31 травня 2016, Київ 05:00

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Майданівці приїхали до генпрокурора Пшонки додому як до «ворога України»

  Сотні майданівців розфарбували маєток генпрокурора Пшонкиi
  X
  Левко Стек
  28.12.2013
  Учасники Євромайдану пікетували заміський будинок генерального прокурора Віктора Пшонки. Активісти вважають посадовця причетним до побиття журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол.
  Учасники Євромайдану сьогодні пікетували заміський будинок генерального прокурора Віктора Пшонки, оскільки вважають його причетним до побиття журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол.

  Близько сотні автомобілів із Європейської площі вирушили колоною у село Гореничі біля Києва, де, за інформацією організаторів акції, живе посадовець. Попри те, що керівники колони до останнього моменту не розголошували адресу особи, чий будинок будуть пікетувати, вже на під’їзді до маєтку автомобілі були затримані на кілька хвилин вантажівками, що перегородили проїзд. Втім, дорогу вдалось розблокувати.
   
  Далі учасники акції розфарбували червоною фарбою паркан будинку. Залишили там написи «Кат», «Брехло», «За Таню». Також приклеїли численні фотографії побитої активістки зі словами: «Чуємо! Бачимо! Не пробачимо!»

  «Спокою їм не буде, ані вдома, ані на роботі. Вони звикли, що на Майдані є революція, а вони можуть її не помічати і спокійно жити у заміських резиденціях. Але такого не буде. Революція всюди. Пшонка ворог України і в центрі Києва, і в себе вдома, і в будь-якій околиці», – заявив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець.

  Попри заклики мітингувальників, ніхто з мешканців будинку до них не вийшов. Біля будинку впродовж пікету чергували бійці спецпідрозділу «Беркут».

  На журналістку та громадську активістку Тетяну Чорновол напали в ніч на 25 грудня, коли вона поверталася додому трасою Київ – Бориспіль. Зараз вона в лікарні з численними травмами голови.
  Громадська активістка і журналістка Тетяна Чорновол після нападу на неї
  Громадська активістка і журналістка Тетяна Чорновол після нападу на неї


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Олег Місто: Киев
  31.12.2013 09:31
  Вот она - коррупция! Господи, сколько же они на воровали!!!
  Сколько невинно осужденных с поломанными судьбами, убитых и замученных?! И при этом спят спокойно, едят хлеб и совесть их не мучает.
  Сами живут в роскоши, а нас за быдло держат. В стране тысячи людей собирают по крохе на лечение онкобольных детей, а эти деньгами задницу подтирают.
  Рано или поздно это беззаконие закончиться для них печально.

  від: виктор Місто: чернигов
  30.12.2013 12:24
  на украине у власти фашисты избивающие детей журналистов а пшонка их прикрывает как в донецке убрали следы убийц щербаня когда там руководил пшонка

  від: Гы Місто: Киёв
  29.12.2013 18:24
  Ушлёпки, чё творите?, гниды ссыкливые портите имущество человека, провоцируйте из за вас других мочат, ДЕБИЛЫ !!!
  У відповідь

  від: влад Місто: Киев
  29.12.2013 19:05
  Вы хотя-бы научились правильно писать название города, в котором якобы живете.

  від: арнольд Місто: Киев
  29.12.2013 14:10
  Вот это Дворец у Пшонки! Даже за официальную зарплату его не построишь! Я видел его хоромы в Донецкой области,когда еще он прокурором района был,до назначения его Ген. прокурором ...... Амбиции расширил. Люди это все видят и понимают Янукович это тоже понимает,но поддерживает Пшонку,а Пшонка платит"преданностью" режиму. Юрист Пшонка точно знает,что все имеет начало и конец..

  від: Дмитро - вох
  29.12.2013 02:10
  Молодці Майданівці недвйте цій гадючій сволочі спокою, цих гадюк треба знаходити в їхних сховищах та недати їм спокою,їх треба повільно нищити. Ганьба сволочі яка бє жінок, Ганьба срако лизам зека янука ,Ганьба про комуністичній банді Донбаса,
  У відповідь

  від: АеР Місто: Херсон
  29.12.2013 11:37
  Цей ЩУР З СВОЇМ БАНДИТСЬКИМ УГРУПУВАННЯМ виходить тільки по ночах, вдень боїться .....

  від: Полтава-центр Місто: Полтава
  28.12.2013 23:58
  Молодці! ні хвилини спокою не повинні мати ці виродки, слуги Пахана! А маєтки ці потім дітям під дитсадки віддати!

  від: Михайло Місто: Київ
  28.12.2013 22:47
  1. Лучшая подборка видео о Майдане

  korrespondent.net/ukraine/politics/3278135-kreatyvy-www.evromaidana-podborka-luchshykh-avtorskykh-vydeorolykov-o-protestakh-v-ukrayne

  2. Пародия на фильм «Собачье сердце» — «Восточное сердце» Киев вечерний Выпуск 28 (06.12.2013)

  www.blog.meta.ua/~upsj/posts/i2161122/

  На мой взгляд, Зеленский превзошел сам себя.

  від: Аль
  28.12.2013 22:06
  "«Спокою їм не буде, ані вдома, ані на роботі. Вони звикли, що на Майдані є революція, а вони можуть її не помічати і спокійно жити у заміських резиденціях. Але такого не буде. Революція всюди. Пшонка ворог України і в центрі Києва, і в себе вдома, і в будь-якій околиці», – заявив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець."

  Если представить, что такое излагает немецкий или американский депутат про тамошнего чиновника высшего ранга, то как то не верится, а у нас такая "демократия" реальность, причем за деньги тех же америкосов. Перманентная майданная революция - яркое проявление безумия, обильно продаваемого на экспорт, а в наших краях местечковая творческая интеллигенция этот "продукт передовой цивилизации" усугубляет до маразма.
  Унылые бездарности шляются "по всих усюдах и кутках". выискивая, где еще не успели нагадить. Охренеть можно от титанов оппозиционной мысли - ни малейший попыток думать над правильной законностью и предвыборными программами, чтоб умищем, патриотизмом и деловитостью сразу отвратить народ от тупого бандита Янека! Только разбрасывание натурального дерьма, вопли и проклятия, сказать помаранчам народу нечего и не хочется, потому что единственная мечта - править вообще без тормозов.
  Не зря по последнему опросу общественного мнения президентский рейтинг Янека сейчас 30%, именно такой у него был за месяц до прошлых выборов и это дало возможность благополучно обскакать визгливую Богиню. Имеем удивительный результат - ни по одной позиции народ не говорит, что стало лучше в последние два года, но при этом рейтинг президента стоит, как у коня на морозе! Такая занимательная социология говорит только об одном - о полной ничтожности оппозиции, каковую эти идиоты тщательно развивают и демонстрируют.
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Север
  29.12.2013 19:13
  Аль.Вы уж извините и посмотрите на пычку Бригинца.Разве этонедоразумение способно мыслить? О чем речь Маргиналес гуляет по полной и без всяких препятствий. Кто и зачем организовал это светопредставление уже второй раз под видом Майдан.
  Лично у меня все время от Майдана ассоциаци я с бунинскими " Окаянными днями"
  У відповідь

  від: Самум Місто: На Волге
  29.12.2013 19:12
  Еще можно вспомнить, что Янукович и его партия по полной воспользовались ГЛАВНЫМ достижением "оранжевой " власти, ЧЕСТНЫМИ выборами.Прийдя к власти ПР тут-же начала ликвидацию системы честности, открытости выборов.
  У відповідь

  від: Влад Місто: Киев
  29.12.2013 18:36
  Если у твоего зековского "бога" такой высокий рейтинг, чего же он боиться выйти на досрочные выборы. Ведь это требует значительная часть народа! Выйдет весь в белом, выиграет, оппозицию устыдит и сам еще 5 лет царевать будет тебе на радость. Так нет, боиться, потому что знает что за него больше твоих 30% с рабско-совковым сознанием не проголосуют. По всем рейтингам он проигрывает тому же Кличко или же Яценюку или же Порошенко, да и Юльке тоже. А учитывая все свои антиконституционные подвиги знает, что ему и его "свите" светит реальный срок. У меня к тебе один вопрос, после проигрыша на выборах твой "бог" сбежит из Украины или же поступит как Юлька, не побоиться суда (кстати не вашего, где приговор уже известен наперед) и докажет, что он пред законом чист?
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Север
  29.12.2013 19:20
  Влад.Вопросы можете не задавать.Ибо я еще до Майдана тут Москалю объяснял,что Янек президент до 2020г.
  С какой стати должны быть досрочные выборы и что значит требует народ? Вы можете объяснить,что это за бодяга такая -третий тур или незаконные разгоны ранее правительства и досрочные выборы в Раду. Когда это закончится? Конституции пишем и переписываем и пишем новые,законы принимаем ,которые никто не то чтобы исполнять -их никто никогда не читает.Имеем квазипарламент с квазипрезидентом и квазигосударст вом.И тухес дерем ,шо мы Европа ,а вот Москва -улус.
  У відповідь

  від: gaydamaka68
  29.12.2013 08:31
  Ты когда-нибудь устанешь напрасно изливать гной и миазмы из своего ливера. Радио Свобода- не твоя аудитория. Известны ведь места, где грязь в голове и душе- высшая благодетель. Для рабских языков много работ и перспектив.
  Или тебя назначили дежурным великомучеником МПЦ-ФСБ?
  У відповідь

  від: Роман
  28.12.2013 23:37
  Подонки не оставили никакого выбора - судов нет, милиция заточена на поставку денег верхушке и себе в карман, прокуратура карманная, так что сравнивать с другими странами не корректно.

  від: арнольд Місто: Киев
  28.12.2013 21:15
  Яркий пример,что они боятся народ...

  від: Наталія Місто: Мукачево
  28.12.2013 21:14
  ви гарант Конституції,ми за вас голосували всей семьей наши родственики дали 40 голосов при вашей владе бьють,насилують бьють окна ломом а Міліція передала лом з моей комнати,розбили жалюзі,насилували дочь,розбили отдушину,розбили замки на воротах,вриваются в дом уголовная семья,в Мукачеві участкові мер не принимают просим дать указанія МВД істребовать три кримінальні спраи.І наче ми будем просить в Беларусии полититеского убещища,так как в украине власти нет корупція не дают життя.І Бауман О.ф.нам в окно кричит я купил Міліцію,Прокуратуру,Ісполком і УВД.Бойко М.Ю.Мукачево.Допоможіть нас терорізірують 4 роки окна забили листовим железом живем в темноті,уголовник дом поливал шлангом,модератори,СМИ допоможіть.
  Шановний Віктор Пшонка прошу вас дати вказіку поставити нашу справу в Єдиний реєстр ЕРДР на наші три кримінальні справи які істребувала УВД і не вживає заходів вже 5 місяців.прошу вас три кримінальні справи істребувать в Генеральну Прокуратуру в чому прошу.Бойко М.Ю.м.Мукачево Жовтнева 1 кв 2
  Бауман О.Ф.вместе з братом Бауман Ф.терорізіують мою сїмью 5 років,робітник Міліції Бауман Віталій кришує своїх уголовников своего отца і дядю зливає їм інформацію,водить їх по кабінетам і дають хабарі участковим щоб закривали справи і даже водить в кабінети УВД де істребовано було три кримінальні справи які знову закрили а Бауман О.Ф.пяний кричить я купив Міліцію,УВД,і Прокуратуру, по зговору з Міліції хочуть забрати дом,забив окна листовим железом і 5 років сидимо в темноті.Просимо зарейструвати нашу справу.
  Прошу Верховну Раду направити в ГенПрокуратуру щоб істребували з Мукачівської Міліції три кримінальні справи на Баумана О.Ф.і його брата Бауман О.Ф.а також робітника Міліції Баумана Віталія який кришує свого батька і дядю.
  Ми просим по виздоровлению Тетьяни Чорновол донести наш комментарій до преси так как ми пишим 5 років і на нас ніхто не звертає уваги
  У відповідь

  від: 001 Місто: Киев
  29.12.2013 10:38
  Не жалко никого, кто голос за него свой отдал. Кушайте на здоровье, если мозгов в 2010 не было... поделом вам...
  У відповідь

  від: АндрейД Місто: Одесса
  30.12.2013 08:48
  Как народ не поймет что только он сам себе выбирает и оплачивает власть а не поповские сказки про божьего избранника...
  У відповідь

  від: sambor Місто: Самбор
  28.12.2013 21:34
  Закарпатье вообще в большинстве голосовало за Януковича. Имело право конечно. Может гордиться теперь.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | Еко-тренди: електромобілі та сонячна енергія  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Президент Віктор Янукович (ліворуч) і прем’єр Микола Азаров. Київ, 13 грудня 2013 року

  Аудіо «Чорна каса» Партії регіонів чи «чорна мітка» колишній владі?

  Документи тіньової бухгалтерії колишньої партії влади оприлюднюють одночасно журналісти-розслідувачі, колишні та нинішні депутати й посадовці 

  Крайній блок-пост українських військових на дорозі до Донецька неподалік Авдіївки, березень 2016 року

  Аудіо Бої на сході України стають більш контактними

  За останній тиждень травня українські військові зазнали найбільших за останній рік втрат 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

   

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ