29 червня 2016, Київ 06:38

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Криму викрали лідера української громади

  Андрій Щекун
  Андрій Щекун
  На залізничному вокзалі Сімферополя невстановлені особи викрали лідера Всекримської української ради Андрія Щекуна. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода з посиланням на юристів Меджлісу кримськотатарського народу, які після отримання цієї інформації вирушили на вокзал.

  За словами міліціонерів, у лінійному відділі Щекуна зараз немає, його забрали з собою представники «Російської єдності».

  Раніше керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив, що на залізничному вокзалі Сімферополя представники так званої «самооборони Криму» незаконно обшукують усіх людей, які поїздами прибувають на півострів. За його словами, поїзди зустрічають кількадесят осіб із пов’язками з написом «Дружинник АР Крым», які проводять огляд речей пасажирів.
   

  Сьогодні Андрій Щекун планував у Сімферополі взяти участь у мітингу, присвяченому 200-річчю Тараса Шевченка. На цій акції українська громада проведе акцію на знак протесту проти війни і окупації Криму.

  Останні події на Кримському півострові можуть загрожувати насамперед кримськотатарській та українській громадам автономії. Про це за підсумками свого візиту до Києва і Криму заявила верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс. Українська громада Криму закликала світову спільноту захистити українську меншину півострова, забезпечити її «вільні права на життя в демократичні правовій країні».


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Татьяна Місто: Севастополь
  09.03.2014 12:53
  Коренных крымчан никто не спрашивает - их запугивают пророссийские активисты-понаехалы и засланные казачки. Вся полууголовная шобла, совковая пена поднялась густой шапкой на автоматах рашистских оккупантов и грозит затопить любые проявления гражданской воли и здраквого смысла. Оккупанты, вон с крымской земли! Рашистские прихвости - убирайтесь с нашей земли в свою рашку!

  від: Анонім
  09.03.2014 11:40
  козлы проросииские. народу крыма пора свои дружины организовывать против окупантов. ну понятное дело крымчане пытаются работать,а эти шлюхи все проплаченные.не факт что из крыма вообще. скорее всего те же казаки .

  від: Анонім
  09.03.2014 11:39
  Наверное у него мозгов нет в добавок ко всему.
  Типа всякое говно будут крымчане пускать?
  У тебя митинги проводи и в сданном Киеве.

  У відповідь

  від: Alex Місто: Dnepropetrovsk
  09.03.2014 15:12
  Мозгов нет у кого-то другого, кто не понимает разницы между "не пустить" и похитить.

  від: Норика Місто: Львів
  09.03.2014 11:35
  Почему-то уверенна, что даже крымской прописки у этого Щенкуна нет! Просто с ЗУ уже лет 10 как засылают потихоньку своих эмисаров в Крым. С оплатой жилья, с семьями. Чтобы внедрялись там.
  Чувствовали, что в Крыму вся окончится отколом от Украины....
  У відповідь

  від: Alex Місто: Dnepropetrovsk
  09.03.2014 15:22
  Почему-то уверен, что в Украине более 10 нет "прописки". Следовательно, вы точно не из Львова, и вообще не гражданка Украины.
  Кстати, из РФ тоже постоянно засылают своих эмиссаров в Крым. Полно всяких военных отставников, семей военных, сотрудников спецслужб, да и просто бандитов. Что, не так?
  У відповідь

  від: Татьяна Місто: Севастополь
  09.03.2014 12:57
  Крым кишит агентами ФСБ, засланными казачками и прочей черносотенной нечистью! Профашистскую пятую колонну необходимо вместе с оккупационными парашистскими войсками отправить на родину - в паРашу! Оккупанты - пошли вон из Крыма. Украина и Крым - вместе!

  від: виктор Місто: київ
  09.03.2014 11:33
  вирішити питання потрібно дипломатично.у Криму свій Майдан.потрібно вислухати думку кримчан.а не розпалювати ворожнечу.а то, скоро буде в кожному районі України свій уряд!!!.згуртуйте НОРОД України!!! не розпалюйте ворожнечу..Росія захищає свої інтереси.в Криму.коротко.то НАТО не буде в Криму.в Севастополі їх теж не буде??це потрібно знати" новому-старому"уряду в Киеві.Крим це ворота до Росії!!!а ворота потрібно тримати під замком.від ЇЇ вічних супротивників.США !!!це політика.Київ та Москва скоро ПОМИРЯТЬСЯ.війни не буде між Слов"янами!!!! як це задумали США.!!!хто їм продавсь.думайте самі
  У відповідь

  від: Анонім
  09.03.2014 13:57
  Не треба нас дурить. Шукай дурнішого за себе

  від: Ігор Місто: Львів
  09.03.2014 11:22
  Все те ж саме: викрадення людей, катування.... почерк той самий. В Криму діють російські терористи та фашистські проросійські угрупування. Якщо Київ не покаже силу, то Крим буде втрачено. Майдан показав, що бандитська влада боїться рішучих дій народу. Так само в Криму необхідно новій українській владі та українським патріотам разом із ЗСУ діяти рішуче, бо російські окупанти вже зайшли на територію Херсонської області!
  У відповідь

  від: Ольга Дмитриевна Місто: Крым
  09.03.2014 19:33
  Поддерживаю мнение Игоря из Львова.

  від: Володимир Місто: Обухів
  09.03.2014 11:13
  Знову необдумані та непрофесійні дії. Які нічим добрим не закінчаться.

  від: Гость
  09.03.2014 11:13
  Молодцы крымчане! Правильно сделали, что арестовали этого бандеровского ублюдка! Не давайте этим подонкам себя одурачить! Украина с вами!
  У відповідь

  від: Патриот Украины Місто: Крым
  09.03.2014 14:44
  Родной, ты заешь чем отличается захват зданий в начале года в разных концах Украины и сейчас в Крыму?

  Тогда поднимался народ против коррупции и за свою свободу, а не бандюки.
  И народ в процессе МИРНЫХ акций не вывешивал флаги других стран ни над парламентом на над другими объектами! А если и блокировали воинские части, то не врывались в ним на территорию, не имели оружия и давали возможность выполнять задачи по защите правопорядка и обеспечивать питание личного состава.

  А что сейчас в Крыму происходит?
  Российские войска врываются на территории воинских частей с оружием и производят захват военных объектов, ломают оборудование по контролю за территориальной целостностью Украины. Даже на камеру говорят, что это российские войска.
  Так что "патриотами россии" сейчас не пахнет - все это российская проплаченная военная и криминальная банда.
  И это правда, которую не может слушать путин. Эта правда "режет" уши ему.
  А те, кто хотят в россию пусть и едут туда, им никто не мешает.
  Но захват территории Украины со стороны России - это провокация к военному отпору.
  В российских городах люди в знак протеста выходят и просто молча выражают свое несогласие с политикой правительства, держа плакаты миру-мир, флаги Украины и их хватают в автозаки. Люди выражают свое несогласие, но не нарушают общественный порядок.
  Вот такая свобода слова в россии.
  У відповідь

  від: Татьяна Місто: Севастополь
  09.03.2014 12:54
  молодцами крымчане будут тогда, когда погонят рашистских оккупантов - и да, Украина с нами! А таким рабам, как Вы - место у корытца с хозяйской похлебкой!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ