27 червня 2016, Київ 10:35

  УСІ НОВИНИ / Політика

  1739 людей стали жертвами репресій – Громадський сектор Майдану

  «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» – флеш-моб на Майданіi
  X
  Радіо Свобода
  03.02.2014
  Біля барикади з боку Європейської площі в Києві кількасот активістів провели флеш-моб «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!». У руках мітингарі тримали транспаранти з цифрами зниклих безвісти, постраждалих і загиблих учасників Майдану. Близько першої години учасники акції присіли і схопилися за голову. За їхніми словами, це символізує те, що люди, які були серед них, можуть раптом зникнути, якщо репресії продовжаться, і що ця проблема стосується кожного жителя України.
  За неповні три місяці мирного протесту жертвами репресій стали 1739 людей, заявив активіст Громадського сектору Євромайдану Володимир В’ятрович.

  Сьогодні біля барикади з боку Європейської площі кількасот активістів провели флеш-моб «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!». У руках мітингувальники тримали транспаранти з цифрами зниклих безвісти, постраждалих і загиблих учасників Майдану.

  Близько першої години учасники акції присіли і схопилися за голову. За їхніми словами, це символізує те, що люди, які є поруч, можуть раптом зникнути, якщо репресії продовжаться і, що ця проблема стосується кожного жителя України.

  «За неповні три місяці мирного протесту жертвами репресій стали 1739 людей, причому 4 з них загинули, а 35 досі вважаються безвісти зниклими. Крім того, ми є свідками того, як у центрі столиці викрадають людей, викрадають їх посеред вулиць і піддають страшним тортурам», – розповідає один з організаторів акції Володимир В’ятрович.

  Окрім того, активісти заявляють, що такі порушення прав людини в Україні небачені за останні 20 років, тому метою акції було звернути на це увагу як українців, так і європейського співтовариства. Мітингувальники переконані, що «встановлення диктатури в Україні є загрозою для світового демократичного порядку».

  Акцію присвятили приїзду до Києва комісара з прав людини Ради Європи Нілса Муйжнієкса. Він прибуває до України завтра.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: самбасамба Місто: львів
  03.02.2014 19:35
  харків"яни! не надавайтеся до однобокого висвітлення і трактування подій! ви ж маєте текий чудовий університет - з трьома нобелівськими лауреатами! а вірите неграмотним гепам і дупам, які аж слиною бризкають від ненависті до народу і землі, які їх годують. Як їм так тут погано - чому вони досі не в благодатній росії? а а зарів куди утік? до Австрії чомусь!

  від: Vinyk
  03.02.2014 17:34
  А скільки людей постраждали, були скалічені, знищені задля безперешкодної показухи "держави реформ" за останніх декілька років...

  від: Українець Місто: Україна
  03.02.2014 16:58
  Це все Західні технології впливу на широкі маси народу. Українці вмикайте розум.

  від: Андрій Місто: Київ
  03.02.2014 16:57
  Лукавство Сергія Арбузова: з доповіді від 29.01.2014р :“ Громадяни вчасно отримують виплати з бюджету.” 28 січня 2014 не видали зарплати робітникам Київського національного університету будівництва та архітектури! Досі грошей немає, чому? Віддайте зароблені нами гроши!
  Трудовий колектив Київського національного університету будівництва та архитектури.

  від: Харьковчанин
  03.02.2014 16:55
  Лично я мирные демонстрации видел всего пару раз. Остальные дни был просто какой шабаш. Таким путем жизнь в стране не наладить. И ни какая Европа нам не поможет.

  від: Анонім
  03.02.2014 16:54
  ПОКАЗУХА!!!!!!!! Какой мирный протест???!!!!! БРЕД!!!!!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ