29 червня 2016, Київ 19:17

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Фаріон: стала комуністкою «з мотивів наукового кар’єрного зростання»

  Народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина ФаріонНародний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Фаріон
  x
  Народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Фаріон
  Народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Фаріон
  Народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Фаріон підтвердила інформацію щодо її членства у КПРС.

  «У 1988 році винятково з мотивів наукового кар’єрного зростання я вступила у це лайно, а у 1989 році відразу за рік я з цього лайна вийшла», – сказала Фаріон у прямому ефірі радіо «Львівська хвиля» і додала, що це сталося «через усвідомлення цієї помилки».

  Ірина Фаріон також повідомила, що планує подати до суду на свого колишнього викладача, який розповів, нібито вже до вищого навчального закладу Фаріон прийшла членом партії і «стукала через партійну дисципліну».

  У середу представниця «Свободи» відмовлялася відповідати на запитання про комуністичне минуле, зазначивши, що «орлиці гієнам не відповідають». Раніше Фаріон заперечувала таку інформацію. Ця тема викликала широке обговорення у соціальних мережах.

  Минулого тижня ЗМІ поширили з посиланням на архівні документи повідомлення, що Ірина Фаріон була членом КПРС.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Іван Степовий Місто: Ів-Фр
  21.11.2013 14:46
  Дуже добре написав Гриценко:
  «В особистих листах багато з вас питають, як я ставлюся до членства депутата від Свободи Ірини Фаріон в КПРС? Ніяк не ставлюся. А от до її намагання заперечити своє членство в Компартії, до неправди й образливих звинувачень на адресу журналістів і громадських діячів (плебеї, лакеї, прихвосні, найманці) – ставлюся вкрай негативно. Таку поведінку вважаю неприпустимою для будь-якої людини, тим більше – для народного депутата України. Незалежно, від того, з якої він (вона) фракції чи партії, від влади чи від опозиції. Адже всіх нас у дитинстві батьки вчили говорити правду, не обманювати. І в церкві, хто відвідує, нам нагадують постійно, і дітям, і дорослим: «не обмани!» – зазначив Гриценко.

  від: Jegor Місто: Вилкове
  21.11.2013 14:09
  Усім зацікавленим повідомлю - той факт, що Пані Ганна Герман свого часу була співробітником Радіо Свобода на репутацію медіа агенції ніяк не впливає, як і членство у комуністичних молодіжних фундаціях НДР на репутацію Пані Меркель, далі логічний ланцюжок виведе до розуміння обговорюваної теми. Бережіть себе!
  У відповідь

  від: Мостовий Василь Місто: Львів
  21.11.2013 14:35
  Єгоре анонімний! Ганя - це ще та пані, всі ми знаємо. Але її співпраця з КГБ - лише здогадки, ніхто офіційно досі не підтвердив. Членство Фаріон в КПСС, яке вона ще до вчорашнього дня дико заперечувала, - факт документальний з архівів, плюс її особисте зізнання. ТОМУ: не пиши дурниць, бздур, кажуть львів’яни, йди випий 100 грам і помолися в церкві за грішну душу брехливої Фаріон, якій вже нема і не буде віри на віки вічні. АМІНЬ!

  від: Саша Місто: Киев
  21.11.2013 13:59
  При вступлении в "Свободу" "орлица" была обязана (согласно уставных документов "Свободы"), в автобиографии указать свою бывшую партийность. Она этого не сделала. Т,е. лгала она не только нам, а и своим однопартийцам. Хуже всего, то что Тягнибок и компания об этом (факте сокрытия) безусловно знали, но промолчали.
  Одного поля ягоды.

  від: Анонім
  21.11.2013 12:15
  Скорее всего партийные архивы КПСС находятся в Москве,так же как и архивы КГБ.Известный факт что при развале СССР все возможные архивы были изъяты и переправленны в Москву.Теперь ясно кто и где копает компромат.В это лайно вступали все,кто хотел иметь работу,заниматься наукой,учиться в ВУЗах и получать квартиры.Потому что партийные бонзы решали кому и как жить.
  Во всяком случае шапок не снимала,в тюрьме не сидела.А Партия Регионов состоит в основном из бывших и будующих уголовников.Это ПР совсем не украшает.
  У відповідь

  від: Антонина Місто: Мариуполь
  21.11.2013 13:24
  Уважаемый! НЕ надо переводить стрелки. Глупо!!! Весь вопрос не в том, была или не была фарион в КПСС. Вопрос в том, лгала она или не лгала. оказалось - лгала нагло и беспардонно. А это уже непорядочно! Страшно непорядочно для такой как будто бы патриотки. Патриот не лжет. а честно признает то, что было, даже если это очень неприятно. Теперь я не верю фарион - ни одному ее слову. Лгунья она - мерзкая и противная.
  У відповідь

  від: Шаман Місто: Евпатория
  21.11.2013 18:03
  Типа ты ей раньше верил?

  від: РОМАН ПЕКАР Місто: КИЇВ
  21.11.2013 11:53
  Тут один пан про Меркель згадав. Це добре, тільки він забув написати, що Меркель будучи мудрою жінкою, ніколи не заперечувала цих фактів. А Фаріонша з пєною біля рота кричала, що то БРЕХНЯ, БРЕХНЯ, БРЕХНЯ. Коли її приперли фактами, вона далі оскаженіло кричаала брехня. І нарешті призналася. Порівнювати Фаріон з Меркель так само цинічно і тупо, як порівнювати перевертня з патріотом.
  У відповідь

  від: Jegor Місто: Вилкове
  21.11.2013 14:17
  ОЦЕ - переглянуто модератором Радіо Свобода?
  Справи кепські у Вас, Панове. Безсторонністю так і віє.
  У відповідь

  від: Прохорова Ангеліна Місто: київ
  21.11.2013 14:38
  Слухайте, заблокуйте того єгора нібито, це провокатор і напарник Фаріон, вони часом не рідня?

  від: Jegor Місто: Вилкове
  21.11.2013 11:18
  Не вдалося знайти у інтернеті жодних матеріалів RFE/RL, що висвітлюють членство Канцлера Німеччини Пані Ангели Меркель у молодіжних комуністичних фундаціях НДР.
  Агов, радіосвобода! Дифамація носить вибірковий характер?!
  Як не сором.
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Север
  21.11.2013 12:44
  Ейгор! зато в инете есть дисеры ,которые писала А ,Меркель. Поинтересуйтесь ими.Разве такой человек мог быть в партиях? Вот Меркель занималась наукой ,а чем занималась Фарион и какой ее научный труд есть? Мова -это не наука.
  У відповідь

  від: Василь Місто: Львів
  21.11.2013 11:49
  Товаришу, проблема Фаріон не в тому, що вона була в КПСС, проблема в тому, що вона це запекло заперечувала і обзивала всіх останніми словами, а журналістів обізвала навіть гієнами. Ти поняв різницю, товариш??? То-то, сиди тихо і жуй жвачку свою. бувай, товариш!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ