25 травня 2016, Київ 23:43

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Янукович, Меркель і Тимошенко уже домовилися, угода буде підписана – Чалий

  Олександр ЧалийОлександр Чалий
  x
  Олександр Чалий
  Олександр Чалий
  Угода про асоціацію між Україною і Євросоюзом буде підписана у Вільнюсі. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив Олександр Чалий, надзвичайний і повноважний посол України, колишній державний секретар МЗС з питань євроінтеграції.

  «Я абсолютно переконаний, що угода про асоціацію у Вільнюсі буде підписана, і це добра новина. А от погана новина, що інтрига буде зберігатися до останнього дня, можливо навіть до дня саміту. Тому що буде вирішуватися історичне питання шляхом підписання угоди про асоціацію», – сказав Чалий.

  «Мені здається, що стратегічна домовленість між трьома ключовими гравцями, пані Меркель, паном Януковичем і пані Тимошенко, стосовно підписання угоди досягнута. Якщо угода не буде підписана – для кожного з них це означатиме велику стратегічну поразку. Тому я переконаний, що угода буде підписана», – додав він.

  Водночас, за словами Чалого, зараз ідуть інтенсивні переговори щодо умов, на яких ця угода буде виконуватися. «І великий блок цих умов пов’язнаий не лише з майбутнім статусом Юлії Тимошенко, а й з пакетом економічної допомоги, на який розраховує Україна після підписання угоди про асоціацію. Тому що буде два несприятливих чинники для розвитку економіки України. Перший період дії угоди досить жорсткий, і Україна повинна отримувати підтримку. І дуже емоційна реакція Москви, особливо в економічній сфері, ставить питання про допомогу з боку Євросоюзу, щоб нейтралізувати емоції Москви», – наголосив експерт.

  Україна планує підписати угоду про асоціацію з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада. Для цього Київ має виконати низку умов, головна з яких – вирішити питання про лікування ув’язненого екс-прем’єра Юлії Тимошенко за кордоном.

  Відео ефіру:
  Чи переможе Молдова Україну у змаганні за безвізовий режим із ЄС?i
  X
  Ірина Штогрін
  18.11.2013
  Гість: Олександр Чалий, надзвичайний і повноважний посол України, заслужений юрист


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Павло Місто: Лозова
  20.11.2013 21:19
  То, как нагло, бесцеремонно и высокомерно ведут себя чиновники ЕС по отношению к Украине, и то, как по-холопски услужливо ведут себя по отношению к диктату ЕС продажные украинские ура-националисты, лишний раз говорит о лживости и лицемерии и тех, и других. На самом деле персональный закон о лечении псевдо- инвалидки Тимошенко в Европе, будет законом о лечении в ЕС лишь украинских миллионеров-преступников, которые отныне смогут путем симуляции "смертельных" заболеваний уходить от ответственности за свои преступления. А обычные украинские заключенные по-прежнему будут сотнями в год умирать в тюрьмах и колониях от туберкулеза, гепатита, СПИДа и других болезней.. По сути это и есть проявление "избирателного правосудия" - богатым осужденным преступникам - спасение за рубежом, простым заключенным - бесправие, болезни и смерть в тюрьме...
  У відповідь

  від: Антон Маляр Місто: Киев
  21.11.2013 10:21
  Не ЄС проситься в Україну, а якраз навпаки.
  Умови приєднання були взаємно погоджені більше року тому.
  "Вибірковим правосуддям" дипломатично назвали існування політв'язнів в Україні.
  "Лікування в'язнів за кордоном" - компроміс, на який погодились всі сторони. Головне для Європи - звільнення політв'язня Тимошенко.
  Будь моя воля, я б запропонував виміняти Юлю на збіглого ректора Мельника.
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Восток
  21.11.2013 09:03
  Все познается в сравнении...
  Вспомни КАК ВЕДЕТ СЕБЯ Путин, КАК ВЕДЕТ СЕБЯ Онищенко, КАК ВЕДУТ СЕБЯ российские пограничники....
  У відповідь

  від: Антон Маляр Місто: Киев
  21.11.2013 10:24
  За це їх Паша дуже поважає!

  від: Вольдем
  19.11.2013 09:18
  Янукович, Меркель і Тимошенко уже домовилися, угода буде підписана – Чалий
  Може підкажете, пане Чалий, де й коли в такому форматі ця зустріч відбувалася? Чи, може, були двусторонні зустрічі між вищезгаданими особами де обговорювалося питання асоціації?
  У відповідь

  від: Viktor Місто: Borispol
  19.11.2013 11:54
  Кажется нам опять выдают желаемое за действительное. Европе спешить некуда, у неё хватает проблем с Грецией и другими странами. И, пока Янукович не выполнит все "домашние задания" его будут посылать на "переэкзаменовку". Чем он Европу напугает? Скажет, что уйдёт в ТС? А Евросоюзу это не аргумент - они и без нас нормально жили.
  У відповідь

  від: Inhvar Місто: Беларусь
  19.11.2013 18:58
  Ня ведаю чаму,але мне падаецца што далучэньне Украiны да "розных эўрапраграм" ўжо не актуальны трэнд,канешне на першы погляд здаецца што гэта крок наперад,вось толькi Украiне патрэбна нешта iншае(зразумела што i не расейскi мытны зьвяз)

  від: Анонім
  18.11.2013 19:11
  ДАВАЙТЕ ХОРОШО ПОДУМАЕМ И РАЗБЕРЕМСЯ - ЧТО ТАКОЕ СЕГОДНЯ РАСЕЯ .

  ПОЧЕМУ СТРАНА, КОТОРАЯ КОНТРОЛИРУЕТ 42% РЕСУРСОВ МИРА , ИМЕЕТ ОДНУ ИЗ САМЫХ БЕДНЫХ НАЦИЙ ?

  РАСЕЯ - ЭТО АЗИАТСКИЙ БЫДЛОСТАН , УГРО-ФИНСКАЯ О К Р А И Н А КИЕВСКОЙ РУСИ . ВВП РАСЕИ РАВЕН ВВП МАЛЕНЬКОЙ ФИНЛЯНДИИ ИЛИ ОДНОГО ШТАТА США И ТО НЕ САМОГО БОЛЬШОГО . ТАМОЖЕННЫЙ СОЮЗ - ЭТО ПОМОЙКА , РЕЗЕРВАЦИЯ ДИКТАТОРОВ И ФАШИЗМА , КУДА ДОБРОВОЛЬНО НИКТО НЕ ХОЧЕТ ИДТИ , ВСЕХ ЗАТЯГИВАЮТ СИЛОЙ В ЭТОТ СЫРЬЕВОЙ ПРИДАТОК ЗАПАДА , СТРАНА С НИЩИМ НАСЕЛЕНИЕМ , ПО УРОВНЮ ЖИЗНИ НА 124-ом МЕСТЕ . КОРУПЦИЯ , ЛОЖЬ И НАСИЛИЕ - КТО ЗАХОЧЕТ ИМЕТЬ ДЕЛА С ТАКИМ БЭДЛАМОМ . А В ЕС ДЕЙСТВУЮТ ПРИНЦИПЫ ДЕМОКРАТИИ И СВОБОДНОГО РЫНКА . ПЛЮС ЕВРОПА - ЭТО УЖЕ ПОСТИНДУСТРИАЛЬНОЕ ОБЩЕСТВО , СООТВЕТСТВЕННО ФИНАНСОВЫЕ ПОТОКИ ТАМ В ДЕСЯТКИ РАЗ БОЛЬШЕ ЧЕМ В ТОЙ ЖЕ РАСЕЕ .

  УГРО-ФИНСКАЯ МОСКОВИЯ ВОРУЕТ ЧУЖОЕ ИСТОРИЧЕСКОЕ НАСЛЕДИЕ. В ЭТОМ КОРНИ ИХ КОМПЛЕКСА НЕПОЛНОЦЕННОСТИ. А САМИ ДАЖЕ НЕ
  СЛАВЯНЕ, ОТСЮДА И ИХ НЕНАВИСТЬ КО ВСЕМУ СЛАВЯНСКОМУ И В ЧАСТНОСТИ К УКРАИНСКОМУ.
  У відповідь

  від: Андрей Місто: Киев
  18.11.2013 20:59
  Слушай Аноним! Имей уважение к русским людям.Кому ты нужен,чтобы тебя ненавидели.Грязь под ногтями ...а туда же, в Европу!
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Восток
  18.11.2013 21:24
  Ну если у вас грязь под ногтями, то помойте руки и ноги и почистите ногти.... или у вас работа грязная? Тогда это не зазорно, потому как работая по ремонту (движков автомобильных например) уберечь ногти не представляется возможнив... состригите их...

  від: Нострадамус
  18.11.2013 17:37
  катрен2013 ПОСЛЕ МАРАЗМ АНДРЕЕВИЧА ВЫБЕРУТ ОНИ ДЕБИЛ ФЕДОРОВИЧА и станут прокаженными на долгие годы. и опустится по границам чугунный заравес и обнесут их колючей проволокой,и будут насиловать жен и дочерей их, а их самих превратят в козлов и шерсть и кожу драть с них будут, ине смогут больше они даже мысли в слух произносить ибо тут же их в лесополосе закопают. Нострадамус

  від: euvropeec3
  18.11.2013 16:15
  Вибачте, Олександр Чалий хоча і має високий посольський статус, а висновки робить, як самовпевнений дурень. Ніякої особливої поразки у разі не підписання Угоди не буде для такого поважного у світі політика, як канцлер Німеччини Ангела Меркель. Скоріше за все канцлер відчує певне розчарування, яке ні яким чином не відобразиться на її авторитеті в очах світової спільноти та тим більше власного народу. Для Януковича це взагалі буде перемога, так як його влада робить з відомих причин все для того, щоб європейські стандарти ніколи не прийшли на українську землю. Якщо навіть і відбудеться підписання Угоди, то, звичайно, на умовах кримінально-олігархічного режиму на чолі з колишнім зеком, тобто зі збереженням вибіркового правосуддя, не демократичного виборчого законодавства, яке дозволяє безкарно фальсифікувати волевиявлення громадян, застосовувати адмінресурс, кийки «Беркуту», бандитів-молодиків та інші тоталітарні методи забезпечення довічного панування в Україні, підконтрольних владі судів та ЗМІ. За таких обставин можна вже сьогодні звільняти Ю.Тимошенко щоб завтра знову її при необхідності без проблем, як любого іншого діяча опозиції, запроторити за грати.
  Вважати, що для засудженої Ю.Тимошенко зрив євроінтеграції України також буде поразкою взагалі є цинізм. Переважна більшість вільних українців своєю мовчазною згодою санкціонує політику влади Януковича, а засуджений лідер опозиції чомусь винна та зазнає поразки. Як політик, що перебуває в ув’язненні, Ю.Тимошенко ні якої поразки не зазнає. Як людина звичайно втратить надію на звільнення. І в цьому випадку їй співчувають всі небайдужі громадяни.
  Реальну поразку у разі не підписання Угоди про асоціацію України з ЄС відчує переважна більшість народу нашої країні – і ті, хто хотів би інтеграції в ЄС, і ті хто бажає йти в Митний союз на чолі з імперською олігархічною Росією. Подальше занурення в бідність, безвихідь, безправ’я, безмежну корупцію та азіатчину в найгіршому виміру буде нагадувати нам наслідки нашої байдужості, пристосуванства, лицемірства та традиційного страху перед начальником, чиновником, владою
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Харьков
  18.11.2013 18:35
  В случае ПОДПИСАНИЯ соглашения с ЕС коалиция западных демократий нанесет оглушающий удар по Орде и ДО ПОСЛЕДНЕГО МОРЯ Орда уже НИКОГДА НЕ ДОЙДЕТ!!!
  Поэтому ставки ВЫСОКИ и поэтому есть большая вероятность того, что и денег подкинут на поддержку экономики. За Евросоюзом стоят США, для которых УГОМОНИТЬ Россию за СМЕХОТВОРНЫЕ деньги, требуемые гопниками, это ПОДАРОК СУДЬБЫ. Изучайте матчасть, любезный euvropeec3....

  від: Васисуалий Лоханкин
  18.11.2013 16:08
  Всё, больше нимагу, второго пришествия Виктара, народ не вынесет, устал от "пакращення", сколько можно на дешёвой капусте сидеть, уже через уши лезит.
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Харьков
  18.11.2013 18:38
  А может в этом и заключается ВЕЛИКАЯ СЕРМЯЖНАЯ ПРАВДА..... Ведь когда быдлоте дают возможность почувствовать себя людьми , быдлоте это кажется БЭЗЛАДОМ и РОЗРУХОЙ, а вот когда В ЗУБЫ КУЛАКОМ ПОДНОСЯТ - тогда ЛЮБИМЫЙ РУКОВОДИТЕЛЬ......

  від: sofrosine Місто: donetsk
  18.11.2013 15:30
  да все эти разговоры... курочка еще в гнезде, а уже все яичницу делят. те кто пугают евросоюзом("немцами" опять пугают) молчат о том, что вопрос о вступлении будет решаться лет через 10-20, когда уже может и нас и евросоюза уже не быть. а те кто агитируют, тоже умалчивают, что за 10-20 лет мы должны стать европейским государством, чтоб нас приняли. никому не надо страна на содержании, а сегодня у нас экономика в минус. нам нужны их законы, их стаж "капитализма"(рыночной экономики), потому, что мы кроме совка ничего не видели и даже не представляем, как можно жить по другому. "умный учиться на ошибках других...".
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Харьков
  18.11.2013 18:42
  Так вам же и дают возможность ПОУЧИТЬСЯ НА ОШИБКАХ ДРУГИХ, а вы все норовите на СВОИХ УЧИТЬСЯ....
  Получат люди возможность посмотреть Европу ЛИЧНО, тогда все и образуется, потому как НАРОД В УКРАИНЕ в основном РАБОТЯЩИЙ и ТОЛКОВЫЙ, только вот держат его В РЕЗЕРВАЦИИ.

  від: NAVY Місто: Kryvyj Rig
  18.11.2013 15:23
  Почти по Высоцкому - "Козе-баян, Попу-гармонь, икону-Папуасу"...
  У відповідь

  від: Анонім
  18.11.2013 18:50
  Мы все-таки мудреем год от года....

  від: 123
  18.11.2013 15:19
  что куришь посол,аль грибочками балуешься?
  У відповідь

  від: Анонім
  18.11.2013 17:40
  Пятая колонна и служащие наследников НКВД, беснуется и на ки.зяк исходит. Это хорошо!

  від: Ольга Місто: Смела
  18.11.2013 15:11
  То позор, что подпишут, то позор, что не подпишут. То ещё рано нам туда, то самое время, то исполнили миссию Кокс и Кв-кий, то провалили миссию...Читаю интервью на разных сайтах и диву даюсь: они сами-то осознаЮт, что у нас происходит? По-моему,они не осознаЮт не только происходящее, а и последствия этого "мероприятия"!
  У відповідь

  від: Владимир Місто: Київ
  18.11.2013 16:47
  Я з Вами повністю згоден. Починаю не поважати ЄС яке пристало на "развод" бандюків згодившись з підміною поняття судового переслідування політичного опонента на лікування засуджених за кордоном
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Харьков
  18.11.2013 18:52
  Париж стоит мессы....
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Фотогалерея Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ