28 червня 2016, Київ 16:11

  УСІ НОВИНИ / Політика

  ЄС обіцяє підписати політичну частину асоціації з Україною негайно

  Жозе Мануел Баррозу, архівне фотоЖозе Мануел Баррозу, архівне фото
  x
  Жозе Мануел Баррозу, архівне фото
  Жозе Мануел Баррозу, архівне фото
  Європейський союз вирішив негайно підписати політичні розділи угоди про асоціацію з Україною, заявив у суботу президент Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу.
   
  Євросоюз має перед Україною борг і обов’язок солідарності, заявив він, виступаючи на саміті європейських регіонів і міст у грецьких Афінах.
   
  Він нагадав, що в Україні понад сто людей загинули за європейські цінності, за те, щоб Україна теж дотримувалася їх.
   
  У п’ятницю прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, перебуваючи у Брюсселі на зустрічах із європейськими чільниками, повідомляв, що підписання політичної частини угоди про асоціацію між Україною та ЄС можливе в найближчі тижні і що наразі відбуваються суто технічні консультації про дату підписання угоди.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: Маша Місто: Київ
  10.03.2014 17:02
  КОЛИ РОСІЯ ФАКТИЧНО ЗАХОПИЛА КРИМ І НАРОЩУЄ ТАМ СВОЮ ВІЙСЬКОВУ ПРИСУТНІСТЬ, ТО ТЕПЕР ЗМУСИТИ ЇЇ ПІТИ ДОБРОВІЛЬНО, ЧИ ПІД ТИСКОМ ( НЕ ВІЙСЬКОВИМ) -ЦЕ ПОВНИЙ БРЕД.
  ПРАВ АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО, ЯКИЙ ЗАЯВИВ, ЩО ТУТ Є ТІЛЬКИ ДВА ВАРІАНТА 1. ОБЯВИТЬ КАПІТУЛЯЦІЮ. 2. ПОЧАТЬ ВІЙСЬКОВІ ДІЇ . АЛЕ ЩОБ ВСТУПИТИ В ВІЙНУ З РОСІЄЮ, НА ЯКУ УКРАЇНА САМОСТІЙНО НЕ ЗДАТНА, ТО ПОПЕРЕДНЬО НЕГАЙНО ТРЕБА ЗРОБИТИ СЛІДУЮЧІ НЕВІДКЛАДНІ КРОКИ:
  1. ПОДАТИ ЗАЯВКУ В НАТО І ЗАПРОСИТИ МИРИТВОРЧІ ВІЙСКА В УКРАЇНУ, НАПРИКЛАД ДЛЯ ЗАХИСТУ АЕС.
  2.НЕГАЙНО ПІДПИСАТИ З ЄС АСОЦІАЦІЮ.
  3. ОГОЛОСИТИ НЕГАЙНУ МОБІЛІЗАЦІЮ І ФОРМУВАННЯ ОЗБРОЄНИХ ЗАГОНІВ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, НА ЗРАЗОК ШВЕЙЦАРСЬКИХ ЧИ ІЗРАЇЛЬСЬКИХ
  4. ЗАКРИТЬ КОРДОН З РОСІЄЮ І АРЕШТУВАТИ ВСІ ПРОРОСІЙСЬКІ БАНДФОРМУВАННЯ НА СХОДІ .
  УКРАЇНИ.

  від: Стефан Місто: Канада
  09.03.2014 23:44
  Сожалею что пока неумею говорить и писать на Украинском но я обязательно начну учить и его как и польский!
  Я горжусь вами Украинцы и вы не представляете как я вас стал уважать! Дай вам Бог веры и её силу в том что вы выбрали правильный выбор из двух предлагаемых вам двумя соседями.

  від: Дарія Доронюк
  09.03.2014 15:45
  Малява з червоної зони (м. Івано-Франківськ).
  Бажано підписати до 1 тижня ,бо агенти КГБ мене дуже пресують і хочуть довести до інсульту.В минулу п'ятницю якісь люди викликали швидку і мене від інсульту врятували....
  Крім мене ніхто не має права проводити там люстрацію. А інші перекручують саме поняття люстрації, та і хабарі будуть брати...

  від: Негайно Місто: Київ
  09.03.2014 12:36
  Просимо чітко вказати дату негайного підписання.

  від: Анонім
  09.03.2014 00:53
  Европа хочет Украину в ЕС, Путин хочет отделить Крым и Южные области от Украины! Думаю Европа, Америка и Путин договорятся!!! Думаю договор с ЕС отдав Крым подписывать не стот!

  від: Yriy Місто: Харьков
  09.03.2014 00:49
  У ЕС нет никакого резона помогать Украине ибо это для них очень затратно и бессмысленно, тем более у них самих сейчас тяжелое положение - они всего лишь ищут свою выгоду. В капитализме нет понятия "безвозмездная помощь", в лучшем случае только взаимовыгодные интересы, но как в большинстве случаев - зарабатывание на бедах других. А у тех, кто нынче с трибуны так ратует за ассоциацию со счетами в западных банках все как раз нормально и урезание социальных пособий и льгот, а также и повышение пенсионного возраста, их вовсе не пугает. Доживут ли только простые люди до той пенсии?
  У відповідь

  від: тракторист
  09.03.2014 16:25
  Докажите "наличие "безвозмездной помощи" в социализме-коммунизме, без взаимовыгодных интересов, без зарабатывания на бедах других. В России "власти" обещают давно и очень много, но слов не держат, поэтому у "них" нет ни авторитета, ни имиджа, нет ни-че-го. Постоянным обманам народ не верит, как давно не верит и самой "власти".
  А если вы эту "власть" защищаете, значит и вы "такой". Поэтому, не тратьте время.
  У відповідь

  від: Артур Місто: Симферополь
  09.03.2014 01:07
  В капитализме нет понятия "безвозмездная помощь" - такого понятия нет ни где! И тем более у "братского" народа...

  від: Анонім
  09.03.2014 00:42
  Ну подписание угоди дает Украине безвизовый режим в ЕС, а значит если ЕС отдаст России в рабство Украину, то умные Украинцы успеют удрать в Европу, а патриоты будут воевать.

  від: Алина Місто: Харьков
  08.03.2014 23:45
  Снайперы были крайне выгодны Путину... чтобы усилить конфликт, чтобы одни сторона додавила другую. Побеждает Янукович - ОК, с ним все схвачено, Украину продают за 15 млрд. траншей. Побеждает майдан - Януковича вывозят, всех остальных объявляют нелегитимными и можно вытворять, что хочешь.

  від: Микола
  08.03.2014 22:50
  Нарешті гарна новина для українців. Підписання асоціації буде сприяти стабілізації ситуації і переходу в практичну плоскість реформування держави. Україна бере зобовязання перед ЕС за реалізацію, не на словах а на ділі, проведення реформ в економіці і в державному керуванні. Зявляється світло у кінці "тунелю". Перші кроки будуть важкими бо "хвороба" дуже задавнена. Не чекайте "манни небесної", робота лише починається. , з Богом!
  У відповідь

  від: Анонім
  09.03.2014 01:08
  для україни асоціація з ес смертельний вирок .тому-що коли ми в ступим , то ес розвалиться разом знами.
  У відповідь

  від: Юрій Місто: Хмельниччина
  09.03.2014 21:31
  лично ты можеш ассоциироваться в мутный союз и процветать там - кто тебе мешает? чемодан - вокзал - москва

  від: Illarion Kovalchuk
  08.03.2014 21:09
  Вот ссылка на текст выступления Баррозу на официальном сайте: http://europa.eu/rapid/press-release_SPEECH-14-194_en.htm?locale=en

  Вы можете привести конкретную цитату из этого текста? Я очень обеспокоен тем что не нашел там ничего подобного.
  У відповідь

  від: Модератор
  08.03.2014 21:19
  Там написано: Check against delivery, перевірте за фактом виступу. Текст за вашим лінком — підготований напередодні виступу, в ньому дійсно немає тих слів, які Баррозу насправді сказав.
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ