністію Юлія Тимошенко, не ухвалює Верховна Рада. Я думаю, що страх перед особистістю Юлії Тимошенко переважає бажання Віктора Януковича показати всьому світу, що він президент цієї країни, а не обслуговувач якихось груп людей.

  – Виглядає так, що з понеділка Верховній Раді доведеться визначатися. Кажуть, що, можливо, в понеділок буде подано до Верховної Ради законопроект, то у вівторок він буде розглядатися… (Розмова записувалась до того, як стало відомо про законопроект Рудьковського – ред.)
   
  Необхідні законопроекти вже давно зареєстровані
  – Нічого подавати ми не будемо тому, що необхідні законопроекти там вже давно зареєстровані.
   
  – Ви маєте на увазі законопроекти Арсенія Яценюка чи Сергія Міщенка?
   
  – Ні, у законопроекті Сергія Міщенка виписано дуже вибірково. І можуть казати, а чому тільки Тимошенко, і за цим законопроектом тільки заможні люди можуть цим скористатися. Юлія Тимошенко ніколи не прийме такого подарунка. Скільки ми не просили її погодитися на лікування, розуміючи її тяжкий стан, вона не йшла на ці умови. І тільки через питання важливості прийняття для України європейського вибору вона дала згоду на лікування.
   
  – Яким буде результат? Бо якщо опозиція не подаватиме законопроект…
   
  Опозиція подаватиме документи лише відповідно до рішень Єврокомісії, які озвучили президенту Кокс і Квасневський
  – Опозиція подаватиме документи лише відповідно до рішень Європейської комісії, які озвучили президенту Кокс і Квасневський. Там чітко звучить: «помилування і відправлення на лікування». І тому всі інші інсинуації і «танці на майдані» не сприймають європейці, і вже не сприймають українці. Тобто ми маємо зрозуміти, що зараз нас всіх більше турбує те, що ми втрачаємо можливість європейської інтеграції. І не через питання Тимошенко.
   
  – Ви кажете, що опозиція не буде подавати свої законопроекти. Чи будете Ви голосувати за той законопроект, який подасть Партія регіонів?
   
  У них одна ціль – принизити Юлію Тимошенко, не дати їй помилування
  – Я не знаю, що вони подаватимуть, але чекати від них порядного законопроекту не доводиться, тому що порядні є, вони за них не голосують. У них одна ціль – принизити Юлію Тимошенко, не дати їй помилування, щоб вона залишалася ув’язненою і транспортувати її до Німеччини у кайданах. Янукович сказав: «Верховна Рада визначить, чи може Тимошенко їхати, і суд визначить, як її будуть транспортувати і яка там буде охорона». Стоп, що написано в критеріях, які відповідають євроінтеграції? Відсутність вибіркового правосуддя. Пропозиція місії Кокса і Квасневського – помилування і лікування, на що Юлія Тимошенко погодилася, розуміючи, що вона не винна. А що пропонує Янукович? У кайданах везти Тимошенко на операцію. Я особисто за себе говорю, я ніколи за це не проголосую. Бо я не дозволю свого лідера так принижувати.
   
  – Але ж тоді можуть сказати, що опозиція не хотіла, щоб Юлію Тимошенко звільнили…
   
  Європа вже починає говорити про санкції до представників влади й олігархів
  – Вони завжди щось кажуть. У нас розумний народ України й іноземці. Вони все бачать. Тільки де Віктор Янукович буде? Європа вже починає говорити про санкції до представників влади й олігархів. Це буде страшний, болючий етап життя України.
   
  – Якщо опозиція не буде голосувати, а 226 голосів набереться без голосів опозиції?
   
  – Я думаю, що Юлія Тимошенко не погодиться на виконання таких умов. Вона відмовиться від лікування. Для неї Україна понад усе, але вимога була у відсутності подвійного підходу до вироків, вибіркового правосуддя. Цього не можна допустити. Ви уявляєте, якщо він зараз так ставиться, то що він далі з нами робитиме?
  x

  – Євгенія Тимошенко у четвер висловила сподівання, що 19-го числа Юлію Тимошенко буде вивезено до Німеччини…
   
  – Як сказав Квасневський: «У понеділок, вівторок – я оптиміст, а в середу – песиміст». Така у нас влада. Я уявляю, що зараз відчуває сама Юлія Володимирівна, що відчуває Женечка Тимошенко, розуміючи, що тут рідна Україна, а тут її використовують. Якщо ти хоч раз дозволиш зробити із себе ганчірку, то ти не можеш говорити, що ти вболіваєш за Україну, бо якщо вона буде ганчіркою, то що зроблять з нами?
   
  – Але, з іншого боку, слово «помилування» – це визнання провини. Може, все ж таки їй потрібне виправдання, а не помилування?
   
  Розуміючи, що це історичний шанс для України, вона була готова на часткове помилування
  – Розуміючи, що це історичний шанс для України, вона була готова на часткове помилування. Але ми все одно будемо відстоювати в Європейському суді (з прав людини) її права і те, що вона не винна. Це право за нами залишається, і коли вона перебуватиме тут, і коли поїде на лікування. Це є питання особистого страху Віктора Януковича. Я назву його президентом, якщо він підпише указ відповідно до Конституції.
   
  – На сьогодні все віддано у Верховну Раду…
   
  – Нічого не віддано. Це блеф. Я бачу, як відпрацьовують «говорильні голови» Партії регіонів. Можна дурити людей у своїй країні, але й вони розуміють вартість слів, які каже Віктор Янукович. Продовження місії Кокса-Квасневського – це підтвердження того, що європейські політики не вірять обіцянкам ні на саміті в Ялті, ні на засіданні у Вашингтоні, де президент сказав, що вирішить це питання.
   
  – Нам у Facebook пишуть: чому опозиція не ініціює акцій тиску з вимогою випустити Юлію Тимошенко?
   
  – Я колись європейцям казала: «Ви хочете розмовляти з Віктором Януковичем як з європейською людиною. Ви кажете: «не можна виносити неправосудні рішення, не можна, пане Януковичу, тиснути на суддів, не можна зводити рахунки», тобто Ви говорите і хочете, щоб він вас почув? З ним так не можна. З ним можна лише через тиск. Я розумію, що Ганна Герман казала, що він страшно гуманна людина, але до тої гуманності неможливо достукатись, бо писали і релігійні установи, і інтелігенція, і жінки з проханням помилувати Юлію Тимошенко. Як ми бачимо, ані законності, ані гуманності там немає. Тобто залишається лише страх. Це не страх непокори, на неї він викинув 4 тисячі бійців «Беркуту», як ми це бачимо біля Київської міської адміністрації. Для мене найстрашніше те, що ми не залишимо майбутньому поколінню того кроку до євроінтеграції…
   
  – Не треба бути такими песимістичними…
   
  Не вірю Януковичу, бо якщо він в четвер таке оголосив, то це означає, що він нічого не хоче вирішувати
  – Якби я була песимістом, я б не молилася зранку і ввечері з проханням до Господа вирішити це питання. Але я не вірю Віктору Януковичу, бо якщо він в четвер таке оголосив, то це означає, що він нічого не хоче вирішувати.
   
  – Ще один читач на Facebook пише Вам: «Чи випустять Юлію Тимошенко? Скажіть: так або ні?»
   
  – Не знаю. Якщо я була б президентом, то я підписала б цей указ давно. Не тому, що я подруга Юлії Тимошенко і сьогодні є членом її команди, а тому, що мені країна, її люди дорожчі, ніж власні амбіції. Як зробить ця людина – дуже тяжко прогнозувати.
   
  – Питання виборів у 5 округах. Почалася виборча кампанія, опозиція висунула тих самих кандидатів, які не пройшли тоді з тих чи інших причин. Але водночас вже можна говорити про те, що люди, які колись були з опозицією, підуть по двох округах – Юрій Гримчак заявив, що буде балотуватися по 223-му округу в Києві. Є також розмови про те, що Юрій Кармазін буде балотуватися в Обухівському районі.
   
  Поведінка пана Кармазіна – йому треба буде відповідати перед Богом. Він відкрив «ящик Пандори» щодо позбавлення депутатських мандатів
  – Я думаю, що кожна нормальна людина розуміє і підтримує рішення опозиції про те, що ми висунули тих хлопців, яких ця влада обікрала. Іншого вибору просто не було. Я особисто була на окрузі у пана Корнацького, я бачила там тих людей, яким він життя зробив сьогодні щасливим, а не обіцяє, що він почує кожного. І вони, обираючи його, обирають своє життя. А поведінка пана Кармазіна – йому треба буде відповідати перед Богом за це. Тому що його позови до суду щодо колег-депутатів, яким він відкрив «ящик Пандори» щодо позбавлення депутатських мандатів... Я була депутатом другого скликання, а потім сьомого, тобто з 1998 року я депутатом не була. І ніхто не вірив, що я не депутат. Про що це говорить? Про те, що не статус дає тобі право боротись за людей, а твій внутрішній стан. І мені шкода, що пан Кармазін не знайшов себе за цей рік, а займався тільки боротьбою з депутатами. Я не бажаю йому перемоги, тому що я знаю, що він битиме по людині (Віктор Романюк, кандидат у народні депутати 94-му виборчому окрузі – ред.), на яку відкрили кримінальну справу і яка змушена сьогодні ховатися в Італії. Мені було приємно, що наші хлопці поїхали з ним переговорити, приїхали зі словами: «Олександро, ми сьогодні побачили чисту, морально здорову, налаштовану на перемогу людину». Це є дуже важливим. І наш крок, я вважаю, був правильним, і Юлія Тимошенко підтримала рішення нашої політради.
  x

  – Ще запитання з мережі Facebook від Андрія Папченка: «Коли пенсії та зарплати будуть адекватні цінам?» Він інвалід-сердечник, друга група інвалідності і його пенсія становить 994 гривні.
   
  – Коли виборці відповідатимуть за власний вибір. Якщо ви обираєте, наприклад, Комуністичну партію України і розумієте, що вона не впливає, а лише підігрує більшості у голосуванні, то ви повинні зрозуміти, що вони не можуть виконати власної обіцянки. На мій погляд, сьогодні не може бути збільшена пенсія, тому що минулої п’ятниці на рахунках казначейства було 9 мільйонів гривень. Навіть у кризові 2008–2009 роки такого не було.
   
  – Але, з іншого боку, Ви кажете, що виборці голосують не за тих, але теж саме я можу закинути і Вам. Ви змінювали політичні сили, виборці за Вас голосували…
   
  – По-перше, я жодного разу не обиралась із 1998 року. Вперше я обиралася як мажоритарниця, а у Верховну Раду я не проходила у складі жодної партії. Тому Ваш закид мене не стосується. Але за цей час я жодного разу не змінила своєї позиції. Я ніколи не була в партії, яка обіцяла одне, а потім перейшла в протилежне. Для мене найголовніші ті цінності, за які я ладна боротися і віддати своє життя. Як може зростати пенсія або дохідна частина бюджету, якщо падає виробництво? Як можна сподіватися на збільшення дохідної частини бюджету, коли підприємців малого і середнього бізнесу стало на 2 мільйони менше? Я знаю кроки, які необхідно робити, я пишу по них закони, провожу круглі столи. Але хочу сказати, що я вчора написала на Facebook, у чому різниця. Вони теж говорять про дерегуляцію, про створення інвестиційного клімату. Я так відчуваю, що нас різнить лише одне – ми це робили з Леонідом Кучмою, потім з Юлією Тимошенко, з любов’ю до людей. Незалежно від того, яка політична сила…
   
  – Тобто те, про що Ви говорите, свідчить, що партія «Батьківщина» може розповзтися у Партію регіонів, даруйте?
  x

  – Яким чином? Ніяк не може. Я так не казала. Якщо ми, наприклад, в комітеті розглядаємо законопроект, який подав президент, то це не означає, що я не повинна читати й аналізувати цей законопроект лише тому, що його подав їхній президент. Якщо є можливість сьогодні прийняти необхідні заходи, які зупинять десь корупцію, хоча це дуже важко поки немає політичної волі, я буду крок за кроком рухатись. Я не вірю, що країну можна змінювати стрибками. Якщо є гарний законопроект, хто б не був автором, я його підтримаю.
   
  – Заява Віктора Януковича, яку він виголосив у четвер на Донеччині, що «коли мова йде про європейську інтеграцію, ми говоримо, перш за все, про те, що ми повинні будувати Європу в себе в Україні». Ви це підтримуєте?
   
  – Однозначно. Я не слова підтримую, а те, що ми повинні будувати Європу кожен день, починаючи з журналістики і закінчуючи власною родиною. Це все є складовими демократії, тими цінностями, за які ми боремося.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: euvropeec3
  20.10.2013 18:50
  На питання Анрія Папченка: "Коли пенсії та зарплати будуть адекватні цінам?" стійка та мужня соратниця Юлії Тимошенко Олександра Кужель дала чітку та правильну відповідь: " Коли виборці відповідатимуть за власний вибір". Це по-перше. А, по друге, переважна більшість виборців, на жаль, поки що боїться задавати такі питання представникам кримінально-олігархічного режиму на чолі з колишнім зеком Януковичем. Представнику опозиції до того ж через співробітника РС можна задавати такі питання. Хоча, можливо, цей співробітник або не розуміє реального становища в країні та в чиїх руках реальна влада в державі, або отримує зарплату не тільки від Конгресу США, а і від українських олігархів із оточення Януковича.
  Як відомо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, реальне запровадження в нашій країні європейських економічних, політичних, правових та соціальних стандартів життя створює для наших громадян певну перспективу покращити власну долю, в тому числі і інвалідам, пенсіонерам. Справа лише за тим, як ми з цього скористаємося. Але влада Януковича з відомих причин робить все для того, щоб прогресивні європейські стандарти життя ніколи не прийшли на українську землю. Для цього цинічно використовується навіть фактор засудження лідера опозиції Юлії Тимошенко.
  В авангарді боротьби за європейський вибір ідуть опозиційні партії ВО «Батьківщина», УДАР та ВО «Свобода». Але, на жаль, необхідної масової та рішучої підтримки переважної більшості народу поки що не помітно. За таких умов цілком можливо, що Угода не буде підписана або підписана лише на умовах влади Януковича – зі збереженням вибіркового правосуддя, тоталітарного виборчого законодавства, яке дозволяє безкарно фальсифікувати волевиявлення громадян, застосовувати адмінресурс, суди та «Беркут» для залякування людей, як в нацистській Німеччині, підконтрольних владі судів та ЗМІ і, таким чином, довічно панувати в Україні, збагачуватися шляхом різноманітних шахрайських схем та без всяких там європейських стандартів життя. І якщо так, не дай боже, станеться, то нікому буде взагалі задавати питання про розмір пенсій та ціни на продукти харчування та промислові товари для населення.
  У відповідь

  від: Москаль
  21.10.2013 07:06
  euvropeec3
  співробітник РС або не розуміє реального становища в країні та в чиїх руках реальна влада в державі, або отримує зарплату не тільки від Конгресу США, а і від українських олігархів із оточення Януковича.

  Как всегда точно, euvropeec3 говорит о странной особенности РС, которая в последнее время начала слишком явно проявляться. РС пугает читателей страшными головорезами из ВО"Свобода", которые мешают улучшению жизни в Украине(!) и тихо-мирно рекламирует коммунистов, которые виновны в массовом уничтожении миллионов украинцев. Переговоры Кокса-Квасневского ведутся уже 2 года. Неужели журналисты РС не имеют доступа к источникам информации? Если не имеют - они никчемные журналисты и их необходимо срочно менять. РС создает ложные представления о происходящих событиях. Они не информируют читателей, а пропагандируют определенные идеи и настроения.
  У відповідь

  від: ПАВЕЛ Місто: ДОНЕЦК
  24.10.2013 15:47
  госпожа кужель а как нужно перевозить преступников а она такая так как из-за её контрактов по газу сегодня миллионы пенсионеров недополучают пенсию разворовала гос казну вам -то хорошо вы к любой власти приспосабливаетесь и зарплата и пенсия у вас дай бог каждому это для вас тимошенко царица а для меня и миллионов таких как я пенсионеров она вор так определил суд а вор должен сидеть в тюрьме

  від: Антон Маляр Місто: Киев
  20.10.2013 14:01
  Чи вивезуть Юлю в кайданах з України, ще невідомо, але те, що настане час, коли Януковича привезуть в кайданах в Україну, немає сумніву. Звісно, якщо встигне втекти.
  У відповідь

  від: павел Місто: донецк
  24.10.2013 20:09
  кто из них лучше разберитесь у себя то что они оба не подарок мы знаем их камеры должны стоять рядом

  від: Петро Місто: Сталіно
  20.10.2013 12:47
  "У них одна ціль – принизити Юлію Тимошенко, не дати їй помилування"

  Але якого більшого приниження можна уявити, ніж "помилування" від Януковича???

  від: valerij Місто: Запорожье
  20.10.2013 09:36
  Еще один флюгер начал свой поход против "рыгов". Удивляюсь как у этой пани сегодня плохо с памятью. Сегодня она не помнит сколько партий она осчастливила своим присутствием, рассказывает как она вместе с Кучмой боролась за счастье народа. Только после этой борьбы жители Украины в туалет стали меньше ходить. Все должны понять одно. То что мы имеем сегодня это последствия вчерашних и позавчерашних действий. Кужель не один год просидела в парламенте вместе со всеми принимала законы под "себя" родную. Сейчас занимается очередным трепом за деньги. Отрабатывает у своих патронов должность депутата. Перед этим у Тигипко была в услужении. Уважаемая спрячьтесь, вы не интересны.
  У відповідь

  від: Антон Маляр Місто: Киев
  20.10.2013 13:54
  Абсолютно не цікава нікому Ваша писанина!
  Стосовно пані Кужель, то вона завжди цікава своїми добрими справами.
  У відповідь

  від: павел Місто: донецк
  24.10.2013 20:15
  антон кужель донецкая нам лучше знать про её цикави справи она политическая праститутка не тупи если не знаешь
  У відповідь

  від: Петро Місто: Сталіно
  20.10.2013 13:03
  На теледебатах під час Помаранчевої революції Кужель якось зауважила, що у Януковича лукавства менше ніж у Ющенка.
  Справді, Янукович геть прозорий - його "духовнісь" за версту чути. А щодо Ющенка, то хіба не так?
  У відповідь

  від: Анонім
  20.10.2013 11:33
  Кужель:
  Я була депутатом другого скликання, а потім сьомого, тобто з 1998 року я депутатом не була.

  від: БілоЯр Місто: Україна
  19.10.2013 23:37
  Глобальні процеси впливають на все і всіх, але по причині їх потужності люди, переважно, не здатні роздивитися присутність цих процесів у повсякденному житті. Цивілізований світ ніс величезні витрати внаслідок протистояння двох систем з полярними способами облаштування життя суспільства. Нагальним етапом недопущення відновлення протистояння є протидія утворенню новітньої імперії під проводом Кремля. До складу ЄС після входження України ввійдуть і території сучасної Російської Федерації, але, як ряд суверенних держав.
  Зваживши обставини, аналітики, які працюють на Януковича, надали йому картину реального бачення сьогодення і перспективне бачення майбутнього. Майбутнє розвиватиметься за парадигмою Заходу, але не за парадигмою Кремля. І таке не залежить ні від бажань Путіна, а тим більше від бажань Януковича.
  Найважливішою потребою Януковича є потреба «підстелити соломку» щоб не дуже боляче впасти. А від падіння рецепти відсутні.
  Звільнення Тимошенко заплановане через певну систему законодавчих актів, прийняття котрих, апріорі, не підтримають комуністи і, вірогідно, де яка частина регіоналів із «яструбів п’ятої колони». Завданням є схиляння опозиції до підтримки бажаних законів. Ці законодавчі акти є вирішально євроетеграційними та гарантують Януковичу не притягнення до відповідальності в майбутньому.
  У відповідь

  від: Москаль
  20.10.2013 11:53
  Почему случился мировой кризис? Из-за того, что модель общества потребления изжила себя и мир стоит перед выбором новой модели развития общества. Подельники Януковича (аналітики, які працюють на Януковича) не в состоянии понять суть происходящих процессов. Они заняты одним вопросом: "Как помочь Януковичу украсть побольше и остаться на свободе?" Украинские СМИ не информируют украинцев о переговорных процессах ЕС с Януковичем. Почему переговоры идут так долго? Потому, что Янукович не умеет думать. Он не в состоянии принять самостоятельное решение. Ему нужны "аналітики, які працюють на Януковича". Знаете, что на самом деле делает ЕС? Они бьют по самому больному месту Януковича - по кошельку. Янукович прячет украденные деньги в банках ЕС. Ему намекают: "Можешь лишиться денег". Страх Януковича перед Тимошенко пока пересиливает его жадность. Это чистая психиатрия и никакой логики в действиях Януковича нет.
  У відповідь

  від: Анонім
  23.10.2013 19:55
  від: Анонім Місто: Север
  20.10.2013 18:47
  "...люди несли плакаты -МММ(Маркс,Мао,Маркузе)"

  Север, ну нельзя же быть таким северным, не в Париже живём. Не было у них там ГУЛАГА, колхозного рабства и других комуняцких "прелестей"! У нас 1991г. марксизм-
  ленинизм накрылся медным тазом, а ты, кугутик, этот момент проспал! Из 18.000.000 коммунистов ни один не "вышел из
  окопов" защищать свою идею, ни один не отправился на Кубу
  или КНДР достраивать свой вонючий комммунизм...
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Север
  20.10.2013 18:47
  Москаль. Общество потребления начало изживатьс ебя очень давно от хиппи и восстаний в Ялатинских квратралах Парижа,где люди несли плакаты -МММ(Маркс,Мао,Маркузе).Это уних.А унас почему -то постпотребительское оющество выкинуло орангутангов,которые по ночам( помичныкы депутатов) с лестницами в три часа ночи ищут какие -то памятники.
  Я непойму или мы обречены навсегда илим нам мерещатся все деньги Януковича в банках ЕС.Тогда какая у Вас корреляция между банками в ЕС и ночными проходами по Украине? Вы же недавно сообщали шо самый большой интеллект только у Вас.
  И Вы энти м интеллектом не можете докумиекать шо Янек еще до 2020 просидита потом поедет преспокойно в Лазаревскую под Сочи и будет попивать Хенесси ,а вы в это время все будете ветки чухрань с лиственницы на морозе в -40. После чего будет политинформация на тему военный коммунизм и общество потребления.

  від: Ернст Місто: Харків
  19.10.2013 19:56  ЮВТ "киреевський" суд засудив нізащо! Газову угоду вона не підписувала! Ціну 450 $ за газ для України призначив Путін, після того, як Ющенко відкликав Дубину з Московських переговорів. А Путін ще й перекрив трубу, була ж зима!!! Тимошенко в таких безнадійних обставинах, коли і Україна і Европа замерзали без газу, зуміла владнати кризу і навіть виторгувати знижку для України (в 2009 році ми платила 360 $). За це їй повинно дати орден, а сидіти в тюрмі за газову кризу повинен Ющенко, який тоді втік в Карпати.

  від: Ненавижу Жлоба
  19.10.2013 19:17
  Жду с нетерпением,когда Януковича пересадят с президентского кресла на парашу.Надеюсь Януковича скоро переселят из Межгирья в зону.Жить он будет в камере,в которой кроме него и туберкулёзных палочек больше никто не живёт.
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Север
  20.10.2013 18:50
  ненавижу Жлоба.Ох как долго придется ждать.Наверное туберкулезная бацилла скорее превратится в бледную спирохету, чем кресло президентское станет парашей

  від: Петро Місто: Сталіно
  19.10.2013 16:22
  Президенту дано Конституцією право помилування без будь-яких обговорень. Потім президент Янукович... приймає такий указ, де в 6-му пункті сказано: «Клопотання про помилування засуджених, які не стали на шлях виправлення або не відбули половини призначеного їм строку покарання, а також клопотання осіб, які засуджені за тяжкі чи особливо тяжкі злочини…» Тобто, як хочуть, можуть ставити."

  Цей указ Януковича увійде у Світову Історію! Досі жоден диктатор не додумався вкоротити собі повноважень. Цей же "відтяв собі руку" - ту саму яка повинна милувати.

  від: Вольдем
  19.10.2013 14:45
  Як відомо, за наполяганням деяких європейських країн з угоди, яку українська влада сподівається підписати в Вільнюсі, вже виключено положення про перспективу членства України в ЄС і, напевно, не в останню чергу, завдяки тяганині в "справі Тимошеко".Чи не призведуть подальші торги Януковича в цьому питанні до ще якихось вилучень чи поправок, необов'язково письмових, наприклад, що економічний блок угоди з ЄС, тобто зона вільної торгівлі, вступає в силу тільки після остаточного подолання в Україні проблеми так званого "вибіркового правосуддя"?

  від: Москаль
  19.10.2013 14:06
  Янукович играет с огнем. Куда пригласили Тимошенко? В Монако или Андорру? Ее пригласила самая влиятельная страна Европы - Германия. Так случилось, что сейчас судьбу Европы решают две прекрасные женщины - Ангела Меркель и Юлия Тимошенко. Неужели Янукович думает, что может тягаться с таким дуэтом? Правда, слово "думает" не совсем подходит к Януковичу. Как бы то ни было, на языке нормальных людей (не бандитов) ему поставлен ультиматум: выпускаешь Тимошенко и тихо-мирно доживаешь свой век в Енакиево. Не выпускаешь - будешь сидеть в тюрьме после победы Тимошенко на выборах Президента Украины. Животный страх перед Тимошенко парализует Януковича, а друзья-наперсточники нашептывают: обдурим мы этих лохов из Европы. Европа - такие ребята, которые думают на три хода вперед. Они уже продумали судьбу Януковича и предлагают самый оптимальный вариант. Они не будут вечно ждать решения. Если Янукович не подписывает помилование Тимошенко - ему быстро наступит конец.
  У відповідь

  від: Петро Місто: Сталіно
  19.10.2013 16:08
  "Если Янукович не подписывает помилование Тимошенко - ему быстро наступит конец."

  Кінець йому настане мабуть не такий вже й швидкий (пару років ще протягне), але страшний! І зроблять це самі ж "друзья-наперсточники"...
  У відповідь

  від: Москаль
  19.10.2013 20:09
  Я имею ввиду арест счетов Януковича на Кипре. Деньги, украденные в Украине, братва перекачивает в кипрские оффшоры. Прикрыть эти счета - минутное дело. Украинские СМИ - самые честные СМИ в мире - вешают лапшу на уши доверчивых граждан и рисуют образ бесстрашного Януковича, который что-то решает. Кокс с Квасневским с ним еще панькаются, а Ангеле Меркель Янукович уже надоел. Думаю, что разговор с Януковичем очень скоро будет вестись на более понятном ему языке.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ