26 травня 2016, Київ 15:32

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Тетяна Чорновол не може пройти і десяти метрів – чоловік

  Учасник акції протесту під Міністерством внутрішніх справ тримає в руках фото жорстоко побитої Тетяни Чорновол, 25 грудня 2013 рокуУчасник акції протесту під Міністерством внутрішніх справ тримає в руках фото жорстоко побитої Тетяни Чорновол, 25 грудня 2013 року
  x
  Учасник акції протесту під Міністерством внутрішніх справ тримає в руках фото жорстоко побитої Тетяни Чорновол, 25 грудня 2013 року
  Учасник акції протесту під Міністерством внутрішніх справ тримає в руках фото жорстоко побитої Тетяни Чорновол, 25 грудня 2013 року
  Заява Міністерства охорони здоров’я України про задовільний стан здоров’я побитої 25 грудня активістки і журналістки Тетяни Чорновол є неправдивою. Про це Радіо Свобода заявив її чоловік Микола Березовий.

  У повідомленні прес-служби відомства йшлося про те, що Тетяні Чорновол була запропонована виписка, але «пацієнтка категорично відмовилася».

  «Про яку виписку може йтися, якщо в неї температура постійна, якщо вона проходить десять метрів – і починає крутитися голова, і вона ледь не падає?» – зазначає Микола Березовий.

  «Коли ми кажемо, що її стан нормалізувався, то треба розуміти, що він став трохи кращий від того, яким був пару днів тому, коли він був взагалі жахливим. А до нормального стану – ще величезна дистанція», – додає чоловік Тетяни Чорновол.

  6 січня прес-служба Міністерства охорони здоров’я України проінформувала, що стан здоров’я журналістки Тетяни Чорновол, яка постраждала внаслідок побиття 25 грудня 2013 року, є «стабільним та задовільним».

  Тетяну Чорновол побили в ніч на 25 грудня. Спочатку цю справу правоохоронці розслідували як «хуліганство», але потім перекваліфікували її на «заподіяння тяжких тілесних ушкоджень». Міліція повідомила про затримання, а згодом арешт п’яти підозрюваних у цій справі.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Таня Місто: Київ
  07.01.2014 19:04
  Краще би вона дала повне відео міліції, а не огризки, з яких ні чорта не ясно. забрехалися там всі з тою Чорновіл
  У відповідь

  від: Robin Місто: Lugansk
  07.01.2014 21:11
  Есть лица подозреваемых и номер машины. Что ещё надо? Если милиция не в состоянии раскрыть даже такое преступление, то пусть собирают стеклотару возле мусорных баков, это их самое подходящее место, и минздрав УССР пусть с собой прихватят за компанию.
  У відповідь

  від: Анатолій Місто: Харків
  07.01.2014 20:19
  Авторегистратор не працює як що двигун вимкнений або перед камерою нема рухливих об*єктів. звідси і не повне відео.
  У відповідь

  від: гость Місто: киев
  07.01.2014 22:01
  минздрав УССР как раз был что надо во всех отношениях ,укомплектован специалистами врачами,и оригинальными медикаментами,делались операции всех видов сложности,так как дипломы были выданы людям по призванию ,чего нельзя сказать сейчас ,поставить гипс на ногу проблема,неговоря уже о внутрених заболеваниях,....за все плати опустились до африканского уровня -,благодаря народным избраникам .

  від: Марко Місто: Харцизьк
  07.01.2014 18:32
  Мене цікавить питання,яке відношення має мінздрав до
  лікування Тетяни Чорновол.Вона лікується в приватній лі-
  карні,бюджетні кошти на лікування не витрачаються.Незро-
  зуміло,хто дозволив проводити консіліум МОЗ в приватній
  лікарні? Як цей "консіліум" задокументований?Чи був такий
  консіліум проведений для уточнення стану здоров"я ректо-
  ра-втікача з-під варти?
  Висновок:інформація про задовільний стан здоров"я Чор-
  новол вигідно розповсюджувати тим,хто замовив замах. А
  вуха віслюка стирчать з мінздраву.Тобто зацікавлена влада.А тому можна припустити,що замах був замовлений
  владою.
  У відповідь

  від: Анонім
  08.01.2014 09:32
  Я думаю, якщо б МОЗ написала звіти відносно забезпеченності українців ліками та кваліфікованою допомогою лікарів, то ми б усі здивувалися високим показникам якості життя....

  від: александр Місто: Т-А
  07.01.2014 17:45
  надо на этих уродов в гагский трибунал подавать..иначе нельзя!!

  від: артём
  07.01.2014 16:38
  ...вот, когда , отвечают, :"Героям - Слава",- знайте и помните -всегда!!!- это, и про Татьяну Черновол!

  від: Лесоповал Місто: Киев
  07.01.2014 16:21
  Она, как выразился спикер Рыбак, для некоторых очень неудобная. К примеру, спилили некоторые пяток миллиардов и начинают распиловку на партийной пилораме. Ни себе, конечно, все людям, а Татьяна тут как тут, с вопросами к распиловщикам, опять пилите? Так ни себе же пилим, все людям, аль не читала на входе в пилораму, большими буквами написано? Читала, а каким конкретным людям идет распиловка? Да кто же их знает, кто их видел. Тогда что это за знакомы фамилии на бумажках под распиловкой торчат, Тютькину - 3 млрд., Васькину - 2 млрд., не унимается Татьяна? Вот тут и начинаются неудобства, по Рыбаку, для Тютькиных и Васькиных. Но надо быть толерантными, учит Рыбак, пилить аккуратнее, что ли, но нельзя же бить по лицу женщину-журналиста. Вот такая она есть, неудобная, для лесоповала, ну что поделаешь, нужно терпеть, учит Рыбак.

  від: Алина Місто: Харьков
  07.01.2014 16:18
  От количества дней. проведенных в стационаре больницы, устанавливается и тяжесть пострадавшего. видно, властью было дано указание держать в больнице поменьше,чтобы потом и тяжесть установить поменьше, ну а наши медики. конечно же стараются выполнить приказ, слов нет - изверги.

  від: Анонім
  07.01.2014 15:30
  Дай бог їй здоров'я
  У відповідь

  від: Анонім
  08.01.2014 09:37
  Той хто виписує ліки іншому сам буде отримувати рецепти!!!

  від: Дима Золочівський Місто: Золочів
  07.01.2014 14:57
  Режим Януковича являє собою м’який фашизм, який має перспективи затвердіти. Чорновіл є його черговою жертвою і сподіватися на розслідування марно. Ми бачили що і в кращі часи такі справи йшли роками з великими труднощами, а зараз просто нема ніяких перспектив. Замовники скоріше за усе провладні і виконавці теж, тітушки чи держслужбовці. Гірше за усе виглядає дезінформаційна війна, яку режим сподівається виграти та прогресуюча цензура.

  від: Анатолій Місто: Харків
  07.01.2014 14:57
  Владе хоче скоротити термін перебування у лікарні Тетяни. щоб змінити формуліровку з тяжких тілесних ушкоджень на легкі, щоб це знову виглядало як хуліганство. Насправді ж Чорновол було наказано вбити. Бо вона така ж не зручна особі , що займає кабінет президента, як і Гонгадзе для Кучми.
  У відповідь

  від: Аль
  07.01.2014 18:27
  Государственная медицина по любому должна дать заключение о необходимом сроке лечения и тяжести повреждений, но в частной клинике Таня может валяться сколько захочет, никто не требует ее выгонять, если хочется кому то палить впустую 200 баксов в день. В принципе нех симулировать излишнюю тяжесть избиения, преступники должны получить по делам своим, а не по хотелкам тупых помаранчей.

  від: Alex Місто: Київ
  07.01.2014 14:18
  Аморальність правителів розтліває народ.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Мультимедіа Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ