25 червня 2016, Київ 15:15

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Опозиція має висунути єдиного кандидата вже зараз – Громадська рада Майдану

  x
  Висунути єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах, розпочати блокування Верховної Ради з першого дня зимової сесії та домогтися розпуску парламенту – такі вимоги висунула Громадська рада Майдану (ГРМ) українській опозиції.

  Якщо ж опозиціонери не зможуть заблокувати парламент і зупинити бюджетний процес, то вони мають скласти свій 151 мандат. Про це заявили представники ГРМ на зустрічі з журналістами.

  Вони назвали свій дедлайн для висунення опозицією єдиного кандидата – 10 січня. Якщо цього не станеться, то обіцяють відреагувати, але поки що не уточнюють, як саме.

  «Ми розуміємо аргументацію, що коли висунути єдиного кандидата від опозиції, то існує небезпека, що його можуть отруїти або щось інше зробити. Але повірте нам, є механізми, які убезпечують від цього настільки, наскільки це можливо. Для чого потрібен єдиний кандидат? Для того щоб громадськість перед тим зробила аудит того кандидата, для того, щоб його підтримати. Виборча кампанія на президентських виборах починається на наступний день після них. Уже й так часу згаяно дуже багато», –  зазначив член Громадської ради Павло Жовніренко.

  Наразі ГРМ готується до І Форуму євромайданів, який має відбутися в Харкові 11-12 січня. Для цього вона затвердила технічні завдання для делегатів.

  Згідно зі статтею 90 Конституції України, президент може припинити достроково повноваження Верховної Ради України, якщо упродовж тридцяти днів однієї сесії пленарні засідання не можуть розпочатися.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: ВОВКОДРАЙВЕР Місто: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
  10.01.2014 12:49
  Відносно єдиного кандидата пропоную таку думку: Опозиція має врахувати такий ризик,що працюючи скоординовано, бути готовою запобігти ризикам, пов’язаним із висуненням єдиного кандидата, якого можна буде легко зняти з перегонів. Причому це необов’язково стосується лише Віталія Кличка, а й будь-якого іншого претендента від опозиції.
  Консолідація має відбуватись має навколо певної програми-платформи(тільки конкретної) та пакета першочергових зобов’язань(тільки конкретної) її учасників один перед одним та всіх їх перед суспільством.
  В програмі обов’язково повинно бути децентралізації влади та унеможливлення її узурпації. Це має зобов'язатись виконувати кожен, хто знаходиться в опозиції!
  Висовування єдиного кандидата в першому турі, це зрада, підтримую єдиного кандидата, який вийде в другий тур від опозиції, а перевертні нехай голосують хоч за сатану,перевертня не зупиниш!
  Аргумент "Для того щоб громадськість перед тим зробила аудит того кандидата, для того, щоб його підтримати, м’яко кажучи – дивний
  На сьогоднішній час робити щось для людей потрібна тільки зміни системи, іначе пройде виснаження, а далі ….не вийде дійсно нічого. По любому,ні в якому разі не допустити сварок серед опозиції та кандидатів. Питання здачі мандатів потрібно вкрай все прорахувати. БУДЬ ПИЛЬНА УКРАЇНО!

  від: Pavlo Zhovnirenko
  10.01.2014 00:20
  Доброго вечора! У кого питання - прошу)
  У відповідь

  від: Тарас Місто: Тернопіль
  10.01.2014 09:02
  Я не знаю, хто такий Жовніренко, але одним місцем відчуваю, що підсадний. Ми це все вже проходили...

  від: Nikolay Chumakov Місто: Донецк
  09.01.2014 20:21
  ГРМ как стимул оппозиции. (Сти́мул (лат. stimulus — острый металлический наконечник на шесте, которым погоняют...)

  від: Петь Місто: Тернопіль
  09.01.2014 19:00
  А уявіть, що депутати від опозиції складуть мандати і як тоді Майдан хоча би формально себе зможе захистити, а влада буде творити явне беззаконня!
  Я не знаю, хто цей Павло Жовніренко, але вже йому не довіряю і хто він такий, щоб ставити такі ультиматуми кому би то не було!...
  БУДЬМО ПИЛЬНІ, ШАНОВНІ БРАТИ І СЕСТРИ УКРАЇНЦІ!
  Славам Україні!
  У відповідь

  від: Sergiy Місто: Kyiv
  09.01.2014 22:35
  Наскільки я знаю в ГРМ немає посади лідера чи голови, є просто рада, де всі рівні. В цій раді є представники багатьох громадських організацій. І, наче, рішення там вважається прийнятим тільки коли всі за. Тобто це рішення всіх громадських організацій, які знаходяться у складі ГРМ.
  У відповідь

  від: Анонім
  09.01.2014 19:29
  Павло Жовніренко в 2007 році був кандидатом в народні депутати під номером 16 в списку ПАРТІЇ Михайла БРОДСЬКОГО(партія "Вільних демократів").Михайло Бродський зараз працює в уряді Азарова!
  У відповідь

  від: Володя Місто: Киев
  09.01.2014 21:56
  Наконец-то вас бомжей пинками с Великого Киева выгонят!!!

  від: Влад
  09.01.2014 17:51
  ГРМ - дитя Клюєва.
  Цитата: «Авторы секретного пособия высшей школы КГБ под названием «Украинский буржуазный национализм», изданного в 1963 году в Москве, обращали внимание сотрудников Первого главного управления КГБ на то, что «Создание среди активистов закордонных организаций атмосферы взаимного недоверия и вражды является […] важнейшим направлением в работе по разложению этих организаций». Там же обращалось внимание и на то, что «Залогом успеха в проведении разложенческих мероприятий в этом направлении является внедрение агентов государственной безопасности в центры закордонных организаций». Эти же технологии, с целью провокации распрей и политического влияния, активно используются наследниками КГБ и сегодня».
  Аргументація Жовніренка абсурдна. Хто тобі заважає проводити "аудит" усіх кандидатів (у тому числі і провладних, а не тільки єдиного)? Чому я повинен вірити клюєвцю? Не вірю! Це брехня, що ти маєш механізми захисту від СБУ, МВД, прокуратури, суду.
  У відповідь

  від: Pavlo Zhovnirenko
  10.01.2014 00:33
  Владе, коректніше, будь-ласка, ОК? Ми ж до Європи начеб-то прагнемо, чи не так?)
  Всі - підкреслюю ВСІ президентські вибори в Україні (з 1991р), де опозиція не виставляла єдиного кандидата перед першим туром - вона продувала. І єдині вибори, де цей кандидат був - вона виграла (2004р). "Найкращі праймеріз" у першому турі закінчаться розсипкою голосів між мінімум трьома, а то й більше кандидатами від опозиції і в другий тур вийдуть Янукович і П.Симоненко. Нам ЦЕ треба??
  У відповідь

  від: Олександра Місто: Київ
  10.01.2014 05:29
  Це профанація, товариство. Коли вибори? У березні? Або ж у 2015? І хто доживе до того часу?

  Питання єдиного кандидату не надто актуальне для пересічного громадянина, аж поки не визначена дата виборів.
  У відповідь

  від: Петь Місто: Тернопіль
  09.01.2014 18:52
  Згоден!

  Згадайте, як на Податковому Майдані через деякий час в керівництво влізли нікому невідомі суб'єкти типу Жовніренка і зсередини розвалили цей Майдан!
  А тому треба бути пильними і якщо хтось вносить такі пропозиції, то ми повинні мати всю інформацію на таких людей і , головне, кому служили і зараз служать і де були засвічені!...
  У відповідь

  від: Pavlo Zhovnirenko
  10.01.2014 00:37
  Петь, а ти спитай у будь-кого з тих, хто організовував Податковий Майдан, крім тих, хто сепаратно пішов до Азарова на переговори - і тобі все скажуть: хто саме здавав.
  У відповідь

  від: Анонім
  09.01.2014 19:36
  Павло Жовніренко входив в склад КЕРІВНИЦТВА Податкового Майдану та давав інтерв'ю українській службі Бі-Бі-Сі в той час.
  У відповідь

  від: Віктор Іваницький
  09.01.2014 18:47
  На майдані уже анекдоти ходять про "провокаторів". Всі хто критикує опозицію - всі провокатори! Відносно єдиного кандидата пропоную таку думку: Опозиція має врахувати такий ризик і, працюючи скоординовано, бути готовою запобігти ризикам, пов’язаним із висуненням єдиного кандидата, якого можна буде легко зняти з перегонів. Причому це необов’язково стосується лише Віталія Кличка, а й будь-якого іншого претендента від опозиції. З тієї причини її консолідація цього разу, на відміну від 2004 року, навряд чи доцільна довкола конкретного персонажа. Натомість має відбуватися довкола певної платформи та пакета першочергових зобов’я¬зань її учасників один перед одним та всіх їх перед суспільством. Вочевидь, потрібно чітко означити, що відразу після гіпотетичної перемоги опозиційного кандидата він стає технічним президентом, що повинен забезпечити невідкладні першочергові кроки: демонтаж розбудованої Януковичем системи влади, зміни до Конституції, проведення люстрації, дострокових парламентських перегонів і виборів місцевих органів влади, підписання Угоди про асоціацію з ЄС, розробка пакета базових, давно перезрілих реформ у країні, а після цього нові вибори глави держави, ймовірно, уже із зовсім іншими, урізаними повноваженнями. Андрій Скумін.

  від: Петь Місто: Тернопіль
  09.01.2014 16:23
  А хто такий цей Павло Жовніренко?
  Може це знову технології влади, які озвучує Чечетов?

  Давайте подумаємо логічно самі:

  1)Якщо влада виставить крім Януковича ще кілька технічних кандидатів, як це вже було не раз, а в опозиції буде один кандидат, то і в комі\сіях в них буде більшість і можливість фальшувати більша!
  2) з одним кандидатом легше "розібратись" ще в першому турі, а далі що?!
  3)Вже договорились навесні, що той, хто набере більшість голосів від опозиції отримає підтримку всієї опозиції - що тут ще не ясно???
  4) Влада через Чечетова не раз нав'язувала думку, що повинен бути один кандидат Кличко і значить вони нам це втирають, бо їм це вигідно, а що вигідне Януковичу - невигідне народу!
  А тому Яценюк і Тягнибок мають рацію, а не Кличко - тим більше що була домовленість між трьома - підтримують єдиною кандидата, який вийде в другий тур!

  В кого є інша думка, то переконайте мене, будь ласка, в іншому?

  від: Лев Місто: Київ
  09.01.2014 15:42
  Аргумент "Для того щоб громадськість перед тим зробила аудит того кандидата, для того, щоб його підтримати. " дивний. А якщо за результатами аудиту громадськість не підтримає цього кандидата, то що? - голосуватимуть за ВФЯ? - знову вимагатимуть ногово кандидата?
  У відповідь

  від: Анонім
  09.01.2014 17:30
  Висунення єдиного кандидата від опозиції - це ТЕХНОЛОГІЯ Банкової, яку зараз хочуть втілити в життя "воїни"Троянського коня Банкової, заслані в Громадську раду Майдану. Іван Курус працює в Держагенстві Каськіва, очолює національний проект "Відкритий світ". На виборах 2012 р. був кандидатом в народні депутати по 121 окрузі та "воював" із єдиним кандидатом від опозиції Романом Іликом. Павло Жовніренко в 2007 році був кандидатом в народні депутати під номером 16 в списку партії Бродського (партія "Вільних демократів"). А тому, українці, будьмо пильні, щоб не вестися на різні провокації влади, яка хоче ЗНИЩИТИ Майдан!Слава Україні!

  від: Эииль Місто: Житомир
  09.01.2014 15:33
  Скорей бы война.
  Де в плен сдаться.
  Скорей бы выборы.
  Да Януковичу продаться.
  Кто в розницу .
  Кто оптом.
  А выборы значит определят.
  Кто сколько стоить будет.
  И так каждый раз.
  Уже не тошнит .
  А блевать охота.
  Когда то Янукович посоветовал Ющенко.
  Купить памперсы.
  Очевидно история повторяется.

  від: Гость
  09.01.2014 15:14
  Громадська рада Майдану (ГРМ) - это кто такая? Интересно почему она выдвигает требования оппозиции, а не власти?
  Мне не нравится ультиматум ГРМ по выдвижению единого кандидата от оппозиции. Я, как избиратель, не хочу единого кандидата, и ГРМ мне не указ.
  "Якщо ж опозиціонери не зможуть заблокувати парламент і зупинити бюджетний процес, то вони мають скласти свій 151 мандат. Про це заявили представники ГРМ на зустрічі з журналістами." Наверное логичнее было-бы, после такого заявления ГРМ предложить ПР и КПУ сложить мандаты.
  У відповідь

  від: Эмиль Місто: Житомир
  09.01.2014 16:43
  Майдан к оппозиции в гости не ходил.
  Это оппозиция к майдану в гости ходит.
  Майдан в лице своих представителей ГРМ.
  Сказал что лебедь, рак да щука им не нужны.

  Когда в товарищах согласья нет,
  На лад их дело не пойдет,
  И выйдет из него не дело, только мука.

  Это даже Крылов предвидел.
  А Вы не заметили.

  від: Анатолий Місто: Мариуполь
  09.01.2014 15:02
  Примитивщина какая-то. Как-будто единый кандидат панацея. Предположим, есть единый и он становится президентом на волне "против Януковича". Что дальше? При ющенко были лебедь, рак. Получим лебедь, рак и щука? От оппозиции надо требовать не единого кандидата, а единую ПРОГРАММУ сконкретными этапами, сроками и ОТКРЫТЫЙ список КОМАНДЫ (поименно, с биографией и планируемыми должностями), которая будет эту прграмму ВЫПОЛНЯТЬ! А так- дешёвый спектакль с понятной режиссурой
  У відповідь

  від: Sergiy
  09.01.2014 22:40
  Точняк.
  А саме програму по децентралізації влади та унеможливлення її узурпації. Плюс люстрації всяких казлов.
  Також цю єдину програму має зобов'язатись виконувати кожен, хто знаходиться в опозиції зараз.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Лінія фронту. На межі повномасштабної війни? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ