02 серпня 2015, Київ 05:15

УСІ НОВИНИ / Політика

Від Януковича вимагають оприлюднити документ, який він підписав із Путіним

Жовтень, 2012-гоЖовтень, 2012-го
x
Жовтень, 2012-го
Жовтень, 2012-го
Документ, який був підписаний вчора між президентами України і Росії Віктором Януковичем і Володимиром Путіним має бути негайно оприлюднений. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко.

«Спочатку, як мінімум, треба оприлюднити даний документ, тому я звернувся до президента з вимогою надати текст цього документу, щоб з ним ознайомитися. По-друге, треба розуміти, чи документ підписаний у формі міжнародного договору. І якщо це так, то він повинен бути ратифікований Верховною Радою України», – сказав Томенко, відповідаючи на запитання, як реагувати на дії Януковича, який нібито підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає в себе зобов’язання про приєднання до Митного союзу.

Крім того, за його словами, якщо даний документ врегульовує надання кредитів та перегляд газової угоди – «це одна історія». «Якщо ж цей документ передбачає певну форму приєднання до Митного союзу, а отже – передачу певних суверенних повноважень іншому міждержавному утворенню – це вже інша історія», – цитує Томенка його прес-служба.

«У будь-якому випадку, йдеться про порушення президентом Конституції України, чинного законодавства та можливої державної зради. Тому за будь-яких обставин треба з’ясувати, що насправді підписав Віктор Янукович з президентом Росії у Москві», – підсумував Томенко.

Як заявив у себе у Twitter журналіст видання The Economist Едвард Лукас із посиланням на свої джерела, президент України Віктор Янукович у п’ятницю підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає в себе зобов’язання про приєднання до Митного союзу.

За даними Лукаса, угода між Путіним і Януковичем передбачає отримання Україною фінансової допомоги, а також вимагає приєднання Києва до Митного союзу в 2015 році.

Водночас у прес-службі Віктор Януковича про підписаний документ нічого не кажуть. Про результати зустрічі з Путіним на президентському сайті є одне повідомлення. «Президент України Віктор Янукович та Президент Російської Федерації Володимир Путін зустрілися у Сочі (РФ). Глави держав обговорили питання торговельно-економічного співробітництва в різних галузях економіки і підготовки майбутнього Договору про стратегічне партнерство», – мовиться в повідомленні за 6 грудня.

Янукович заїжджав до Путіна в Сочі, повертаючись із Китаю до України, де тривають масові протести з вимогою відставки влади в поновлення євроінтеграції.


Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
Форум закрито
Відсортувати коментарі:
Коментарі, сторінка з 5
    Вперед 
від: Гой Гоич Абрамович Місто: Манхеттен издалека
08.12.2013 08:38
Президенту соврать что воды попить, так что правды он всё равно не скажет за сколько он продал независимую страну в Таможенный сговор .
У відповідь

від: bandera Місто: praha
08.12.2013 22:45
Janukovyč bude viset

від: uzghorod Місто: uzghorod
07.12.2013 17:11
Варто негайно звернутись до міжнародної спільноти - з вимогою до Росії, про дотримання нею Хельсенських угод 1975 року (як правоонаступниці СРСР) та положень Будапештського Меморандуму 1994 року (який підписали: Україна, Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки)!

Необхідно, також - чітко сформувати ВИМОГИ до влади та за допомогою мітингів – прийняти їх у вигляді резолюцій. Особливо, у світлі повідомлень про небезпечні, таємні домовленості між шапкозлодієм (він же проФФесор та окупант України) та полковником КДБ (він же шпигун проти Німеччини та невизнавач України як Держави) – визначитись: в разі підписання Митної угоди – підписант є поза Законом України з усіма наслідками від такого кроку. Тобто імпічмент Президента України - пеперостає у зраду національних інтересів України (як кримінальний злочин).
У відповідь

від: Львівський сепаратист Місто: Львув-Лемберг
07.12.2013 22:46
хто має звернутись до Мааскви ? Янукович?
просгніться нарешті, він продав нас всіх і не один раз.

від: Самум Місто: На Волге
07.12.2013 13:58
Европейский вектор, заставит Украину пройти болезненный путь от базарного капитализма до капитализма цивилизованного.Но прийдется усвоить негласный закон капиталистического производства, - " сделай ЛУЧШЕ чем Я ,или СДОХНИ ! ". Но только так получаются плазма, компьютер, "Мерседес" или "Аэрбас" .

від: Alexei Shynyr Місто: Україна, Донецька область
07.12.2013 13:00
Если все произощло так как указывает Едвард Лукас, думаю, речь идет о национальной измене и попытке Януковича удержаться у власти еще на один президентский срок, что очень мало вероятно, Так как в этом не заинтересован ни Европейский союз ни РФ. Каждой из этих сторон нужен "свой" человек у руля нашего государства! В любом случае, будь то асоциация с Евросоюзом или членство в Таможенном союзе, речь идет об ограничении суверинитета Украины. Лично я отдаю предпочтение "Европейскому" варианту. Но не стоит забывать и о трудностях, с которыми может столкнуться наша страна, в случае выбора европейского вектора развития событий, в смысле экономических "Палок", вставляемых в украинские "Колеса" промышленности. Считаю, что без боли здесь не обойдется, но сделать все, чтобы лишить РФ возможности вставлять те самые "Палки" в "Колеса" первоочередная задача Украины!

від: Самум Місто: На Волге
07.12.2013 12:42
Не пойдет Янукович ни в ТСПП (Таможенный СОЮЗ ПОЖИЗНЕННЫХ ПРЕЗИДЕНТОВ ) ,хотя две последние буквы абревиатуры его сиииильно прельщают, ни ,тем более, в Европу,где заставят жить по законам. В первом случае его разденут в наглую до контрацептива, во втором, будет то-же но по закону и продлится дольше.

від: Командор Місто: Украина,Одесса
07.12.2013 12:34
В тот момент,когда народ вышел на улицы столицы Украины, г.Киева и требует отставки президента В.Януковича и всего состава нынешней "Власти",В.Янукович не имеет права подписывать никакие договора которые не поддержаны и не прошедшие народный референдум. Любой документ будет оспорен в международных судах. НАРОД УКРАИНЫ - ЭТО САМАЯ ГЛАВНАЯ ВЛАСТЬ в УКРАИНЕ.

від: Аль
07.12.2013 12:20
Чтоб к Янеку не было законных претензий, то он должен действовать, как Юля при подписании газовых контрактов - составить и подписать поддельной подписью Рыбака текст ратификации Радой своего договора с Путиным, а публиковать это все нужно в те же сроки и тем же порядком, что и Юля опубликовала - после "наезда" президента и не ранее, чем месяца через два. Поскольку для того, чтоб на Янека "наехал" президент, требуются президентские перевыборы, то с публикацией вполне законно подождем года два, или семь.
Когда помаранчи философствуют о законности, то это всегда смахивает на громкое пуканье в лужу.

від: vertis Місто: Херсон
07.12.2013 12:01
Давайте не поддаваться истерии: еще никто ничего не подписал о сдаче Украины России. Кроме того, любой договор должен быть парафирован Верховной Радой, - а это в нынешней ситуации у "большинства" вряд ли получится.
Необходимо решать проблемы последовательно, как предлагают участники Евромайдана и представители культурной элиты Украины. И, прежде всего, необходимо освободить из СИЗО участников Майдана - заложников преступного режима! Тогда народ всецело уверует, что Евромайдан - сила!!!

від: Самум Місто: На Волге
07.12.2013 11:41
"Откровения" вышеозначеного журналиста уж больно смахивают на спланированную провокацию, с целью поднять протест украинцев Майдана до силового столкновения. Такой сценарий выгоден и Януковичу (имею право применить силу) и Путину (я же говорил,что это погромщики на Майдане !).

від: Наталья Місто: Луганск
07.12.2013 11:38
Украина боролась за свою независимость.Не успели прожить 2 десятка лет в независимом государстве, должны сдаваться толи в Европу,то ли в Россию. Зачем? А ждут ли ее там? И будет ли она суверенным независимым государством,или будет жить по указке и на подачках? И,решать и договариваться- это нужно сейчас.
У відповідь

від: Robin Місто: Lugansk
07.12.2013 12:41
А разве сейчас мы независимые?
У нас есть украинская армия?
Унас есть свои силовые структуры?
У нас есть своя служба безопасности?
У нас есть свои украинские министры?
У нас есть украинский президент?
Ничего этого нет. Только с Европой и НАТО Украина будет независимой. Любой другой вариант приведёт нас в ГУЛАГ, мы уже одной ногой там.
Коментарі, сторінка з 5
    Вперед 

ДОЛУЧАЙСЯ!
Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

АЕРОПОРТ. ЯК ЦЕ БУЛО

Відеопрограми Радіо Свобода

«Крим.Реалії» / Як Росія краде український газ?

РОЗКЛАД ПРОГРАМ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

«Я закоханий в Україну» – росіянин в АТО, який воює на боці українських сил 

 

Для дітей з прифронтових сіл меноніти організували денний табір

 

Нова поліція вийде на вулиці Харкова 19 вересня 

 

Олег Сенцов (ліворуч) і Олександр Кольченко

Свідок у справі Сенцова-Кольченка відмовився від свідчень

У відповідь Сенцов прокричав «Слава Україні!». На що свідок Афанасьєв відповів: «Героям слава!» 

Політична карикатура щодо голосування 29 липня 2015 року на засіданні Ради безпеки ООН представника Росії Віталія Чуркіна. Одним голосом «проти» Чуркіна було заблоковано резолюцію щодо створення міжнародного трибуналу стосовно «Боїнга», який був збитий на Донбасі

Україна може порушити питання про виключення Росії з ООН – експерт

Україна і Захід розкритикували вето Росії на резолюцію про створення трибуналу у справі «Боїнга» 

Мультимедіа Константинополь пообіцяв підтримати помісну церкву в Україні

«Настав час, щоб Україна була об’єднаною, щоб у ній була єдина православна церква» 

Ситуація в зоні бойових дій

Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 1 серпня

Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 1 серпня

Хронологія
В інших ЗМІ