29 червня 2016, Київ 08:25

  УСІ НОВИНИ / Політика

  «Правий сектор» пообіцяв згортати діяльність у разі компромісу опозиції і влади

  Вимоги «Правого сектору» до влади та опозиціїi
  X
  Радіо Свобода
  27.01.2014
  «Правий сектор» вимагає від влади та опозиції скасування на сесії Верховної Ради 28 січня законів 16 січня та повної амністії всіх без винятку учасників протестних акцій. Про це заявив один з лідерів об’єднання «Правий сектор» Дмитро Ярош. У разі досягнення компромісу між вдалою та опозицією «Правий сектор» готовий згортати активну діяльність.
  Вимоги «Правого сектору» до влади та опозиції
  Радикальне об’єднання «Правий сектор», що стало широко відоме через силове протистояння на вулиці Грушевського в Києві, буде згорати активну діяльність, що якщо влада піде на компроміс із опозицією, заявив су понеділок один із лідерів об’єднання, провідник ВО «Тризуб» імені Степана Бандери Дмитро Ярош.
   
  «Правий сектор» вимагає від влади та опозиції, щоб завтра (28 січня – ред.) на сесії Верховної Ради ухвалили скасування законів 16 січня та повну амністію всіх без винятку учасників протестних акцій і закриття всіх кримінальних справ, щоб уникнути кровопролиття з обох сторін, сказав він.
   
  Із-поміж інших вимог «Правого сектору», адресованих владі та опозиції, – конституційна реформа, яка позбавить президента тих повноважень, які він має сьогодні, припинення силових дій із боку влади, відповідальність уряду за його дії, переформатування ЦВК, переформатування спецпідрозділу «Беркут» і створення якісно іншого підрозділу, а також покарання винних у вбивствах, знущаннях, побитті протестувальників.
   
  Також «Правий сектор» закликає наявні силові структури піти на контакт із активістами Майдану, самооборонними структурами, з ним самим для пошуку зниклих активістів у Києві й в областях. Ще одна вимога: узаконення існування молодіжних спортивно-патріотичних організацій.
   
  «Я хочу закликати людей до припинення кровопролиття, бо ми чудово розуміємо, що цим скористаються закордонні очільники. Ми пішли в наступ після того, як були ухвалені закони 16 січня. Якщо вони заберуть ті закони назад, запровадять амністію та інші вимоги цього плану, то ми розглядаємо варіант повернення Майдану до тих розмірів, в яких він був до 19 січня», – наголосив Дмитро Ярош.
   
  На запитання про те, чи мають представники «Правого сектору» бойову зброю, він відповів: «Ми не маємо бойової зброї. У нас у неділю, 26 січня, були три посли: Великої Британії, США та Канади. Вони проінспектували наш поверх і побачили, що ніякої зброї тут немає».
   
  28 січня має відбутися позачергова сесія Верховної Ради. Наразі на Грушевського триває перемир’я, проголошене на прохання опозиції для ведення переговорів з владою.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: вася Місто: херсон
  04.02.2014 11:13
  дурацкие требования! Вот еслибы майдан требовал чтоб зарплата депутатов не превышала 10ти прожиточных минимувов в украине или уголовную отвецтвенность не только тем кто берёт взятку но и тем кто даёт её или еслибы за прогулы заседаний в верховной раде лишали мандата или снятие депутатской неприкасновенности еслибы требовали запрета на хранение денег депутатами за границей и так далее то я былбы тоже за майдан а так это просто очередная борьба за власть и доступ к кармушке!!!! Кстати так думают многие!

  від: Ukraina
  31.01.2014 09:53
  Moldzi!!!! Tolko na vas vsya nadejda!!! Gospodi, slava Tebe!!!!!!
  У відповідь

  від: Анонім
  03.02.2014 23:29
  http://www.youtube.com/watch?v=XETNo45QZXQ

  від: Василь Місто: Львів
  29.01.2014 11:56
  Слава борцям за волю України !!! Ви проявили честь гідність і витримку,та показали що вмієте спілкуватися кількома мовами:-мовою дипломатії та мовою боротьби.

  СЛАВА УКРАЇНІ !!!
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Костянтинівськ
  30.01.2014 15:55
  Ви молодці і наша надія, аби не ви Майдана не було б.
  У відповідь

  від: Валерий Місто: Москва
  02.02.2014 17:29
  Борец, твою мать, съезди в Белоруссию на сожжённную Вами Хатынь! Козлевич!

  від: Wolodymyr Budz Місто: Україна
  28.01.2014 19:35
  Для того щоб навести порядок і лад в Україні є три шляхи: 1 – СИЛОВИЙ; 2 – МОРАЛЬНИЙ; 3 – ТЕХНІЧНИЙ.
  Якщо використовувати СИЛОВИЙ варіант наведення порядку, то будь-яка конфліктна ситуація буде супроводжуватися тільки подальшою ескалацією напруженості та зростанням громадянського протистояння між владою, та наприклад, "Правим сектором". Крім того силовий шлях пов’язаний із фізичними жертвами населення. Тому силовий шлях – це крайній варіант, якщо українцям не вистачить розуму і здорового глузду.
  Другий шлях вирішення протистояння – МОРАЛЬНИЙ. Але для цього також потрібна своєрідна «самопожертва» своїми егоїстичними планами, часом, статками, зв’язками та необхідна МОРАЛЬНА ЛЮСТРАЦІЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА. Але якщо скористатися моральним шляхом наведення порядку, то можна зекономити значні матеріальні та людські ресурси, бо моральні принципи – це ті якості, які людина завжди має «під руками» разом із собою, наприклад, чесність, справедливість. Тому для порядку в Україні треба тільки чесно і добросовісно працювати та виконувати свої професійні, громадянські та політичні обов’язки. Якщо б це сталося, то це було б своєрідне УКРАЇНСЬКЕ ЧУДО, яке б назавжди позбавило Україну корупції та лобізму у прийнятті важливих рішень.
  Третій шлях наведення порядку – ТЕХНІЧНИЙ. Для цього необхідно вести систему електронного обігу всіх грошей, тобто створити БЕЗГОТІВКОВУ ЕКОНОМІЧНУ СИСТЕМУ, де б усі грошові розрахунки починаючи від торгівлі та громадського транспорту велися на електронній основі. Тоді корупція зникла б сама по собі – тобто технічно, бо всі розрахунки були контрольовані та їх можна легко було б виявити через електронну систему, яка завжди залишає інформаційні сліди. Крім БЕЗГОТІВКОВОЇ ЕКОНОМІКИ для України необхідно СКАСУВАТИ ІНСТИТУТИ ПРЕЗИДЕНТА ТА ВЕРХОВНУ РАДУ, а на кошти, які б були зекономлені від скасування цих інститутів створити ЄДИНУ СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ, припустимо її б назвали «ВІЧЕ» чи «МАЙДАН», де б кожний небайдужий український громадянин, який має право голосу міг би зареєструвати власний аккаунт та подавати законодавчі ініціативи, брати участь у законотворенні, а також голосувати за закони. При цьому результати голосування неможливо було б підтасувати, і вони б були відомі відразу, оскільки технічні можливості дозволяють це зробити. При цьому можна було б також скасувати інститути ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ. Така електронна система голосування була б безпосереднім втіленням прямої демократії, а заодно була б значною економією коштів.
  А якщо б поєднати МОРАЛЬНИЙ та ТЕХНІЧНИЙ шляхи вирішення суспільних українських проблем, то УКРАЇНА з її людським та природним потенціалом фактично б за лічені місяці могла б стати найбільш успішною європейською державою.

  від: Олександр Місто: Запоріжжя
  28.01.2014 19:13
  Молодці, Правий сектор! Респект вам! За одні тільки слова про те, що 20 років держава не виховувала патріотів-українців, а виховувала денаціоналізованих русскаязичних шарікових, готовий зняти перед вами капелюха.
  Коли "Правий сектор" буде в СБУ, в МВД, в ЗС, я буду спать спокійно. Я буду знать, що мій сон охороняється надійно і жодна москальська нечисть в Україну не полізе.
  Слава Нації! Героям слава!

  від: SK Місто: Kiev
  28.01.2014 17:03
  Согласен почти со всем со всем кроме: " Ще одна вимога: узаконення існування молодіжних спортивно-патріотичних організацій."

  Под этой формулировкой можно такого утворить.. в том числе и титушко-патриотов воспитать.

  від: Kind Of Blue Місто: City
  28.01.2014 12:40
  Да.

  від: К сведению всех Місто: Киев
  28.01.2014 12:39
  Гриценко сказал: Азаров наказав Лебедєву передати у підпорядкування Захарченка армійських десантників
  На закритій нараді в Кабміні (27 січня – Ред.) Микола Азаров поставив завдання міністру оборони Павлу Лебедєву терміново передати до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання - 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. Про це на своєму персональному сайті повідомив народний депутат Анатолій Гриценко з посиланням на власні джерела.

  від: Эд Місто: Киев
  28.01.2014 12:27
  полностью согласен со следующим: "...кровь убитых преступниками из "Беркута",вопиет к нам!!!

  сломаные носы ,выбитые глаза, пытки в застенках МВД, судьи и прокуроры штампующие незаконные решения....
  и в итоге просто амнистия???
  Арест Захарченко,роспуск Беркута, переатестация милиции,судей и прокуроров.Досрочные выборы....
  Народ- источник власти и только ОН и его действия законны ,а не подковерные игры политиков..."

  від: Наталя Місто: Україна
  28.01.2014 10:06
  Краса! Надія є! Слава Україні!
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ