25 червня 2016, Київ 18:51

  УСІ НОВИНИ / Політика

  «Правий сектор» підтверджує свою участь у подіях на Грушевського

  Об’єднання «Правий сектор» підтверджує свою участь у подіях на вулиці.Грушевського. Як заявив у коментарі Радіо Свобода представник об’єднання Андрій, «Правий сектор» є 23-ю сотнею самооборони Майдану і на вулиці Грушевського його активісти прийшли для охорони людей.

  Методи, до яких вдалися мітингувальники біля стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського, він називає «нормальною, здоровою реакцією на запровадження диктатури».

  «А що лишається мітингувальникам, простим українцям, коли в країні запроваджена диктатура і панує режим внутрішньої окупації? Ті, хто там був (на вулиці Грушевського – ред.) могли бачити, що народ лютує, його багато, і стільки провокаторів чи сценаристів Банковій зібрати неможливо», – коментує він.

  Правий сектор, за словами їхнього представника, зібрався ще на початку Євромайдану з ідеєю національної революції і від першого дня формував чіткі вимоги до опозиції. Заява і план дій, які оприлюднив зі сцени під час Народного віча 19 січня лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк – це лише окремі вимоги, які Правий сектор вмістив у своєму «Зверненні до українців».

  Приблизно з 15:00 19 січня після завершення виступів лідерів Євромайдану радикально налаштована частина мітингувальників рушила до Верховної Ради. На вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо» їх зустріли лави внутрішніх військ, за якими, як і під час подій 1 грудня 2013 року, на наказ про застосування сили чекали спецпідрозділи «Беркут».

  «Правий сектор» – загони українських націоналістів, що беруть активну участь в Євромайдані. Вони є радикальним крилом Майдану. В організації немає лідера й вона являє собою конфедерацію, до якої входять окремі угруповання.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Ната Натина Місто: моєрідне
  27.01.2014 14:08
  фашисты и их последователи неофашисты больше 70 лет ждали и терпели оскорбления,видимо настал их час. Люди,опомнитесь, поинтнересуйтесь за кем вы идёт, чьи лозунги выкрикиваете. Власть всегда не для народа, но если придёт фашистский режим, нас не будет.

  від: Семен
  20.01.2014 23:17
  Я не хочу жити з цими людьми в одній країні. Вони нацисти.
  У відповідь

  від: Семко
  21.01.2014 13:59
  А я от не проти жити в одній країні з такими людьми. І шо?
  У відповідь

  від: Захар Місто: город Герой Киев
  21.01.2014 12:46
  Семен, 50% людей наивны и думают, что придет к власти трех главый опозиционный дракон, будет лучше! Но не дай бог придут нацисты, которые уже показали свое истенное лицо, будет полный ПИСЕЦ! Я повторюсь, начинать надо с олигархов, они защищают свои активы, а народ верит в сказку про золотые горы!

  від: Оксана Місто: Тернопіль
  20.01.2014 13:09
  ХЛОПЦІ!!! ТРИМАЙТЕСЯ!!! ЧЕСТЬ ВАМ , СЛАВА І ШАНА!!!
  У відповідь

  від: Николай Місто: Киев
  20.01.2014 23:08
  Бомжи радикальные, хотят лишь раскола украины.
  Какие глупые Люди, эти Майдановцы! Они думают, что если Кличко или кто-то из оппозиции станет президентом, то им по 5000дол зарплаты дадут . Они уедут восвояси и не пройдет и месяца, как начнут поносить новую власть. Обычному украинцу приходится расчитывать только на себя . Это война сфер влияний
  У відповідь

  від: Захар Місто: Город Герой КИЕВ
  21.01.2014 12:50
  Сто процентов!
  И эта бойня на Грушевского тупая подстава Власти против народа и таких же пацанов с МВД!

  від: Оксана Місто: Тернопіль
  20.01.2014 11:54
  ПР сама налаштувала правий сектор на радикальні дії з боку народу. ПРийниття законів 16-го січня - це та точка кипіння, що призвела до вибуху!!! Не залишається більше нічого,як підтримати молодь - цвіт нашої нації!!!
  У відповідь

  від: Захар Місто: місто Герой Київ
  21.01.2014 12:25
  Я більш того скажу, моя думка, що ПР сама найняля цих молодиків для безладу, інакше кажучи, чому Беркут не діє? Немає команди для розгону майдану, йому це не з руки, він піариться! Мені здається, що він з Вованом хоче розколу Держави. Все до цього йде. Ганьба тим хто продається за гроші. Фашистам не місце на Україні! Спочатку треба усіх олегархів на місце поставити, а вже потім владу!

  від: Алекс Місто: рівне
  20.01.2014 01:29
  Правильно. Нема чого чекати. Вже на танцювалися!

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  20.01.2014 01:05
  Прогулюючись вчора о 12:00 по вулиці Інституцькій, я звернув увагу на блок-пост міліції, що частково перекрив вулицю трохи вище виходу із метро. Два автобуси : один старий лаз і ще старіший газ заважали проїзду автомобілів, залишивши водіям лише одну полосу, тобто згідно з Законом про дорожній рух створювали перешкоду для руху автомобілів. Підійшовши ближче, переконався, що повідомлень про наявність перешкод для руху нема, а між тим означений закон вимагає або встановити знак аварійної зупинки, або тимчасовий дорожній знак про звужений участок дороги і ще один тимчасовий знак про пріоритет для проїзду звуженого участку. Поскільки порушення явне, то я підійшов до підполковника (більш старшого по званню поруч не було) і ввічливо звернувся згідно з законом про звернення громадян ( в усній формі) про існуючі порушення закону, але підполковник вислухав і сказав : "Это дело ГАИ". Але поскільки автомобілі були без логотипів цеї шанованої мною організації і нагадували кинутий брухт, то я засумнівався і виказав сумніви цьому підполковнику, на що той відповів : "Это, дядя, иди на Майдан и там жалуйся", на що я досить чемно йому відповів : "За віком я тобі не дядя, а можу бути і дідом". Підполковник сказав :" Посколько ти меня назвал на "ты", то я тебя больше слушать не намерен". Ось таку історію і так детально я розповів тому, що міліція сама порушуючи закони, дає дуже поганий приклад для простих громадян, замість того, щоби давати приклад поваги до законодавства. Про конфлікт на Грушевського нічого сказати не можу, бо там не був, але якщо і там перегородили проїзжу частину, або звузили її, то теж мали би виконати вимоги діючого законодавства. А якщо дорогу перекрили повністю, то мають бути встановлені тимчасові дорожні знаки, що забороняють проїзд на Грушевського і тимчасова схема об"їзду. Тільки там буде виконана вимога Конституції України про гарантування кожному знати свої права і обов"язки до того, як у особи виникне бажання ними скористатися. А тепер маємо надзвичайно небезпечне протистояння на Грушевського, а в основі того протистояння - незаконне перекриття вулиці, або неналежним чином оформлене рішення суду і відсутність відповідних тимчасових дорожніх знаків.

  від: Киевлянин Місто: Киев
  20.01.2014 00:44
  Как эти сраные майданутые бандерлоги достали, валите к себе в лемберг и там громите улицы и срите в центре города. Фашистскую мразь вон из Киева!
  У відповідь

  від: местный Місто: киев
  20.01.2014 10:48
  какой ты нахрен Киевлянин? ты трус. Они больше киевляне, потому что отстаивают интересы Украины и не боятся бандитов.
  У відповідь

  від: Захар
  21.01.2014 13:03
  Интересы в чем! В поджоге и захвате зданий, устройств безпорядков? Или вступления в ЕС? Где нам сразу подпишут смертный приговор! Или против Яныка? Если так сильно не нравится Янык, так идите и громите его поместье, а не разносите Киев по запчастям! У майдана нет ЛИДЕРА, если я нормально относился только к одному, это Кличко, но и он оказался СУКОЙ! Тягнибок это вообще нацист, хотя и служил в Красной армии! Не за кем идти!!!

  від: БилоЯр Місто: Украина
  20.01.2014 00:34
  "Безумству храбрых поем мы песню". Патриотические, пассионарные люди адекватно отреагировали на преступный беспридел Януковича, ПР, КПУ и безисходную бездеятельность опозиции. За такими людьми будущее, они мирные, но не наступайте им на мозоль.

  від: Сева Місто: Одесса
  20.01.2014 00:30
  Мне не нравились правые, но сегодня я готов им аплодировать.
  У відповідь

  від: Андрей
  20.01.2014 02:43
  Сегодня поапплодируешь, а завтра повесят за использование русского языка. Это фашисты.
  У відповідь

  від: akord Місто: Киев
  20.01.2014 07:55
  Если судить по принятым законам и другим действиям та логичнее фошистами называть ПР и коммунистов
  У відповідь

  від: Анонім
  20.01.2014 06:32
  Прежде чем определениями разбрасываться надо понимать о чем говоришь. А русский язык мы же выучили, ничего и ты выучишь украинский
  , или такой тупой?

  від: Влад
  20.01.2014 00:30
  Если ПРеступная власть , игнорирует основной ЗАКОН!Игнорирует и не замечает требования народа, в морде тупго быдла по кличке Хам, то у народа все способы НАРОДНЫЕ!
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Суботнє інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ