25 червня 2016, Київ 22:28

  Політика

  Провладні «канали-брехунці» брешуть про Майдан? (Огляд преси)

  x

  Мультимедіа

  Аудіо
  Київ – Майже за двомісячний період масового народного спротиву діям чинної влади практично на 180 градусів змінилася картинка показу загальноукраїнського Євромайдану на так званих великих вітчизняних телеканалах, стверджує газета «Україна молода». Спочатку й упродовж кількох перших тижнів протестних акцій правдиву інформацію про побиття «беркутівцями» студентів на київському майдані Незалежності, багатотисячні віча, підтримку мітингувальників міжнародною спільнотою давали до того часто провладні рейтингові «Інтер» та «1+1». Упродовж же останніх кількох тижнів політика каналів змінилася. Видання стверджує, що власники телеканалів виторговували собі певні економічні преференції для основного бізнесу: хімічної промисловості, нафто-газової, металургійної тощо. А тепер їхні медіа активно продовжують, як це було до Євромайдану, обробляти мізки глядачів у правильному для влади руслі. Стаття називається «Канали-«брехунці».
   
  Рішення це назрівало давно. Час від часу взаємні звинувачення Анатолія Гриценка і членів фракції «Батьківщина» ставали предметом публічного обговорення, констатує газета «День». Досі все завершувалося без кардинальних рішень. Але в останні дні ситуація вибухнула. Видання нагадує, що Гриценко і раніше неодноразово виступав із критикою рішень і дій партії, зокрема самого Яценюка. Однак зараз усе закінчилося розлученням. Хоч якою б була причина конфлікту, ще одного штатного критика в особі Гриценка Яценюк і «Батьківщина» собі точно заробили, зауважує «День».
   
  Режим ув'язнення для Юлії Тимошенко може бути пом'якшений. Як інформує, посилаючись на слова її адвоката газета «Сегодня», пом'якшення режиму, на який могла б розраховувати екс-прем’єр, перебуваючи в Качанівській колонії, включає в себе три основні пункти: необмежена кількість відвідувань та посилок, а також можливість виходу в місто з дозволу адміністрації колонії. Однак, як зауважує експерт видання, для влади вигідно, щоб відвідувачів у Тимошенко було якомога більше, бо тоді кожен опозиціонер, стверджуючи своє, зможе посилатися на зустріч з лідером опозиції.
   
  На цьому тижні буде оприлюднений остаточний список номінантів на «Оскар». Кращі з кращих, відібрані Американською кіноакадемією, змагатимуться за престижну премію. Але якби « Оскар» присуджували за політичні досягнення, Україна б легко втерла носа «фабриці мрій», стверджує газета «Сегодня». Зокрема, як припускають газетярі, кращий сценарій заслужили б творці психологічного трилера, бойовика, мелодрами і мюзикла водночас під назвою «Євроінтеграція». Щоправда, глядачі з Банкової вважають, що епічне кіно затяглося. Однак зупинити його демонстрацію буде не так легко, зазначає видання.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: kolya Місто: антрацит
  15.01.2014 07:10
  Почитайте интернет за ваш майдан и майданутых их "моисеев," котрые водят их по Киеву, что в интернете люди тоже врут, тогда вы не в той стране находитесь и не то пишете.
  У відповідь

  від: Люда Місто: Киев
  15.01.2014 08:34
  Коля!В интернете ведется та же информационная война против Майдана, что и на ТВ.Мы смотрим прямые трансляции, наши сыновья стоят на Майдане и можем судить - какие там люди.А ты, прежде чем писать "майданутые" - поедь и посмотри, кто там стоит за твое будущее - за будущее без бандитов.
  У відповідь

  від: Станислав Полковник
  15.01.2014 10:51
  Для Люды

  Что значит "стоят за твое будущее"?
  На Майдане стоят люди, которые вовсе не понимают реальную жизнь. Их главная беда в том, что они никем не востребованы. А не востребованы потому, что они не конкурентны, у них нет ни информированности, ни знаний , ни профессионализма и они истекают желчью на всех, кто боле конкурентен, умнее, профессиональнее и добился в этой жизни и радости побед в бизнесе, и материального благосостояния. А ведь кроме умения, знаний и трудолюбия надо еще и иметь понятия о психической совместимости со средой и иметь толерантность, чтобы меньше иметь врагов на жизненном марше. Вы опять ошибаеетесь как в 2004 году и выбрали себе путь винтика для крутой оппозиционной машины, которая рвется к власти вовсе не из идеологических и этических соображений и планов, а для того, чтобы распределять и рвать для своей семьи. Ведь власть - это возможность управления громадными ресурсами от которых идет часть конкурентно дошедшему до верхотуры этой власти. И обман, черный пиар, использование молодых не мудрых еще сердец, живущих сказками о сказочной Аркадии, а также обязательства перед политиками других стран - все это инструменты достижения циничной цели. Чем чаще будет смена власти, тем ожесточеннее будет борьба за кресла в этой власти. Однако "стоящих на Майдане" уже на следующий день после прихода к власти такой оппозиции забудут во веки веков и ты опять будешь истекать желчью на очередное ющенковское протестное правительство и говорить, что тебя и народ предали. Да никто тебя не предает ибо ты никто и ничто - тобой как презервативом попользовались и выкинули .
  Вот недавно вы все там на Майдане приняли «Манифест" за который ты кричал, голосовал и радовался своей причастности к "великому делу". А ведь в Манифест призывает прекратить всякие отношения экономические с Россией , а это значит уменьшить ВВП уже не на 15,6%, как это сделала Юля в 2009 году по отношению к 2008 году и теперь Украина может догнать уровень 2008 года аж в 2017 году при ежегодном росте в 1,5%, а уменьшить ВВП на 50% по отношению к 2012 году . А ведь это пенсии, зарплаты, социальные программы и разные социальные программы и дотации из бюджета населению. Чтобы жить достойно - надо иметь рост ВВП 10-15%, чтобы достигнуть за лет 10 бюджет по доходам хотя бы в 2 раза больше, чем сейчас. В Польше ВВП составляет около 21 тысячи долларов на душу и у них средняя зарплата около 800 долларов, а в Украине ВВП на душу населения составляет около 7 тысяч долларов, т.е. в три раза меньше. И это при том, что Польше до вступления в ЕС дали около 5 миллиардов помощи, а после вступления в ЕС около 65 миллиардов. Конечно же, Польше было за что строить новые технологичные предприятия и модернизировать старые, ведь ЕС выделил Польше на договор об ассоциации более 5 миллиардов евро, а потом еще 65 миллиардов . Но недавно поляки посчитали, чтобы достичь им уровня ВВП как в западной Европе 35-55 тысяч долларов на душу населения , то полякам понадобиться 65 лет. Тогда по таким расчетам Украине, чтобы достичь уровень Германии или Франции надо 65*(21/7) = 195 лет. О каком Евросоюзе может идти речь, если нас туда не зовут - во-первых, а во-вторых , уровень нашей экономики слаб настолько, что инвестиции в строительство новых технологичных объектов не могут прибыть из Европы, поскольку Европа хочет продавать свой товар на экспорт, и не нужна Европе конкуренция. Вот почему ни Европа, ни МВФ не дают Украине даже минимума кредитов , не говоря уже о финпомощи. А ведь из ничего - ничего и не построишь. Начинай думать своим умом !


  від: Гатіфнат Місто: Ялта
  15.01.2014 06:35
  Невже ще хтось дивиться цих тітушк від інформації - інтер і 1+1?!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ