01 квітня 2015, Київ 12:35

УСІ НОВИНИ / Політика

Від Януковича вимагають оприлюднити документ, який він підписав із Путіним

Жовтень, 2012-гоЖовтень, 2012-го
x
Жовтень, 2012-го
Жовтень, 2012-го
Документ, який був підписаний вчора між президентами України і Росії Віктором Януковичем і Володимиром Путіним має бути негайно оприлюднений. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко.

«Спочатку, як мінімум, треба оприлюднити даний документ, тому я звернувся до президента з вимогою надати текст цього документу, щоб з ним ознайомитися. По-друге, треба розуміти, чи документ підписаний у формі міжнародного договору. І якщо це так, то він повинен бути ратифікований Верховною Радою України», – сказав Томенко, відповідаючи на запитання, як реагувати на дії Януковича, який нібито підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає в себе зобов’язання про приєднання до Митного союзу.

Крім того, за його словами, якщо даний документ врегульовує надання кредитів та перегляд газової угоди – «це одна історія». «Якщо ж цей документ передбачає певну форму приєднання до Митного союзу, а отже – передачу певних суверенних повноважень іншому міждержавному утворенню – це вже інша історія», – цитує Томенка його прес-служба.

«У будь-якому випадку, йдеться про порушення президентом Конституції України, чинного законодавства та можливої державної зради. Тому за будь-яких обставин треба з’ясувати, що насправді підписав Віктор Янукович з президентом Росії у Москві», – підсумував Томенко.

Як заявив у себе у Twitter журналіст видання The Economist Едвард Лукас із посиланням на свої джерела, президент України Віктор Янукович у п’ятницю підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає в себе зобов’язання про приєднання до Митного союзу.

За даними Лукаса, угода між Путіним і Януковичем передбачає отримання Україною фінансової допомоги, а також вимагає приєднання Києва до Митного союзу в 2015 році.

Водночас у прес-службі Віктор Януковича про підписаний документ нічого не кажуть. Про результати зустрічі з Путіним на президентському сайті є одне повідомлення. «Президент України Віктор Янукович та Президент Російської Федерації Володимир Путін зустрілися у Сочі (РФ). Глави держав обговорили питання торговельно-економічного співробітництва в різних галузях економіки і підготовки майбутнього Договору про стратегічне партнерство», – мовиться в повідомленні за 6 грудня.

Янукович заїжджав до Путіна в Сочі, повертаючись із Китаю до України, де тривають масові протести з вимогою відставки влади в поновлення євроінтеграції.


Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
Форум закрито
Відсортувати коментарі:
Коментарі, сторінка з 5
    Вперед 
від: Гой Гоич Абрамович Місто: Манхеттен издалека
08.12.2013 08:38
Президенту соврать что воды попить, так что правды он всё равно не скажет за сколько он продал независимую страну в Таможенный сговор .
У відповідь

від: bandera Місто: praha
08.12.2013 22:45
Janukovyč bude viset

від: uzghorod Місто: uzghorod
07.12.2013 17:11
Варто негайно звернутись до міжнародної спільноти - з вимогою до Росії, про дотримання нею Хельсенських угод 1975 року (як правоонаступниці СРСР) та положень Будапештського Меморандуму 1994 року (який підписали: Україна, Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки)!

Необхідно, також - чітко сформувати ВИМОГИ до влади та за допомогою мітингів – прийняти їх у вигляді резолюцій. Особливо, у світлі повідомлень про небезпечні, таємні домовленості між шапкозлодієм (він же проФФесор та окупант України) та полковником КДБ (він же шпигун проти Німеччини та невизнавач України як Держави) – визначитись: в разі підписання Митної угоди – підписант є поза Законом України з усіма наслідками від такого кроку. Тобто імпічмент Президента України - пеперостає у зраду національних інтересів України (як кримінальний злочин).
У відповідь

від: Львівський сепаратист Місто: Львув-Лемберг
07.12.2013 22:46
хто має звернутись до Мааскви ? Янукович?
просгніться нарешті, він продав нас всіх і не один раз.

від: Самум Місто: На Волге
07.12.2013 13:58
Европейский вектор, заставит Украину пройти болезненный путь от базарного капитализма до капитализма цивилизованного.Но прийдется усвоить негласный закон капиталистического производства, - " сделай ЛУЧШЕ чем Я ,или СДОХНИ ! ". Но только так получаются плазма, компьютер, "Мерседес" или "Аэрбас" .

від: Alexei Shynyr Місто: Україна, Донецька область
07.12.2013 13:00
Если все произощло так как указывает Едвард Лукас, думаю, речь идет о национальной измене и попытке Януковича удержаться у власти еще на один президентский срок, что очень мало вероятно, Так как в этом не заинтересован ни Европейский союз ни РФ. Каждой из этих сторон нужен "свой" человек у руля нашего государства! В любом случае, будь то асоциация с Евросоюзом или членство в Таможенном союзе, речь идет об ограничении суверинитета Украины. Лично я отдаю предпочтение "Европейскому" варианту. Но не стоит забывать и о трудностях, с которыми может столкнуться наша страна, в случае выбора европейского вектора развития событий, в смысле экономических "Палок", вставляемых в украинские "Колеса" промышленности. Считаю, что без боли здесь не обойдется, но сделать все, чтобы лишить РФ возможности вставлять те самые "Палки" в "Колеса" первоочередная задача Украины!

від: Самум Місто: На Волге
07.12.2013 12:42
Не пойдет Янукович ни в ТСПП (Таможенный СОЮЗ ПОЖИЗНЕННЫХ ПРЕЗИДЕНТОВ ) ,хотя две последние буквы абревиатуры его сиииильно прельщают, ни ,тем более, в Европу,где заставят жить по законам. В первом случае его разденут в наглую до контрацептива, во втором, будет то-же но по закону и продлится дольше.

від: Командор Місто: Украина,Одесса
07.12.2013 12:34
В тот момент,когда народ вышел на улицы столицы Украины, г.Киева и требует отставки президента В.Януковича и всего состава нынешней "Власти",В.Янукович не имеет права подписывать никакие договора которые не поддержаны и не прошедшие народный референдум. Любой документ будет оспорен в международных судах. НАРОД УКРАИНЫ - ЭТО САМАЯ ГЛАВНАЯ ВЛАСТЬ в УКРАИНЕ.

від: Аль
07.12.2013 12:20
Чтоб к Янеку не было законных претензий, то он должен действовать, как Юля при подписании газовых контрактов - составить и подписать поддельной подписью Рыбака текст ратификации Радой своего договора с Путиным, а публиковать это все нужно в те же сроки и тем же порядком, что и Юля опубликовала - после "наезда" президента и не ранее, чем месяца через два. Поскольку для того, чтоб на Янека "наехал" президент, требуются президентские перевыборы, то с публикацией вполне законно подождем года два, или семь.
Когда помаранчи философствуют о законности, то это всегда смахивает на громкое пуканье в лужу.

від: vertis Місто: Херсон
07.12.2013 12:01
Давайте не поддаваться истерии: еще никто ничего не подписал о сдаче Украины России. Кроме того, любой договор должен быть парафирован Верховной Радой, - а это в нынешней ситуации у "большинства" вряд ли получится.
Необходимо решать проблемы последовательно, как предлагают участники Евромайдана и представители культурной элиты Украины. И, прежде всего, необходимо освободить из СИЗО участников Майдана - заложников преступного режима! Тогда народ всецело уверует, что Евромайдан - сила!!!

від: Самум Місто: На Волге
07.12.2013 11:41
"Откровения" вышеозначеного журналиста уж больно смахивают на спланированную провокацию, с целью поднять протест украинцев Майдана до силового столкновения. Такой сценарий выгоден и Януковичу (имею право применить силу) и Путину (я же говорил,что это погромщики на Майдане !).

від: Наталья Місто: Луганск
07.12.2013 11:38
Украина боролась за свою независимость.Не успели прожить 2 десятка лет в независимом государстве, должны сдаваться толи в Европу,то ли в Россию. Зачем? А ждут ли ее там? И будет ли она суверенным независимым государством,или будет жить по указке и на подачках? И,решать и договариваться- это нужно сейчас.
У відповідь

від: Robin Місто: Lugansk
07.12.2013 12:41
А разве сейчас мы независимые?
У нас есть украинская армия?
Унас есть свои силовые структуры?
У нас есть своя служба безопасности?
У нас есть свои украинские министры?
У нас есть украинский президент?
Ничего этого нет. Только с Европой и НАТО Украина будет независимой. Любой другой вариант приведёт нас в ГУЛАГ, мы уже одной ногой там.
Коментарі, сторінка з 5
    Вперед 

ДОЛУЧАЙСЯ!
Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

Відеопрограми Радіо Свобода

«Донбас.Реалії»​ / Кому сплачують податки промислові гіганти Донбасу? 

РОЗКЛАД ПРОГРАМ

Уряд ініціює заборону пропаганди нацистських і комуністичних режимів

Уряд також внесе у парламент пакет законів, приурочених до 70-ї річниці перемоги над нацизмом – Яценюк 

Обкладинка журналу «Тайм» за серпень 2014 року

Слідчі визначили, як перевозили «Бук» перед катастрофою «Боїнга-777»

Експерти закликають усіх, хто бачив «Бук» та тягач «Вольво», на якому його перевозили по Донбасу, а потім у Росію, поділитись інформацією 

НАТО має підтримати Україну, Молдову і Грузію – Столтенберґ

Якщо Україна вирішить подати заявку на членство у НАТО, в альянсі її розглянуть – генсекретар 

ВІКТОРИНА

Що ви знаєте про українських олігархів?

ВИБРАНЕ ВІДЕО

«Ватники» проти «бандериків» у галереї М17

 

Порошенко нагородив військових із зони АТО 

 

Львівському десантнику Козачку потрібна реабілітація за кордоном – лікарі ​ 

Ситуація в зоні бойових дій

Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 1 квітня

Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 1 квітня

Хронологія

В інших ЗМІ