31 травня 2016, Київ 08:47

  УСІ НОВИНИ / Політика

  1739 людей стали жертвами репресій – Громадський сектор Майдану

  «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» – флеш-моб на Майданіi
  X
  Радіо Свобода
  03.02.2014
  Біля барикади з боку Європейської площі в Києві кількасот активістів провели флеш-моб «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!». У руках мітингарі тримали транспаранти з цифрами зниклих безвісти, постраждалих і загиблих учасників Майдану. Близько першої години учасники акції присіли і схопилися за голову. За їхніми словами, це символізує те, що люди, які були серед них, можуть раптом зникнути, якщо репресії продовжаться, і що ця проблема стосується кожного жителя України.
  За неповні три місяці мирного протесту жертвами репресій стали 1739 людей, заявив активіст Громадського сектору Євромайдану Володимир В’ятрович.

  Сьогодні біля барикади з боку Європейської площі кількасот активістів провели флеш-моб «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!». У руках мітингувальники тримали транспаранти з цифрами зниклих безвісти, постраждалих і загиблих учасників Майдану.

  Близько першої години учасники акції присіли і схопилися за голову. За їхніми словами, це символізує те, що люди, які є поруч, можуть раптом зникнути, якщо репресії продовжаться і, що ця проблема стосується кожного жителя України.

  «За неповні три місяці мирного протесту жертвами репресій стали 1739 людей, причому 4 з них загинули, а 35 досі вважаються безвісти зниклими. Крім того, ми є свідками того, як у центрі столиці викрадають людей, викрадають їх посеред вулиць і піддають страшним тортурам», – розповідає один з організаторів акції Володимир В’ятрович.

  Окрім того, активісти заявляють, що такі порушення прав людини в Україні небачені за останні 20 років, тому метою акції було звернути на це увагу як українців, так і європейського співтовариства. Мітингувальники переконані, що «встановлення диктатури в Україні є загрозою для світового демократичного порядку».

  Акцію присвятили приїзду до Києва комісара з прав людини Ради Європи Нілса Муйжнієкса. Він прибуває до України завтра.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: самбасамба Місто: львів
  03.02.2014 19:35
  харків"яни! не надавайтеся до однобокого висвітлення і трактування подій! ви ж маєте текий чудовий університет - з трьома нобелівськими лауреатами! а вірите неграмотним гепам і дупам, які аж слиною бризкають від ненависті до народу і землі, які їх годують. Як їм так тут погано - чому вони досі не в благодатній росії? а а зарів куди утік? до Австрії чомусь!

  від: Vinyk
  03.02.2014 17:34
  А скільки людей постраждали, були скалічені, знищені задля безперешкодної показухи "держави реформ" за останніх декілька років...

  від: Українець Місто: Україна
  03.02.2014 16:58
  Це все Західні технології впливу на широкі маси народу. Українці вмикайте розум.

  від: Андрій Місто: Київ
  03.02.2014 16:57
  Лукавство Сергія Арбузова: з доповіді від 29.01.2014р :“ Громадяни вчасно отримують виплати з бюджету.” 28 січня 2014 не видали зарплати робітникам Київського національного університету будівництва та архітектури! Досі грошей немає, чому? Віддайте зароблені нами гроши!
  Трудовий колектив Київського національного університету будівництва та архитектури.

  від: Харьковчанин
  03.02.2014 16:55
  Лично я мирные демонстрации видел всего пару раз. Остальные дни был просто какой шабаш. Таким путем жизнь в стране не наладить. И ни какая Европа нам не поможет.

  від: Анонім
  03.02.2014 16:54
  ПОКАЗУХА!!!!!!!! Какой мирный протест???!!!!! БРЕД!!!!!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | Еко-тренди: електромобілі та сонячна енергія  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Президент Віктор Янукович (ліворуч) і прем’єр Микола Азаров. Київ, 13 грудня 2013 року

  Аудіо «Чорна каса» Партії регіонів чи «чорна мітка» колишній владі?

  Документи тіньової бухгалтерії колишньої партії влади оприлюднюють одночасно журналісти-розслідувачі, колишні та нинішні депутати й посадовці 

  Крайній блок-пост українських військових на дорозі до Донецька неподалік Авдіївки, березень 2016 року

  Аудіо Бої на сході України стають більш контактними

  За останній тиждень травня українські військові зазнали найбільших за останній рік втрат 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

   

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ