27 червня 2016, Київ 14:13

  Політика

  ЄВРОМАЙДАН: (пряма трансляція)

  x
  Координатор загонів самооборони Майдану: в нас військові миротворці й групи швидкого реагування
   
  Всього в загони самооборони Євромайдану записалися вже понад 4000 чоловіків. Саме вони взяли на себе функцію утримання порядку, оскільки міліція від цього «самоусунулася». Про це в ефірі програми «Молодь плюс» розповів заступник коменданта Євромайдану, координатор загонів самооборони, а за межами Майдану педагог, Микола Величкович. За його словами, на вихідні оголошена повна мобілізація всіх охоронних струткур і відпрацьовуються схеми уникнення повокацій.
   
  Євромайдан і опозиція скликають на неділю на 12:00 чергове Народне віче, Його назва – «День гідності»
  УСІ ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЇ З ЄВРОМАЙДАНУ (не лише Радіо Свобода)


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 32
      Вперед 
  від: Киянин
  22.12.2013 13:20
  добавка. А під час коли вони були з Цилею при владі, вони наробили тільки великої шкоди економіці держави. Нам потрібні інші національні лідери, зовсім інші політичні сили. Я не думаю, що наша влада збирається завести Україну в союз з Московією. Але за цим потрібно слідкувати. А зараз вимагати відставки сучасної влади не доречно. А кого замість неї. Цилю, Кролика, Турчинова та інших, які в період 2004-2009 роки в дійсності показали себе як велике зло? При них газ подорожчав майже в 10 раз, курс долара з 5 чомусь зповз до 4,5 а потім плигнув до 8. Це все з доларом було ради проведення якоїсь махінації. А від влади, що існує потрібно вимагати Європейських реформ - законів які б унеможливлювали б розкрадання бюджету. Також потрібно провести реформи, які б заставили підприємців розвивати конкурентоспроможність продукції на світовому ринку, та розвивати енергозберігаючі технології. Якраз конкретно заставити, бо якщо не заставляти то так і буде ще багато років. Як заставити то інше питання. Якщо таких дій влади в подальшому не буде, то тоді їх вже треба від влади. На даний момент ті що рвуться до влади спекулюючи національними інтересами українців, ще гірше. Я поважаю Кличко, але він не має своєї позиції і знаходиться в полі впливу Цилі, Кролика, Турчинова.

  від: Киянин
  22.12.2013 12:20
  Я за Євроінтеграцію, але не піду туди де з каркаса ялинки на людей дивиться Циля Капітельман, яка являється головним винуватцем сучасної економічної кризи в Україні. Зараз уже фактично не Євромайдан, а відчайдушна спроба "опозиції", а в дійсності конкурентів прийти до влади й до дерибану. Кличко повідомив список людей, яких влада збирається в свята арештувати. В тому числі Кролик-Яценюк та Турчинов. Не можу нічого сказати про інших зі списка, а цим двом, на мій погляд, не завадить посидіти, бо вони спекулюють прагненнями українців заради планів свого угрупування, розколюючи Україну, притому самі вони не являються українцями, а тільки прикидаються. А під час коли вони були при владі, вони наробили тільки великої шкоди економіці держави.
  У відповідь

  від: Viktor Місто: Roma
  29.12.2013 12:11
  Що за маячню ти тут верзеш?!Як кажуть "напрасно" стараєшся зробить розкол у суспільстві.Народ вже зрозумів хто є хто.Хто блефував з самого початку і "свідомо"проголошував курс на Євроінтеграцію,знаючи що це вийде "хохма".І звинуватити Європу,мовляв унас все виробництво стане...Щоб показати українцям,що туди нетреба йти,там погано і т.д.Це брудна політика Росії,її холуїв і запроданців України.Різні три політичні сили об'єдналися в одному-Україні місце у Європейському союзі!Україні прозору,демократичну владу у якої національна гідність і професіоналізм були би на першому місці.Це що зараз є-це банда,яка нахабно грабує Україну і дурить народ а коли "прийдеться" то буде "мочити в крові",що уже відбувається.Тому всі хто за теперішню владу і проти цієї нової опозиції-це поплічники бандюг і яничари а також аґенти спецслужб Росії й інших держав,хто проти вступу України до ЄС. Але народ повстав,поки-що мирно і непреведи господи до кровопролиття,тому-що Народ всеодно переможе!

  від: эLCи
  16.12.2013 00:51
  ЕС - ЯК ТОЙ ЛИС ЩО ДОПОМАГАВ ВЕДМИЖАТКАМ СИР ДИЛИТИ!
  ПАМ,ЯТАЕТЕ, З ЧИМ ВЕДМИЖАТКИ ЗОСТАЛИСЯ! ОЦЕ И МИ МАТИМЕ, ЯКЩО ДОЗВОЛИМО КОМУСЬ ВТРУЧАТИСЯ!
  ЕВРОПЕЙСЬКИХ ЗАПРОДАНЦИВ ГЕТЬ З УКРАИНИ!!!!!!!!!!
  ТЕХ КТО НЕЗАКОННО ЗАХВАТИЛ ПРАВИТЕЛЬСТВЕННЫЕ ЗДАНИЯ - ПОД СУД!
  ЗАКОН УКРАИНЫ ЕДИН ДЛЯ ВСЕХ!
  ЕВРОПЕЙСЬКИХ ОКУПАНТИВ ГЕТЬ З УКРАИНИ!!!!!!!
  З НИМИ ЩЕ Й ДОГОВОРИВ НЕМА НИЯКИХ, А ВОНИ ВЖЕ ПРИИХАЛИ КЕРУВАТИ ТА ВКАЗУВАТЬ ШО НАМ РОБИТИ!!!!!!
  АДЕКВАТНИ УКРАИНЦИ, ПРОКИНЬТЕСЯ - ВАС ПРОДАЮТЬ! И БАЙДУЖЕ ПРОДАДУТЬ ПО КУСКАХ, ЧИ ВСИЕЮ УКРАИНОЮ!!! ВСЕ ОДНО У РАБСТВО!!!!!!!
  УКРАИНА НЕДИЛИМА!
  КОМУ НЕПАДОБАЕТЬСЯ ЩО УКРАИНА НЕЗАЛЕЖНА - ГЕТЬ З УКРАИНИ!
  ГОЛОДНИЙ КРИЗИСНИЙ ЕВРОСОЮЗ, ГЕТЬ РУКИ ВИД УКРАИНСЬКИХ РЕСУРСИВ, ГЕТЬ ВИД НАШОИ УКРАИНИ!!!!!!
  ЕВРОСОЮЗ, РОЗБЕРИСЬ ЗИ СВОИМИ ПРОБЛЕМАМИ ТА СВОИМИ РОЗВАЛЕНИМИ СТРАНАМИ, А ПИСЛЯ ЦЬОГО МОЖЕ УКРАИНА И ВИСЛУХАЕ ТВОИ ПОРАДИ!
  ШАНОВНИ, ЛЮБИ УКРАИНЦИ!!! НЕ ДОЗВОЛЬТЕ ОБДУРИТИ СЕБЕ ЩЕ РАЗ!
  ВОНИ ВЖЕ ВИСМОКТАЛИ ВСЕ З НЕБОГАТИХ СТРАН, ЯКИ ДО НИХ ПРИЧЕПИЛИСЯ ЯК БИДНА РОДИНА!
  А ТЕПЕР ХОЧУТЬ СВИЖОИ КРОВИ УКРАИНСЬКОИ!!!!!!!!!

  НЕ СЛУХАЙТЕ НИКОГО - БО МАЙБУТНЕ НАШОИ УКРАИНИ - ИМ БАЙДУЖЕ!!
  ВОНИ ХОЧУТЬ РОЗДРОБИТИ УКРАИНУ ТА ЗНИЩИТИ ПО ШМАТКАХ!
  ШАНОВНИ, ЛЮБИ УКРАИНЦИ!!! ЕДНАЙТЕСЯ!!!!!!! НЕ ДОЗВОЛЬТЕ ПОШМАТУВАТИ ТА ЗНИЩИТИ НАШУ УКРАИНУ - САМУ ВЕЛИКУ ДЕРЖАВУ ЕВРОПИ!!!!!
  У відповідь

  від: Сергій
  17.12.2013 10:44
  Знову 20 років в каламутній воді рибку ловити? БАНДУ ГЕТЬ з влади!
  У відповідь

  від: Светлана Місто: Киев
  17.12.2013 15:33
  Для Сергея правильно одну банду геть, а другую банду милости просим? Назовите кого вы видите президентом и премьер -министром?
  У відповідь

  від: Nikolai Місто: de
  16.12.2013 12:20
  Ты еще не вступил в ЕС ,а уже в штаны наклал ,пугаешь людей ,поедь на запад,да посмотри как люди живут ,и сравни с твоей засра...ной РФ .300 лет прожили вместе ,кроме как красть и ждать ,вот,вот наступит сладкое время ничего не дало Украинцам ,они и считают вас недоумками ,так это про тебя! Как были вы предателями украины ,так и остались .А проблемы у всех есть ,вопрос о выживании тут не стоит ,как у вас ...Ничему то вас вот таких псевдоукраицев история не учит ,вам бы урвать сейчас ,а что будет завтра ,,чисто по русски пофиг,,да и не украинец ты .Придет время и ты в этом убедишся!
  У відповідь

  від: Анонім
  16.12.2013 11:50
  Така собі , не фахова, провокаційна публікація!
  У відповідь

  від: Nikolai Місто: de.
  17.12.2013 10:54
  Провокацией тут и не пахнет ,это реально ,а я не журналист ,простой бывший шахтер ,проживший в РФ на Воркуте 24 года ,имею права судить и про Россию ,а так же и про Украину ,так как оттуда родом,и мне небезразлично как живут земляки ,просто противно читать эти пугалки ,молодцы ФСБешникии ,хорошо пудрите мозги !
  У відповідь

  від: perevalova olga Місто: uman
  16.12.2013 09:41
  ni,pid SUD tih hto rozsirae ukraiinske mayno,a ce mashi praviteli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  yaki abo sobi,abo rosii.i de ce mi v sraci nezalezhni???????
  mi zalezhimo vid rossii do cieii pori,uvazhno sluhayte vsi kanali i chitayte pobilshe.!!!! ROSIYA ZAPROPONUVALA NAM KREDIT MILLYONI TISYACH $;ALE TILKI NA DVA ROKI,yak vi dumaete mi zmozhemo iih vidati????? NI !!!!!!! a ce nagoloshue ,zsho mi znovu v rosii v dolgah.ot i vsya matematika,chim bilshe mi vinni rosii, tim bilshe rosiya bude nas toptati HAHLIV bo tilki voni nazivayut nas tak!!!!!!!!!!!!!!!
  i de skazhit meni bud`laska vasha nezalezhnist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  від: ніна Місто: київ
  15.12.2013 16:47
  Вже і Катеринчук виліз. Топив Юлю в угоду Ющ. Зголоднів, мабуть... без депутатського корита.

  від: Анонім
  15.12.2013 13:01
  Вячеслав Брюховецький выступает по 5 каналу брет полный несет. Давайте вспомним нашим дедов которые погибли для того чтобы мы были счастливы говорит он, а не чего что в бой шли со словами за Ленина, за Сталина. И где Ленин сейчас, хотя бы не трогали в память о погибших. Мне евромайдан со своими выступлениями напоминает выступления в церковной секте Сандея, кто был хоть раз на его выступлениях согласятся.

  від: Кузя Місто: Львов
  15.12.2013 12:44
  Люди добрі!!!! З ким ви зібрались йти до евросоюзу СХАМЕНІТЬСЯ!!!! Тіж вори. що стоять і зараз при владі. змінити багатих ворів на бідних ворів. Геть опозицію!!! Давайте
  розглянемо нову кандедатуру. яка поведе народ до кращого життя.. У кого є які пропозиції
  У відповідь

  від: Аня Місто: Львів
  02.01.2014 22:02
  Потрібно обирати розумних людей,як наприклад,Гриценко чи Порошенко.хоч не факт шо і їх те корито зіпсує!!!

  від: Любов Місто: Київ
  15.12.2013 12:27
  Скажіть будь-ласка чоловік як говорить завжди зі сцени - хто це ? В сірій шапці ?

  від: Светлана Місто: Киев
  15.12.2013 11:18
  Для Nikolai вот только Польша плохой пример это страна серого импорта или еще говорят страна контрабасса. Согласна для Польши это был выход имели один завод бумажный(туалетную бумагу или изготавливали или перерабатывали). А у нас все есть производство, умы дайте толковою власть с мозгами и с желанием обогатить не только себя но и народ и нафиг нам евросоюз. Все воровали и воровать будут везде в евросоюзе и не только, но не в таких размерах как теперешние лидеры и претенденты во власть. Возьмем Порошенко купил конфетку за коппейки и не стыдно, себя же не видно. Луценко тоже не плохо поднялся с момента помаранчивой революции, а вы знаете что у Луценко брат лежит в псих/дисп. и у него тоже не очень хорошо со здоровьем вы на его бегающие глазки обратите внимание, признак псих. не нормального человека. С кем в евросоюз, кто будет капитаном на корабле?? Вы определитесь кто будет у власти, а то получиться как контракт с Россией за газ, сейчас по надписываем соглашений, а потом будем искать виноватого. Вступить можно в евросоюз, а вот что бы не испачкаться?
  У відповідь

  від: эLCи
  16.12.2013 00:40
  я считаю, что кандидатом в президенты должен быть человек такой, как кернес - мэр харькова. он сделал для харькова за 6 лет несравнимо больше, чем все предыдушие руководители вместе взятые, харьков расцвел! а мэр работает по улучнению харькова не останавливаясь, и не просто отдает приказы из кабинета, а сам лично все проверяет. он не просто постоянно всесторонне улучшает харьков - он кайфует от того что он его улучшает и любуется тем что сделал! он любит харьков! вот такими должны быть президент и его команда для украины.
  У відповідь

  від: nfnf Місто: Киев
  16.12.2013 22:19
  а глазки у кернеса тоже неадекватные да и людей не
  уважает.если харьковчанам нравиться такое чудо, на здоровье.но в президенты это клиника!
  У відповідь

  від: Nikolai Місто: DE.
  15.12.2013 12:03
  Светлана ,я с вами целиком согласен ,если это касается нынешних политиков,вы хотите власть с мозгами ,так выбирайте ,что же выбрали бывшего уголовника и его бандитов ,по другому не назовеш.Один раз сломайте этот порочный круг.Ясно как божий день ,что нужны люди ,которые думать должны не только об личном благосостоянии ,но и про страну не забывали.Что касается Польши,то пусть будет хоть серый ,хоть черный импорт ,важен результат ,по показателям в еврозоне ,они лучше всех ,даже Германии .А на счет вступления ,никто вас не заставляет ,вы вправе выбирать ,одно хочу сказать ,жить как в России или жить как живут простые люди в Европе ,я думаю это большая разница ,в той же России сидят на золоте ,а едят извиняюсь дерьмо ,кроме отдельных ,как то Абрамовычи и тд.Так уж если выбирать ,а придется выбор делать на сегодня ,то надо пример брать со стран ,где уровень жизни выше , и забота о своем народе или голодранцы гоп до кучи и вперёд к светлому будущему !
  У відповідь

  від: Светлана Місто: Киев
  18.12.2013 08:01
  А кого надо было выбирать, Тимошенко? Я в бизнесе помню ее приход и какое давление на бизнес в 2008 году, какие были податкови навантаження и что она творила с долларом с курсом, забыли? Поигрались на курсе хорошо заработали на людях и вернули обратно еще героями остались. Из двух зол выбрала лучшее и заметьте не только я. Так как ассортимент был не большой и выбирать надо было многие выбрали действующую власть и на сегодня я не вижу альтернативы. Одних убрать, а других бедных воров пустить к власти?

  від: Михаил Місто: Джанкой
  15.12.2013 10:09
  Слушаю священника " я сегодня говорю как штатский", так оденься как штатский, зачем ты в рясе пришел?... дальше "слова Достоевского, разве может быть мировая гармония, если пролита кровь хоть одна капля крови ребенка..." правильно, какая гармония, если более 300 сотрудников МВД в больницах?... Этого политический святоша не видит?... И еще, какой-то галичанин поднял плакат "Севастополь", и ведущий радосто " севастополь с нами... мы с вами"... не обманывайте народ, Севастополь и Крым не с вами... так что кричите "слава нации", "слава украине! и слово паену Гургенц, он подримуеть евромайдаунов... гроши заплачено... танцуем вместе... двигай, двигай телом, занимайся своим телом... как катя пушкарева... бред... тусовка. маразм...
  У відповідь

  від: эLCи
  16.12.2013 01:36
  ВЫ ПРАВЫ, ТОЛЬКО ТУПЫЕ БЕГУТ СО СТАДОМ ТУДА НЕ ЗНАЮ КУДА. А ОРАТОРЫ НЕ СИЛЬНО И ЗАМОРАЧИВАЮТСЯ - В РЕЧАХ СТОЛЬКО ЯВНОГО ВРАНЬЯ, ПРОТИВОРЕЧИЙ, ДВУСМЫСЛЕННОСТИ. ЭТО РАССЧИТАНО НА ЕЛЕКТОРАТ, КОТОРЫЙ ПО РАЗВИТИЮ НИЖЕ УРОВНЯ ЭЛЕКТОРАТА 17 ГОДА - ДАЖЕ ТОГДА, ВЫСТУПАЯ ПЕРЕД НЕГРАМОТНЫМИ НЕРАЗВИТЫМИ ЛЮДЬМИ , ОРАТОРЫ МОТИВИРОВАЛИ ИХ КОНКРЕТНЫМИ ПРОГРАММАМИ И ОБЕЩАНИЯМИ. СЕЧАС ЖЕ БОЛЬШИНСТВО ИЗ МАЙДАНОВЦЕВ ДАЖЕ НЕ ПОНИМАЮТ, ЧТО В ЕС ИХ ДАЖЕ НЕ ПРИГЛАШАЮТ! И УВЕРЕНЫ ЧТО ЗАВТРА У НИХ У ВСЕХ БУДЕТ ШЕНГЕН! ЧУДОВИЩНАЯ ТУПОСТЬ ДЛЯ УМЕЮЩИХ ХОТЯ БЫ ЧИТАТЬ ЛЮДЕЙ!

  від: Виталий
  15.12.2013 08:41
  НАМ ГОСУДАРСТВО - КАК БАЛЬЗАМ ОТ НАСМОРКА,
  ДОЖДЕМСЯ СЧАСТЬЯ НА СВОЕМ ВЕКУ,
  КАК ТОЛЬКО ПОПКА, ИЗБРАННЫЙ СЕАТОРОМ,
  НАУЧИТ НАС УМУ И ЯЗЫКУ...
  Виталий Копусь, украинский поэт, из книги "Сольемся в экстазе", 1996 г. Современный вариант
  Коментарі, сторінка з 32
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ