27 червня 2016, Київ 21:28

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Українці виборюють демократичне майбутнє Європи – Керрі

  Джон Керрі
  Джон Керрі
  Ніде боротьба за демократичне майбутнє Європи не є сьогодні більш важливою, ніж в Україні. Про це державний секретар США Джон Керрі заявив 1 лютого у виступі на Мюнхенській конференції з безпеки.

  «Переважна більшість українців прагне жити вільно у безпечній і процвітаючій країні. Вони борються за право спілкуватися з партнерами, які допоможуть їм реалізувати їхні устремління», – наголосив Керрі.

  «Сполучені Штати та ЄС солідарні з народом України в цій боротьбі. Росія та інші країни не повинні дивитися на європейську інтеграцію своїх сусідів як на програшний варіант. Фактично Уроки останніх півсотні років полягають у тому, що ми можемо досягти набагато  більшого, коли Сполучені Штати, Росія і Європа спільно працюватимуть», – наголосив держсекретар США.

  Джон Керрі очолює делегацію Сполучених Штатів на Мюнхенській конференції з безпеки, яка розпочалася 31 січня. У кулуарах конференції 1 лютого він планує зустрітися з лідерами української опозиції Арсенієм Яценюком і Віталієм Кличком.

  Офіційну делегацію України очолює міністр закордонних справ Леонід Кожара.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Олег Місто: Берлін
  01.02.2014 15:06
  Українцям зараз важливо як ніколи виграти цю боротьбу з бандитською владою. Насамперед дуже зараз важливо позбавитися від втручання Кремля. Росія прекрасно розуміє- що Україна- це центр Европи і Україна ніколи не стане вассалом у Кремля. А це послаблює його політичні і економічні цінності. Росія без України- нездійсниться вже ніколи!!!.Правильно усе роблять українці! Пишаюся нашими побратимами! Боріться до кінця!!Слава Україні! Смерть ворогам нації!

  від: Юрий Місто: Днепропетровск
  01.02.2014 14:42
  Фашистская партия Свобода и демократия несовместимы.Силовыми революционными методами демократия не распостраняется.Демократия это эволюция сознания.
  У відповідь

  від: Ольга Місто: Киев
  02.02.2014 00:34
  То, что делали со страной и "кровосисы" и попередныкы" распродавая ресурсы и землю набирая кредиты и все разворовывая, делалось по плану уничтожения Украины, как думаете по чьей указке и кому это было выгодно и кто после этого "фашисты"? Если будете ждать пока у нашей власти начнется "эволюция сознания" от страны может не остаться даже названия
  У відповідь

  від: Имя Місто: Донецк
  02.02.2014 12:34
  Ольга, во-первых "кровосисИ", во-вторых (это уже серьёзно) демократия (безотносительно того, хороша она или не очень) - это власть народа или, как минимум, способность народа контролировать тех, кого называют "властью". Так что ждать пока у нашей (или любой другой) власти начнется "эволюция сознания" не нужно, "эволюция сознания" должна произойти у людей.
  P.S. "Вони борються за право спілкуватися з партнерами, які допоможуть їм реалізувати їхні устремління"
  Это в переводе "быть колонией - круто"? Йолкин стыд!
  У відповідь

  від: Людмила Місто: Киев
  01.02.2014 15:56
  Нынешнему президенту и иже с ним уже никакая "эволюция сознания" не поможет... И какая партия на сегодня есть фашистская - только слепой не видит!
  У відповідь

  від: Анонім Місто: Київ
  01.02.2014 15:47
  "Фашистская партия Свобода" - Не кажи дурниць. "Свобода" - це партія тих, хто ладен віддати життя за Україну. А фашисти - це ті, хто зве себе "антифашистами". Це ті, хто по-звірячому вночі побили студентів 30 листопада. Це вони викрадають, катують, калічать, та вбивають людей.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Ілюстративне фото

  Мультимедіа Наступної хвилі мобілізації може не бути, військо набиратимуть з контрактників

  Контрактна армія зможе дати відсіч агресії, але цього замало, щоб не бути мішенню – експерт 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ