29 червня 2016, Київ 10:13

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Радник Обами: у разі анексії Криму будуть нові санкції проти Росії

  x
  У разі анексії Росією українського Криму Вашингтон не визнає її і проти Росії буде вжито додаткових заходів. Про це у неділю заявив заступник радника президента США з національної безпеки Тоні Блінкен.

  У кількох інтерв’ю на провідних американських телеканалах він наголошував, що кримського референдуму і можливої анексії півострова Росією не визнає також більша частина світу.

  Крім того, сказав він в інтерв’ю телемережі CNN, у такому разі також значно зросте скоординований тиск на Росію з боку США, а також їхніх партнерів і союзників.

  Радник нагадав, що президент Барак Обама, як і Європейський союз, чітко заявляли, що вже запроваджені проти Росії заходи є лише першим кроком, і існує «гнучкий і дуже суворий механізм посилення цього тиску, цих санкцій».

  А в інтерв’ю телемережі NBC Тоні Блінкен додав, що вже запроваджені щодо Росії санкції стають для неї відчутними.

  За його словами, вибір тепер за Росією: чи йти далі у своїх діях і зазнати нової дипломатичної ізоляції й економічних втрат, чи піти на дипломатичне вирішення, відновивши суверенітет України.

  Радник також нагадав, що президент США запросив до Вашингтона прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, щоб висловити йому свою підтримку.
  ​(Відео користувача YourTube National Review)


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: Старшина Місто: Киев
  12.03.2014 21:00
  по Варшавскому меморандуму США обязаны любыми способами, включаяя вооружённый, защитить целостность Украины, а не трындеть о санкциях.

  від: Володимир Місто: Львів
  12.03.2014 10:09
  Нікому не треба ніяких санкцій, вони вже давно нас всіх поділили! Найбільше дивує наша тупа влада, яка просто здає Крим і робить з людей клоунів! Як війна - то війна, нахер всіх оккупантів з Криму! Свободу України треба виборювати зі зброєю в руках, а не зверненнями до політиків світу, які не розуміють що таке Росія!
  У відповідь

  від: evgeniy_voley Місто: Kiev
  12.03.2014 10:49
  Наткнулся в сети в сети на один занимательный пост. Владелец ресторана в испании отказался кормить по-хамски себе ведущих, как обычно !, русских туристов. Как ОККУПАНТОВ. И под аплодисменты посетителей они ушли.
  На фоне этого мелькнула шальная мысль. Вот бы ВСЕ страны закрыли бы туристические туры для РОССИЯН. Это было нечто.........

  від: русский 2 Місто: Лубны
  12.03.2014 09:44
  Слава Украине !!!И на этом спасибо.Я думаю нам надо готовиться к войне с пукиным.Только надо постораться оттянуть её по дальше- армия не готова,правый сектор вооружен слабо,да и водиночку мы потеряем много патриотов, а они нужны новой Украине.Ждём Китая , им жизненно важно анексировать часть российской територии,тем более что пупкин подаст пример.Вот тогда мы сможем поставить крест на российской федерации.Не на русском народе ,а на империи зла.,которая порождает алегархо-фашистов,для которых русские всего лишь ресурс (кролики).России надо лешиться большей части своих ресурсов,тогда пропадёт спрос на тупых русских.Уже не будет смысла кому-либо спонсировать одурманивание и оскотиневание русского народа ,это станет не выгодно.Вот тогда русские(может быть) проснуться от тысячелетнего сна ,и начнут думать.

  від: Ігор Місто: Євпаторія
  10.03.2014 20:13
  Где Ваша помощь? - ГОСПОДА!!!
  SOS!!!
  Меня с детства учили:
  "Никогда не сдавайтесь — никогда, никогда, никогда, никогда, ни в большом, ни в малом, ни в крупном, ни в мелком, никогда не сдавайтесь, если это не противоречит чести и здравому смыслу. Никогда не поддавайтесь силе, никогда не поддавайтесь очевидно превосходящей мощи вашего противника".
  Похоже, что очень скоро придется, нельзя поступить иначе, это уже в крови.
  Дружба дружбой, а табачок - врозь!!!

  від: крак Місто: киев
  10.03.2014 18:11
  спасибо конечно за санкции) мы вам ооочень благодарны) только вы брехло! и пора Украине становится ядерной державой! а учёных пора финансировать на 200% , кстати имено в Украине самые умные и изобретательные , так что ядерная держава и никак иначе!

  від: Сергей Місто: Украина
  10.03.2014 09:09
  На стороне России грубая сила, ненависть,разжигаемая лживой пропагандой,невежество, нетерпимость. Прозрение обязательно наступит. Вопрос -какай ценой для самих Россиян, Украинцев и для всего мира.

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  10.03.2014 08:13
  Ух ти... Та в США є ще якісь санкції? Додаткові. Це я розумію, бо колись їхав в Крим на поїзді з додатковим вагоном (плацкарт!). А Васька слушаєт да єст... Ось вже заявив, що збирається витурити з Росії інспекторів по контролю за ядерною зброєю, що працювали там до сьогодні відповідно до договору про нерозповсюдження. А ще крейсер "Москва" пливе до Одеси для висадки десанту. Знову будемо блокуватися в казармах? Нагнітається ситуація в Луганську і захоплена ОДА. Готується масштабне вторгнення російських війск на наших східних кордонах. Крим вже анексовано. А Обама мабуть цього не знає? В НАТО навіть не об"явлено підвищену бойову готовність.
  Що ж робити? Крім того, що в таких випадках робиться, треба відволікти увагу російських "яструбів" на якусь внутрішню проблему. Наприклад може чомусь вибухнути на ядерному складі боєголовка і вибухом пошкодити половину Росії. Може також з"явитися невідомий вірус і викосити частину населення. Також з невідомих причин може відбутися над територією Росії падіння метеориту, чи предмета, на нього схожого (фантазую, але не жартую). Але саме просте рішення - невідкладно (сьогодні) ввести в акваторію Одеського порту десант НАТО, направити до українського берега ракетний крейсер, що недавно кинув якір в турецькому порту, передати українським військам бронетехніку НАТО зі складів в Польщі, почати обліт територій, що можуть бути найближчим часом окуповані Росією. Бо саме зараз, а не під час бою треба вивчати територію майбутніх боїв.
  Але схоже на те, що у Вашингтоні досі не зрозуміли, що пасивна позиція підштовхує світ до ядерної війни, якої по логіці не може бути, але де ми бачимо логіку в останні десять днів? ЇЇ нема ні з боку Росії, ні з боку США, ні з боку Євросоюзу.
  У відповідь

  від: Виктор Місто: Херсон
  10.03.2014 18:05
  Ну ты же не думаешь, что США идиоты руководят?
  Веришь что ради какой то Украины американцы , 90% которых даже не слышали о такой стане, а остальные (которые слышали) не уверены где она точно находится (то ли на юге Южной Америки то ли на севере Африки), так вот ты считаешь что они согласятся коллективно покончить жизнь самоубийством сгоря во всеочищающем термоядерном пламени" ?!
  А любой конфликт между НАТО и РФ приведет к этому печальному для земной жизни концу - потому что кто ни будь начнет проигрывать и применит ЯО, сначала локально, получит адекватный ответ и ответит сильнее ... ... ...
  Не надо забивать эфир всяким бредом и лелеять ложную надежду.
  В военном отношении против России нам никто не сможет помочь, как никто не смог помочь Грузии.
  Экономические санкции в полностью глобализированном мире тоже очень сильно ограничены.
  Надо нашей власти поскорее обретать легитимность и начинать работать в интересах ВСЕГО народа, и искать способы нормализации отношений с РФ.
  Бандерлоги на это конечно же не способны...
  У відповідь

  від: alex Місто: киев
  11.03.2014 21:07
  если делать как страус (голову в песок прятать), то завтра твой херсон и область без твоего согласия станут одной из федераций рф. В крыму это уже опробовали. Поэтому, чем быстрее начнут минировать восточные границы и границы с крымом, рыть окопы, подтягивать с запада войска к крыму и в восточные приграничные с рф территории, в обязательном порядке требовать от сша и великобритании ввести свой флот хотя бы к одессе, тем быстрее воспаленный мозг путина попустит.
  У відповідь

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  10.03.2014 21:31
  Таку риторику пацифістів я чув і до неї маю досить вагомий аргумент. Закони діалектики стверджують одну цікаву річ : якщо людина чогось дуже боїться, то це з нею станеться обов"язково. Тих, хто боїться використання ядерної зброї, вона обов"язково знищить. Тут питання лише в довжині періоду мирного існування. Якщо період перевищить термін гарантії на носії російських балістичних ракет, то буде мир, а якщо на сьогодні ні - то буде ядерна війна. Фішка ось у чому : від перших носіїв і донині період морального старіння балістичних ракет весь час зменшується з причини прискорення розвитку науково-технічних іновацій. Я вже якось звертав увагу тут на РС, що ракети модернізувати неможливо, бо там центр симетрії має співпадати з центром маси. Заміна нового блоку супроводжується зменшенням маси і об"єму і це призводить до суттєвих похибок в керуванні. Не допомагають навіть гіроскопи. Наприклад блок вагою 30 кг замінили рівноцінним і навіть кращим вагою 0,5 кг - і відповідно сталося зміщення центру маси. Який вихід? Треба проектувати нову ракету. Проста заміна старого блоку на новий нічого не дає. Якщо ми маємо блоки, де використовуються радіокомпоненти, то вони мають маркування на кожній деталі і яке визначає період гарантії. Далі блок треба замінити. Наприклад чере 5 років. А це означає, що треба застосовувати застарілі технології і унікальних фахівців і тим бути приреченим на відставання. Ті блоки, що лежать в резерві теж підпадають під термін гарантії. Тому виготовляти їх на заміну немає сенсу. Така от пастка. Так детально я тут тому що зараз зроблю дуже важливе відкриття : у зв"язку зі зменшенням періоду моральнго старіння балістичних ракет світ наближається до межі, коли їх ніхто використовувати не буде, бо доведеться розробляти і виготовляти ті ракети ледве не кожен рік. Витрати стануть непосильним тягарем для економік, особливо країн, що безбожно технологічно відстали від лідера. Я якось пробував вирахувати, коли балістичні ракети буде використовувати недоцільно. Виходить десь так років через десять. Тому світ має якось прожити цей період без глобальних воєн. Схоже на те, що Вова вирахував за доцільне в цей небезпечний період погрожуючи світу ядерною війною зміцнити своє стратегічне положення і увійти в світ, де не буде ядерної доктрини стримування шляхом анексії територій, важливих у плані подальшої оборони. Недавно він заявив про наміри витурити зі своєї території інспектрів в рамках договору СНВ(рус.)
  Якщо про економічні санкції в глобальній економіці, то вони матимуть для Росії наслідки, як і від вибуху ядерної бомби, але Росія не зможе щось зробити у відповідь. Хіба що зовсім не багато, але від того світ не зникне.
  Про легітимність діючої влади Ви, шановний теж "плаваєте", бо ВР є легітимною і це лише підтверджує те, що відбувся не бунт, переворот чи путч, а акт волевиявлення народу в використанні конституційного права на владу : носієм влади є народ.
  Тепер про те, хто зможе перемогти російських агресорів. Переможе український народ і він це доказав подіями на Євромайдані, коли від декількох сотен самооборонців, озброєних кийками і дерев"яними щитами і завсім невеликою кількістю вогнепальної зброї тікали 15 тисяч озброєних спецназівців ( ак, свд). Розумієш? Коли буде дана команда "Правому сектору" йти в наступ - мало нікому не покажеться.
  Щодо країни під назвою Україна, то для населення США знати де вона знаходиться і не важливо, бо то справа військових знати географічне положення небезпечного місця.

  від: Борислав Місто: Штутгарт
  09.03.2014 22:52
  Кагебист Путин понимает только силу. Сильные экономические санкции против России дадут свои плоды. Главное-сбить мировую цену на нефть, то на чём держится российская экономика. Возможен даже крах режима. Америка такой шаг уже успешно делала при развале СССР. Полезно повторить. История, к сожалению, ничему не учит...
  У відповідь

  від: украинка Місто: киев
  12.03.2014 07:22
  увы,что то вы уважаемые комментаторы,не видите главного.США никому из добрых чистых мирных побуждений не помогала и помогать не намерена,если ей нет там выгоды.КУДА свой нос не суёт там везде войны и гибнут простые люди(Афгонистан,Ирак,Ливия,Сирия а теперь и Украина). Те люди которые прошли войну теперь думают: за что мы жизнь свою отдавали,за что мы друзей своих теряли,за что отцов своих не дождались, чтоб теперь наши дети друг на друга буром шли.Это низко,и обвинять Путина во всех промахах Украины не стоит. В Крыму тоже люди и они тоже высказывают свою волю данную им Конституцией Основным Законом Украины и за всю независимость Украины они так и не почувствовали себя под защитой,была только делёшка территории.

  від: guss Місто: Lemberg
  09.03.2014 20:58
  Бла-бла-бла-бла, дуже стурбовані.Напевне після цього всеж-таки з"явиться ще одна ядерна держава.

  від: Дарія Доронюк
  09.03.2014 20:49
  А радник Обами часом не дурна Бейонсі , яка робить кліпи з червоними прапорами ? Вона на Китай працює ? Адже загострення ситуації невигідно ні США, ні Росії, ні Європі.
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ