29 червня 2016, Київ 10:13

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Обама Яценюкові: Захід змусить Росію дорого заплатити, якщо вона не змінить курсу щодо України

  Арсеній Яценюк і Барак Обама під час офіційної зустрічі в Овальному кабінеті Білого дому, Вашингтон, 12 березня 2014 року
  Арсеній Яценюк і Барак Обама під час офіційної зустрічі в Овальному кабінеті Білого дому, Вашингтон, 12 березня 2014 року
  Сполученим Штатам Америки і світові доведеться змусити Росію дорого заплатити, якщо вона не змінить курсу щодо України, заявив сьогодні у Вашингтоні президент США Барак Обама на зустрічі з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.
   
  Обама наголосив, що США з самого початку кризи вважають вторгнення Росії до Криму порушенням міжнародного права й міжнародних угод, учасницею яких є Росія, і порушенням територіальної цілісності і суверенітету України.
   
  За його словами, США підтримають Україну у збереженні її територіальної цілісності і суверенітету.
   
  Яценюк у відповідь сказав, що Київ ніколи не здасться в боротьбі за захист свого суверенітету, але завжди готовий до переговорів про вихід із кризи навколо російського воєнного вторгнення до України.
   

   
  Арсеній Яценюк сьогодні і завтра перебуває у США на запрошення Барака Обами, який таким чином висловив підтримку урядові України. Він також зустрівся з державним секретарем США Джоном Керрі.
   
  У програмі його візиту – зустрічі в Конгресі США і з керівництвом Міжнародного валютного фонду та Світового банку.
   
  Завтра Яценюк має виступити на засіданні Ради безпеки ООН, під час якого обговорюватимуть становище в Україні.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 4
      Вперед 
  від: MirOb Місто: USSR
  17.03.2014 12:50
  Успокоится бы Вам всем. Бедные люди будуть страдат еще больше а богачи нагребуть еще больще бабла.

  від: Oleh Місто: Kyiw
  15.03.2014 23:41
  пане премьєр ! Санкції це добре, але краще забезпечити режим "чисте небо" над Україною.бо гаряча війна почнеться завтра. 80% виборців у Росії голосували за Путина, КПРФ і Жиріновського - за програму відродження "союзного государства" на теренах бувшого СССР ( і України!). Це - шовіністи для котрих кожен хто розмовляє українською - бєндєровєц, фашист. Імперіалісти роблять реванш.100% Госдуми, 500 діячів культури...(До речі де список персон нон грата від українського уряду?) росіян в 3 р. більше ніж нас, і якщо не використовувати зброю - вони нас просто затопчуть. І це тактика росіян на першому етапі війни - захопити нас без єдиного пострілу (під вигуки Ми за мир).Зброю видумали щоб вирівняти шанси в боротьбі з більшим, масивнішим супротивником. Захист Батьківщини - священний обов'язок і солдатів і офіцерів і міністра оборони, і премьєр-міністра і президента. Дайте зброю і керуйте нами грамотно і рішуче!!! Слава Україні! Народу зброю!

  від: Анонім
  14.03.2014 14:56
  Америка нам ніколи не допоможе.

  від: Майдан Місто: майдан
  14.03.2014 11:43
  Эх,Обамчик! Куда тебе с твоими менее 40% рейтинга у американцев против признания миром Путина в 72% !!! Этот лепет-только разводить новое наивное правительство! Ведь все обещания не стоят того времени,что потратили на выслушивание... Бедные украинцы-в очередной раз их "кидают"-а они идут,как мыши за палочкой с 5-ю дырочками...

  від: станислав Місто: москва
  14.03.2014 02:58
  Наивные украинцы.Они думают,что Барак им поможет. Политика двойных стандартов: говорить одно,а делать совсем другое. И еще: Украина-это гиблая страна.
  У відповідь

  від: наблюдатель Місто: европа
  14.03.2014 09:21
  Путин втянул Россию в крымское г...но по уши. Вследствие этого твоя страна станет в ближайшее время ещё менее пригодной для жизни, чем сейчас.

  від: Шерлок Місто: Донецьк
  14.03.2014 02:45
  Украина не имеет будущего.Барак ясно сказал очкастому: "Мы уважаем демократию,но военную помощь Вам предоставлять не будем". Барак отлично понимает,что выборы в ноябре 2016 года могут сложиться не в его пользу.Кроме того,подпавляющее большинство американцев выступают против оказания финансовой помощи нелигитимному правительству Украины,шансы которого удержаться на плаву очень малы. В Германии все большее число депутатов Бундестага выступают против российских санкций и приводят в доказательства фашистские высказывания Яроша и Тягнибока. Они напоминают канцлеру г-же Меркель о сходстве с событиями в 1933 году в Германии. Западные украинцы открыто провозглашают фашистские лозунги,а потому Европа должна дать правильную оценку этим лидерам вплоть до замораживания предполагаемой финансовой помощи. Германия имеет наибольшие по объему торговые отношения с Россией,в то время как торговые отношения с Украиной не играют для Германии большого значения. Немецкие бизнесмены начали повсеместно выступать против решения г-жи Меркель наложить санкции на Россию,которая может ответить на них параллельно.Потерять такого патнера как Россия ради нелигитимного марионеточного правительства,которое не поддерживает население Восточных областей Украины- нанести самой себе смертельный удар!
  У відповідь

  від: Ватсон Місто: Рівне
  14.03.2014 13:10
  скільки рижий карлік заплатив за цей говнопост ? Якщо зробити "китайську стіну" на кордоні з Мордовією, пардон, Росією - Україна тільки виграє! Абсолютно у всіх сферах! І газ нам нефіг не потрібен маючи вугілля, та ліси.
  У відповідь

  від: stopmach
  14.03.2014 10:05
  Сейчас все говорят о других сходствах, "Путин-Гитлер", "Крым-Судеты". Фашистские высказывания провозглашают русские фашисты в Крыму и Донбассе. И практика соответствующая. Вчера русские фашисты убили в Донецке 2 людей, вышедших на мирную демонстрацию в поддержку единства своей страны. Как на все это должна смотреть Европа. Москва говорит одно,а на деле происходит совсем другое, Москва говорит о украинских фашистах, а на деле людей убивают и третируют русские фашисты. И вы думаете на Западе такие идиоты, и они все это не видят? Не волнуйтесь,они обладают всей необходимой информацией.
  Поэтому Украинское правительство признал весь мир, кроме московского бантустана. И вопрос об "нелигитимности" не встает. А вы надейтесь на шредеров, больше не на кого вам надеяться. И Россия превращаеться в газоносную резервацию.

  від: Анонім Місто: Київ
  13.03.2014 14:21
  Треба зупинити російсько-фашистських загарбників. Чи допоможе Америка?

  від: Василь Місто: Київ
  13.03.2014 12:12
  Важливо, щоб Україну підтримав би ще й Китай - один з гарантів цілісності України. Спільна позиція США, ЄС та Китаю зупинила б російських імперіалістів.

  від: Анонім
  13.03.2014 10:50
  Обама ...... у гипопотама, а к России свои ручонки не протягивай! Це тобi каже справжнiй хохол з Пiвдня.

  від: borg Місто: Харьков
  13.03.2014 10:29
  Обама сердит. Что делать, все пропало. Товарищ Нуланд сказала, что США потратили 5 млрд.долларов на демократизацию Украины. Совершили вооруженный государственный переворот, расставили своих людей, а войска в Украину не успели ввести. Все пропало.
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Украина
  13.03.2014 14:10
  Ввести американские войска? Как раз это-то никогда не поздно сделать.

  Голубая мечта московитов - американские базы возле Харькова - как никогда близка к осуществлению, и если они ещё чуть-чуть постараются, то, пожалуй, воплотится в реальность.

  Вот это и называется - свершить невозможное!
  Коментарі, сторінка з 4
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ