25 травня 2016, Київ 10:12

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Причина загибелі другої в середу людини на Грушевського – пряме влучання в серце

  Причиною загибелі людини на вулиці Грушевського в Києві стало пряме влучання в серце. Про це очевидець події розповів у прямій трансляції Радіо Свобода.

  За його словами, лікар, який намагався надати першу допомогу, дослідив рану і констатував смерть. Її причиною стало пряме влучання в серце.

  Це вже другий за сьогодні випадок загибелі учасника акції протесту. Першим серед загиблих у середу, за даними «Української правди», є 20-річний Сергій Нігоян з Дніпропетровська.

  Раніше надійшло повідомлення про смерть у лікарні ввечері 21 січня хлопця, що отримав травми внаслідок падіння з колонади на вході до стадіону «Динамо», коли на неї потрапили «беркутівці».


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 5
      Вперед 
  від: украина Місто: украина
  24.01.2014 02:37
  Именно власть достала людей уже конкретно: беззаконие, грабеж народа, а сами уже миллионеры, которым плевать на народ, на страну, а теперь еще и погибшие люди. Такой циничной и завравшейся власти еще не было. В других странах гораздо за меньшие пригрешения подают в отставку, а здесь присосались к кормушке. Сколько вилл уже можно себе строить? Бюджет тоже распределяют только для себя любимых, а на страну плевать они хотели. Научились только хорошо врать другим странам, оправдывая свои криминальные действия. Их ничего не интересует кроме своей наживы и еще все мало. Так еще никто не грабил свою страну и свой народ.

  від: Анатоль Місто: Самбiр
  24.01.2014 00:34
  Коли прийде до влади наш О Тегнибок то вiн вiдразу вiдчине по всiй краiнi контракцiоннi табори,де будуть сидiти москалi та жиди i тi хто буде розмовлять россiйською мовою,а охороняти iх будуть сини та онуки воiннiв УПА,якi при нiмцях були полiцаями.Слава Героям!!!
  У відповідь

  від: Artem Місто: Lviv
  25.01.2014 01:02
  Не пиши херню,"Свобода"-це не нацики і навіть не націоналісти ,а такі самі крадії ,як і ПР.Ті ж яйця ,тільки в профіль.Львів та інші зах. області повелися на їхні націоналістичні лозунги,і що маємо тотальний дерибан

  від: куку Місто: київ
  23.01.2014 10:17
  Друга людина, так розумію, імені не має. Так і ввійде в історію, як друга людина вбита на Грушевського. Лише вірменин, що цитує Шевченка з характерною зовнішністю, згадуваний всюди де можна з подробицями.
  У відповідь

  від: Inhvar Місто: Беларусь
  23.01.2014 21:47
  http://nn.by/?c=ar&i=121372

  від: Думающий Місто: киев
  22.01.2014 23:55
  Шанована громада зека виженим але в мене питання это президентом премьером спикером буде Державою кедру ватки треба людям з мозгами а на майдане один Кличко порядний але економично не опитний питання кому що треба вид майдану

  від: ФСБ Місто: Утечка ифо!
  22.01.2014 23:48
  Среди так званых беркутовцев -есть переодетый спецназ России!

  Конец связи ! Москва!

  від: Объективный киевлянин
  22.01.2014 19:30
  Видать Радио Свобода тоже любит активно попиз...ть т.к. коментарий не добавили...

  від: Объективный киевлянин
  22.01.2014 18:33
  Что за бред... Где конкретика... с чего стреляли? что попало в сердце?... что за однорукий журналист писал... Народ, если уж слепо слушаете то хоть нализируйте... Если бы силовики применяли огнестрельное оружие не с резинкой, а 9мм или 7,62мм как было сказано то я уверен что раненых и убитых было бы уже до сотни... Не ведитесь на провокации Вы ведь вроде как интелигенты и образованы... Фильтруйте информацию...
  У відповідь

  від: Эд Місто: Киев
  22.01.2014 22:09
  так это смотря сколько боеприпасов отстрелять один снайпер не может отстрелять сотни....не хрена ты не объективный....может киевлянин скажет сколько в Киеве уже нет мера? и кто в этом виноват?
  У відповідь

  від: кронверк
  23.01.2014 00:33
  И почему не проводятся выборы в Киевраду? А, абйиктивный?

  від: Александр Місто: Мариуполь
  22.01.2014 17:56
  Именем Господа нашего Иисуса Христа анафема всем убийцам стрелявшим в людей и отдававшим приказы.Да падёт гнев Господень на головы сих нелюдей.И не будет им прощения никогда не на небе не на земле. Анафема, Маранафа!

  від: Виктор Місто: Донецк
  22.01.2014 16:45
  Прочитал на "Газета.ру" - Главный врач Киевской городской клинической больницы №17 Николай Демин заявил, что человек, который упал с колоннады на улице Грушевского рано утром, все еще жив. «Жив и даже ходит. Он почти в удовлетворительном состоянии», -- отметил врач. По его словам, потерпевшему 43 года. Имя его медики не называют, ссылаясь на врачебную тайну.
  У відповідь

  від: Дмитрий Місто: Донецк
  23.01.2014 02:39
  Не позорь Донбасс, Витёк. Не такое у нас клиническое состояние как ты лжешь.
  "Врачебная тайна" при уголовниках дело всем понятное.
  У відповідь

  від: Мик Місто: Кордон із П-С Мордором
  22.01.2014 20:39
  Дійсно донбасци ідіоти на розум (не всі звичайно, а основна маса, переважно кацапи). Природна дефективність плюс читання московських ЗМІ, перегляд московських каналів ускладнюють світогляд. Нехай ця людина покаже що він живий, дасть інтерв'ю, а так це порожня кремлівська брехня. Нехай москалi його до себе привезуть, якщо йому так звані бандерівці не дають говорити. Мож російські ЗМІ ще напишуть що застрелені сьогодні молоді протестувальникi живі й здорові? Це Даунбас коротше...

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  22.01.2014 16:19
  Зек-президент Янукович вбвця, бандит прикриває мафію єкономічної ліквідації держави, її народу.
  Цивілізованому світу необхідно зупинити зародки промосковської диктатури в Україні. Заборонити
  вседозволеність, кровожадні починання цього кримінального виродка-мутанта!!!
  Геть злодюгана Януковича ! Геть кремлівську владу-зраду чужака Азарова! Геть олігархічно-фінансових Пройдисвітів- злодіїв, що довели державу до зубожіння! Порятунок – нові вибори, євроінтеграція, контрольована правова дисципліна, вступ до НАТО! Бандитам тюрма, ганьба навіки!
  Bratislava Praha.
  Коментарі, сторінка з 5
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ