27 червня 2016, Київ 14:10

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Білому домі назвали можливе втручання Росії у справи України «серйозною помилкою»

  Сюзан РайсСюзан Райс
  x
  Сюзан Райс
  Сюзан Райс
  Радник із національної безпеки США Сюзан Райс заявила, що військове втручання Росії у справи України було б «серйозною помилкою». Таку відповідь вона дала на прохання ведучого телеканалу NBC прокоментувати гіпотетичний сценарій, за яким Росія могла застосувати силу для того, щоб вирішити ситуацію в Україні на свою користь.

  «Розкол не є в інтересах ані України, ані Росії, ані ЄС чи США. Так само не в інтересах жодної з цих сторін бачити повернення насильства і ескалації ситуації», – наголосила Сюзан Райс.

  «Не існує ніякої внутрішньої суперечності між Україною, яка має тривалі історичні і культурні зв’язки з Росією, й сучасною Україною, яка прагне тісніше інтегруватися з Європою», – додала вона.

  Раніше у Державному департаменті США наголосили, що готові «співпрацювати з усіма членами міжнародної спільноти й міжнародними інституціями задля підтримки України й українського народу у цей критичний час».


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: sergey-1525 Місто: St.Peterburg
  25.02.2014 00:13
  Они что не понимают с какой Россией разговаривают, это же не 90 г.г., когда прежде, чем что-то сделать бегали в Белый дом в Вашингтоне. После Южной Осетии должны были уже понять, что кончились те времена.
  Советника по безопасности можно увольнять её, ни чего не знает. Посмотри доклад ЦРУ, где базируется Черноморский флот РФ

  від: Земляк Місто: Луганск
  24.02.2014 18:25
  Надо же сколько троллей на одном сайте в одно время? Не беспокойтесь конторские,скоро будет ещё интереснее! Должна быть денонсация Харьковского пакта "подписаного" не конституционным путём, государственными преступниками. В 17году ЧФ должен покинуть Севастополь вместе со всей своей структурой! Будут приведены в международную норму платежи за использование смой базы и территории размещения видов войск и служб базы! Если РФ,из вредности,станет поднимать цену на газ для Украины,сответственно должна скорректирована цена Украины за прокачку газа на экспорт! Много интересного вас ждёт впереди, тролли! В этом повороте событий есть и ваш большой вклад. Благодаря вашему троллению расчитанного на идиотов.. Но вы столкнулись с неизвестным вам народом..... Ничего личного,спасибо за науку гаспада!

  від: Сергiй Місто: Калинiвка
  24.02.2014 12:53
  Американцi ще не заплатили за власне втручання й смертi загиблих людей, якi для них лише декорацiї й марiонетки. Але все повернеться до них сторицею. А ми не схилимось, нi перед ЕС нi перед Америкою! Слава Українi!

  від: Павло Місто: Одеса
  24.02.2014 10:04
  Нехай рада Криму негайно збереться для скасування т.зв. Пр

  від: жорж Місто: украина
  24.02.2014 09:35
  Вот и вияснили хто братья,от таких братьев ,все голова в шрамах.Почему всегда ,когда решаются какие то вопроси ,о суверенности,или о национальном язике.Тут как тут Путин.Украина не Рассия,ми притензий никаких не имеем к ним,и по териториальной целостности,и по язику.Почему всегда эта большевистская-фашистская политика Кремля должна касатся Украини.Отдайте Курили-Японцам.Владивосток-Китайцам,а Аляску если вам отдаст Америка и Канада ,бо уже срок ареди 100 лет прошло.Тогда можно подимать вопрос.У нас нет вашей територии,граждан россии тоже нет,здесь живут Украинци.Все русские ,давно уже поехали домой в Россию.Ви гос.Путин их уже приняли.,и вам все мало..Бред Козлячий
  У відповідь

  від: Влада Місто: Винница
  24.02.2014 12:59
  Бред, давайте еще Украину Европе отдадим на сырье, тогда точно России хуже сделаем, не себе.

  від: Евгеній Місто: Київ
  24.02.2014 09:27
  Ми зрадили нашу Незалежність?
  Чому ніхто про неї зараз не говорить?
  Вона вже нікому не потрібна?
  Тільки вийшли з одного союзу (радянського), а вже йдемо до іншого(європейського)? Там немає Незалежності! Всі політичні та економічні рішення ми НЕ зможемо приймати самостійно!
  У відповідь

  від: Сергiй Місто: Калинiвка
  24.02.2014 13:47
  Повнicтю пiдтримую!
  У відповідь

  від: Briston Місто: Gresham, USA
  24.02.2014 12:56
  Про це (самодостатність) ціла група зацікавлених, в тому числі і я, детально писали після 1 - го Майдану у форумі газети "Дзеркало Тижня".

  Була запропонованв детально аргументована саме ця позиція. Детальній проробці підлягли:
  економічний, енергетичний, військовий, інформаційний та культурно-освітній аспекти програми.

  Ні "Наша Украхна", ні "Батьківщина" ним не зацікавились. Ющенко, як ту мантру, проголошував курс на ЄС і НАТО, попросту ні на йоту не розуміючи геполітики і приймаючи бажане за дійсне, а БЮТ займався популізмом і перетягуванням ковдри на себе.
  Зацікавлености у них, як такої, навіть на рівні обговорення не було.

  Зараз світова економіка буде йти до спаду, екстенційний ресурс уже вичерпано, а розмови про глобалізацію - то обман для отримання доступу до нових ринків. Хто це розуміє, той захищається. Україна опинилася в пастці.
  Час втрачено. З одного боку безпощадна Росія з імперським інстинктом знищення усього українського, а з іншого - Європейська Союз, що перебуває а глибокій кризі. І США, які жахливо послаблені двома війнами, загальним коштом в 5 трильйонів доларів!!!

  Ситуацію погіршує те, що рішення, де факто, приймають люди не кращі за Януковича. Це Ахметов, Фірташ і Ко.
  Рішення ці суто егоїстичні і хижі. Примусити їх до поступок можуть тільки добре скоординовані дії як народу, так і політикуму. В Україні він куплений.
  На всю країну знайшлася лише небесна сотня і Майдан.

  Перемога можлива лише тоді, коли на самопожертву буде здатна більшсть українців. Для цього потрібно працювати на самосвідомістю. А це потребує справжніх національно-орієнтованих і мотивуючих масс-медіа. Їх у загалу немає, вони в руках у "друзів"-олігархів і Росії. По суті, українцю все ще втелешується ідея меншовартності. Українцям конче була потрібна перемога. Вони її здобули. Зараз (23 роки після проголошення) треба здобути справжню незалежність.
  Оскільки Україна не пройшла справжню етногенезу, яка включає розвиток національно-орієнтованого медіа простору, то підпорядкування його цій цілі МАЄ БУТИ ПРИОРІТЕТОМ ПРИОРІТЕТІВ.

  Майдан ще своєї місії ще далеко не виконав!

  З повагою, Брістон

  У відповідь

  від: Сергiй Місто: Калинiвка
  24.02.2014 13:46
  О, нам з CША пишуть тут що майдан не виконав мiссii. Вам мало кровi на майданi? То приїздiть до нас, бо то є егоїстичним і хижим - не бачити колоду в оцi свому, а лiзти за
  смiтинкою до ока дальнього й навiть не сусiда.

  від: rion Місто: Odessa
  24.02.2014 09:18
  Зачем, зачем отменили языковой закон? Я почитал вчера, что они отменили -- этот закон почти ничего не давал кроме некотрых формальных деклараций и права вести документы. Эффект от его отмены нулевой, зато крика здесь на юге и востоке будет много.

  від: дивна Місто: київ
  24.02.2014 08:27
  народ України вірив та надіявся на Росію, -що вона допоможе і разом наші країни стануть квітучими, а народи - щасливими. та поступово народ був шокований, бачачи, як російські президенти нагло грабують Україну, обіцяючи та надаючи особисті привілеї для нікчемної української влади. путін сам винен, що українці надали перевагу ЄС, а не росії. Слава Україні!

  від: святослав Місто: украина
  24.02.2014 07:33
  Если хотят второй Чечни, то били би Дураками.Мир убедился, что Украинский народ умеет отстаевать свою независимость,даже ити под пули .Надо било чекисту,сначала подумать как правельно зделать, лохов на Украине -нет гос. Путин.И надо уметь проигровать,хоть когда то.А на счет гос.язика -это пускай В.Путина не беспокоет.Если будем с ним разговаривать,то это будет на русском ,думаю что он поймет нас И государственний язик должен бить,обязан бить УКРАИНСКИЙ. И русского населения на теретории УКРАИНИ- Нет ви прекрасно гос.ПУТИН знаете

  від: Анонім
  24.02.2014 07:15
  «Розкол не є в інтересах ані України, ані Росії, ані ЄС чи США. Так само не в інтересах жодної з цих сторін бачити повернення насильства і ескалації ситуації».
  Как раз-то у России очень, очень большой интерес.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ