26 червня 2016, Київ 20:09

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Стипендію студентам виплатять із російського кредиту – Грищенко

  Констянтин ГрищенкоКонстянтин Грищенко
  x
  Констянтин Грищенко
  Констянтин Грищенко
  Заборгованість зі стипендій студентам виплатять грошима з російського траншу у три мільярди доларів. Про це під час брифінгу під час засідання Кабінету міністрів заявив віце-прем’єр з гуманітарних питань Костянтин Грищенко.

  Коли урядовцю нагадали слова голови уряду Миколи Азарова, що російський кредит виданий «не на проїдання», Грищенко зазначив: «Це не такі великі гроші. Ми вважаємо, що стипендія – це не проїдання, це – інвестиція у майбутнє, в тому числі – і наша економічна».

  Тим часом, за заборгованість із зарплат у Києві прем’єр Микола Азаров поклав відповідальність на протестувальників Євромайдану, які зірвали засідання Київради. Про це прем’єр заявив, відкриваючи засідання уряду.

  Чому ці гроші повинні були відшкодовуватися із дотацій, а не були спочатку закладені у бюджет, голова уряду не уточнював.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Алекс Місто: Київ
  25.12.2013 14:18
  Справа не в тому, що представники новоутвореного об`єднання "Охлос України на Майдані" щось знову перекрили. З тим самим успіхом вони можуть знести ще кілька пам`яток культури чи розібрати додатковий гектар бруківки...
  Справа в тому, що ці люди (хоча вони і запевняють у власній адекватності та діях в інтересах Держави Україна) руйнують вже не тільки основи державності, а й основи господарчого життя міських громад у місцях проведення "охлократичного камлання" - центральних майданах адміністративних центрів!
  Треба послухати мабуть тих, хто вже потерпає від такого "свавілля демократії" - не тільки власників, а й працівників торгівельних закладів, приміром - на Хрещатику, акторів та аніматорів...
  Усіх тих, хто дійсно робить свято Різдва і Нового Року святом! Тільки в Києві таких вже зараз аж ніяк не менше, ніж тих, хто вважає, що байдикування в публічному місці під "шарові" виступи відомих і не дуже гуртів та політиків, варте добробуту людей, яких вони позбавили роботи і (!) ЗАРОБІТКУ в Новорічні свята.
  Справа також в тому, що зрозуміло - люди на "камлання" збираються з дебільшого поодинокі (внутрішньо), сам факт можливості міжособистісного спілкування, відчуття того, що їх хоч хтось слухає (а саме ці та подібні елементи особистості формують "ефект натовпу", саме тому - музика і барабани - обов`язкові елементи) формує в них відчуття важливої події, причетності до чогось - майже недосяжного, такого - чого раніше не було і не могло бути в їх (мало кому цікавому) житті!
  Але нам треба розуміти, це - ТІЛЬКИ ВІДЧУТТЯ. До дійсності, до впливу на суть процесів (і процесів демократизації в тому числі) усі ці "камлання" відношення не мають жодного.

  В одному правда ми можемо бути впевнені - якщо "допомагати в розбудові демократії" Україні взялися разом ЄС та США - добром для нас з вами це скінчитися не може у будь якому випадку!
  Гарячий привіт з "ланів широкодолих Сирії"...
  У відповідь

  від: Межгорец Місто: Межгорье
  25.12.2013 19:43
  Любезный-Вы ещё не ощущаете "холодный привет" из ГУЛаг-Украина?Тогда у Вас проблемы с чувствительностью, и не только.
  "допомагати в розбудові демократії" Україні пока что "совершенно бескорыстно" взялся путин. Так как-то он неожиданно полюбил украинцев и прочувствовался их проблемами - резко, на фоне непрекращающихся "торговых войн"! Ещё с "Рошеном" "война не завершена! Душил-душил - и тут так резко : ой, да вы же братаны, да я же к вам всей душой!
  Не-ет, так не бывает:)! "гаранту" деньги нужны - у власти удержаться. Да вот уже в бюджете 2014 на карателей МВД расходы ещё больше, чем в 2013 - и ещё больще, чем на... армию! Стоп! Это где тогда враги у "гаранта"??? ГУЛаг-Украина уже строится, а "основи державності" "гарант" уничтожил в 2004 году - о чём он тупо проговаривается в выступлении : «Намагання поза межами Конституції захопити владу. Це вже не вперше у державі. Я через це уже пройшов."
  Так точно - изменил Конституцию на основании решения "карманного" суда! Это где такое возможно - суд Конституцию меняет?
  Хватит "свистеть" в дудку рыгионалов - в эту брехню уже немногие верят.

  від: арнольд Місто: Київ
  25.12.2013 13:51
  Азаров довів єкономіку України до ручки... Відкіля ж йому платить студентам стипендію.... Це ж надо бути таким"великим " діячем.!!!!!...

  від: Патриот Місто: Киев
  25.12.2013 13:46
  Идет перекручивание фактов, из российского кредита они уже давно все украли, а стипендию студентам платят из наших налогов, которые платит весь народ.

  від: микола
  25.12.2013 13:42
  шо, невже рублями?ото загуляй буде!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ