27 травня 2016, Київ 17:09

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Австрія звинувачує Андрія Клюєва у відмиванні коштів − документ

  Андрій КлюєвАндрій Клюєв
  x
  Андрій Клюєв
  Андрій Клюєв
  У Австрії провадиться кримінальна справа проти голови адміністрації президента Андрія Клюєва, повідомляє кореспондент Радіо Свобода з Відня. Розслідування за двома статтями «відмивання коштів» та «зловживання владою» проводить прокуратура, а саме департамент боротьби з економічними злочинами та корупцією. Про це йдеться у відповіді прокуратури організації місцевих українських активістів.

  «Ваше подання від  23.01.2014 було перенаправлене до прокуратури Відня з огляду на вже розпочате там провадження».

  (Документ відкривається в окремому вікні при натискуванні на ілюстрацію)(Документ відкривається в окремому вікні при натискуванні на ілюстрацію)
  ​У шапці листа йдеться про таке:
  «Прокуратура з економічних злочинів та боротьби з корупцією.
  Кримінальна справа.
  Проти:
  обвинувачений Андрій Петрович КЛЮЄВ,
  нар.  12.08.1964, укр.
  Згідно з:
  §§ 165, 302 статті Кримінального кодексу Австрії».

  У Кримінальному кодексі Австрії стаття 165 називається «Відмивання грошей». Карається позбавленням волі від одного до десяти років. Стаття 302 −  «Зловживання владою». Карається позбавленням волі від шести місяців до п’яти років.

  Як свідчать розслідування українських журналістів, у братів Клюєвих в Австрії є низка компаній, які контролюють сонячну енергетику в Україні, а також перелік об’єктів дорогої нерухомості. Згідно з австрійським законодавством, при підозрі у відмиванні коштів, пов'язані банківські рахунки мають бути заблоковані.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: андрейхарьков Місто: харьков
  24.02.2014 20:35
  комбинация по евроеврейски. устроить революцию против коррумпированной власти. те конечно почуяв неладное все деньги на зарубежные счета. наши объявляют их коррупционерами а те в свою очередь замораживают их счета и запускают их, т.е. наши деньги, в свой оборот и пользуются ворованными деньгами наших олигархов. другими словами, конфискация награбленных у украинского народа денег в пользу бедных европейских бюджетов. так поступают коррумпированные менты, сбу-шники. они называют это вскормить кабанчика. крышуют до поры до времени каких нибудь наркоторговцев или контрабандистов, а потом когда те станут упитанными ведут его на бойню и разгружают по полной. не важно сколько при этом людей умрет от передоза. это такой бизнес. старо как мир. денег обратно не ждите. о таких деньгах им известно было еще давно, но ждали момента и дождались.а вот эти деньги под пять процентов годовых это пожалуйста, они уже предлагают нам братскую помощь 20 млрд евро. налетай яйценюки шара от добрых европейских народов. спрашивается- а зачем это делается? а за тем, что конкуренция.расширение бизнеса. выгодно еле еле поддерживать жизнь в независимом государстве. что бы и войны на граничных территориях не было, ну и что бы сильным и независимым конкурентом не было. а если в общий евросоюз то ты уже наша вотчина и давай по нашем правилам. и ни кого не волнует что эти правила не очень то напяливаются т.к. есть и другой менталитет и другая культура. не важно, надо что бы ты приполз на коленках к нам и попросился. а мы тебе тогда конфетку дадим но за это и в свое дерьмо нарядим. например заставим вас что бы вы мужиков, целующихся друг с другом понимали и детей ваших к этому свинству приучали.

  від: какашенок
  22.02.2014 19:02
  А австрийцам не пох?

  від: Анонім
  22.02.2014 18:37
  Злочинці мають відповідати за скоєні злочини. Інакше людський світ швидко перетвориться в пекло

  від: Gilberto Cámpana Місто: itatiba São Paulo
  22.02.2014 17:39
  Brasil, igual só ladrões. Corruptos.

  від: Олександр Місто: Суми
  22.02.2014 16:48
  Важливо навіть не те, коли і чи повернуться кошти в Україну, а те, що в результаті розслідування буде розкрито імена ішних учасників злочину, при чтому не тількі в Україні. Таким чином буде знищена злочинна система.

  від: Дмитро - вох
  22.02.2014 16:21
  До відмивання коштів з буджету України звинувачуються нетільки Клюєва .але також синів Януковича та Азірова з сином які є власниками підпреємства, Соняшна енергетика та коштовних житлових посілостей .

  від: Bossyak
  22.02.2014 16:03
  А когда деньги украденные вернут в Украину?

  від: святослав Місто: Украина
  22.02.2014 16:02
  Ну что Клюев ,уже отклевался,рвать та будут,и то больно,и кассу вернут Народу Украини.Москве -не нужен, западу тоже.Ви особенно нужни,западной Украине и то все вместе.
  У відповідь

  від: Супер!
  23.02.2014 01:13
  +100!
  И я тож говорю: если садить уродов,то МАКСИМАЛЬНО позасаживать в Западную Украину! Глядишь, и язык выучат и Украину зауважают...

  від: Дарія Доронюк
  22.02.2014 15:54
  А про асоціацію з Євросоюзом знову забули ? Так само як і про брудні комуністичні гроші Тимошенко ? А Відень прекрасно виглядає. Там поки що не було майданів. Все у них попереду. Хіба що слово "революція" заборонять...
  У відповідь

  від: тракторист
  22.02.2014 17:27
  "Там" просто не доводят ситуацию до "революций". "Там" власть, а не пародия.
  У відповідь

  від: Влад Місто: Прикарпаття
  22.02.2014 16:05
  Друзі!
  Якщо цивілізовані країни конфіскують усе награбоване Яником і його бандою, Україна легко обійдеться без Путіно-Московських кровавих траншів!
  У відповідь

  від: тракторист
  22.02.2014 17:25
  По крайней мере, жить будет легче.

  від: Юрій Місто: Хмельниччина
  22.02.2014 15:33
  гадаю, що у європі знайдеться не один такий випадок і не тільки з клюєвим
  насправді ж те що ці справи з"явиилися лише зараз (після повалення режиму) наштовхує на певні роздуми про істинне обличчя ЄС, з якими вже зараз я не хочу мати справи (асоціація), хоча ще 3міс. назад я був "за"
  Тому я вважаю, що нова влада не повинна поспішати з асоціацією, щоб не спровокувати новий майдан (хочу нагадати, що український народ встав не за євромайдан а проти режиму), а провести референдум щодо подальшого напрямку руху України у форматі:
  ЄС - МС - проти усяких союзів
  я особисто за 3й варіант
  У відповідь

  від: тракторист
  22.02.2014 17:23
  С "одной стороны" ты прав. Но с "другой стороны", ты хочешь "руками" Европы, навести порядок в Украине-? Если народ молчал и не "шел" против "властей" Украины, то должна была против "их" идти Европа-? Вот когда народ "проснулся" и "пошел" наводить порядок, и Европа ему помогла.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Повернення Савченко – перші поступки Кремлю стосовно Донбасу? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Микола Карпюк (праворуч) та Станіслав Клих під час засідання суду. Архівне фото

  Вирок Карпюку і Клиху. Адвокати готові дійти до Страсбурзького суду

  «Карпюк вже подав заяву до Європейського суду з прав людини про тортури, яких зазнав під час слідчих дій» 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ