29 червня 2016, Київ 22:53

  УСІ НОВИНИ / Політика

  «Референдум» у кримськотатарських масивах у Бахчисараї зірваний – Умеров

  Голова Бахчисарайської районної державної адміністрації Ільмі Умеров
  Голова Бахчисарайської районної державної адміністрації Ільмі Умеров
  У масивах компактного проживання кримських татар в Бахчисарайському районі не створено виборчих дільниць із «всекримського референдуму». Про це Радіо Свобода повідомив голова Бахчисарайської районної державної адміністрації Ільмі Умеров.

  Посадовець пояснив це тим, що виборчі комісії не було з кого формувати.

  Раніше Ільмі Умеров закликав жителів Бахчисарая не піддаватися на провокації, залишатися толерантними та мудрими і не брати участі в «референдумі».

  Також Ільмі Умеров закликав керівників і спеціалістів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування «не виконувати злочинні вказівки».

  16 березня на території кримського регіону проводиться «референдум» щодо статусу Криму.

  Верховна Рада Криму 6 березня ухвалила рішення приєднати Крим до Росії і винесла на референдум 16 березня два альтернативні питання: «1) Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації? або 2) Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?»

  14 березня Конституційний суд України визнав неконституційним рішення кримського парламенту про проведення референдуму. 15 березня Верховна Рада України достроково припинила повноваження парламенту Криму.

  Також 15 березня стало відомо, що експерти Ради Європи з конституційного права (Венеційська комісія) назвали «референдум» про приєднання Криму до Росії нелегітимним.

  У свою чергу, Меджліс кримськотатарського народу закликав кримчан бойкотувати «референдум», а Верховну Раду та інші найвищі органі державної влади України – «негайно і спільно з міжнародними організаціями (ООН, ОБСЄ, Рада Європи, Європейський союз) забезпечити вільне волевиявлення на здійснення кримськотатарським народом невід’ємного права на самовизначення на своїй історичній території Криму».


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Николай Сусский
  17.03.2014 16:51
  Слава коренному крымскотатарскому населению Крыма, настоящим гражданам Украины .Я горжусь Вами. Украина с Вами.

  від: Екатерина Місто: Бахчисарай
  16.03.2014 16:55
  Все голосуют. И татары тоже.

  від: Владислав Місто: Киев
  16.03.2014 14:00
  Вот вы все переживаете из-за крыма, кто-то там возносит хвалу кому-то и так далее, но по факту чего Мы добились?
  Майдан в Киеве стал преступным, люди агрессивны постоянные жалобы на воровство и поведение надменное, милиция бездейственна!
  На майдане туча бомжей которых кто-то кормит, и так далее.
  По факту еще Увеличили квартплату, зарплаты не подымаются, уменьшили всех льготников, далее, в госс структуры сократился набор, планируют из бомжей на майдане слепить гражданскую гвардию!!!! Которых снова будет кормить кто? Где улучшения хоть какие-то?
  Крым хочет сделать референдум, все против , а если примет референдум чего-то - незаконно? Почему свержение Януковича законно а референдум нет? ПОчему? Почему люди не могут проголосовать, пусть голосуют, чего вам боятся? СМИ давно говорят что крым проголосует 80 на 20 в пользу Украины и при этом против референдума? Бред. Вы сами ничего не понимаете. Не вижу пока что никаких улучшений кроме жадности и самодурства взрощенного лишь "правым" освещением, не видя ничего другого.
  У відповідь

  від: Олена Місто: Київ
  16.03.2014 15:41
  Наведіть будь ласка хоч один факт, і документ по пунктах які Ви тут виклали.

  від: Оксана Місто: Донецк
  16.03.2014 12:40
  Одни татары в Крыму здравомыслящие люди!

  від: юрій Місто: стемфорд
  16.03.2014 12:09
  Я українець, але сьогодні я схиляю перед тобою голову, Великий Татарський Народе! І Я тобі обіцяю, моя любов до Вітчизни буде так само зі Зброєю у руках! Я Тебе не залишу самого! Не залиш самого Мене! Слава Україні!!!

  від: кяфир Місто: Н.Новгород
  16.03.2014 11:32
  Из письма председателя Службы безопасности Украины И.Смешко,
  ноябрь 2003 г.

  Проведенное в связи с предполагаемым принятием Верховным Советом Украины Закона "О крымских татарах как коренном народе Крыма" изучение международно-правовых документов, наработанных институтами ООН: Конвенция МОТ №107 от 1957 года, а также Конвенция МОТ №169, принятая в 1991 году, убедительно свидетельствуют о том, что с точки зрения действующих норм мирового сообщества никаких оснований для этого не существует.

  Так, согласно упомянутой Конвенции №169 коренными считаются:
  "народы, ведущие племенной образ жизни в независимых странах, социальные, культурные и экономические условия жизни которых отличают их от других этнических групп, положение которых регулируется полностью или частично их собственными обычаями и традициями. Либо народы в независимых странах, которые рассматриваются как коренные ввиду того, что они являются потомками тех, кто населял страну или географическую область в период ее завоевания или колонизации, либо в период установления существующих границ и которые, независимо от их правового положения, сохраняют свои социальные, экономические, культурные и политические институты".

  Как видно из приведенного определения, понятие "коренной народ" в редакции и трактовке ООН на татар Крыма распространяться не может.
  У відповідь

  від: Олена Місто: Київ
  16.03.2014 15:44
  Как видно из изложенного , как раз на татар Крымских это понятие "коренной народ" и распростаняется.

  від: Кнопекс Місто: Сичеслав
  16.03.2014 11:22
  Крымские татары проявляют мудрые решения... Молодцы!

  від: Саша Місто: Сашин
  16.03.2014 11:22
  Очередная брехня от Умерова.На 10.00 в районе автовокзала прлголосовало31 человек...в 5-а микрорайоне-165 человек,в 6-ом 19...участки открылись вовремя и работают в нормальном режиме!

  від: гість
  16.03.2014 11:07
  ці татари самі не знають, що хочуть, напевно поїдуть назад в Узбекистан скоро
  У відповідь

  від: Владимир Місто: Киев
  16.03.2014 12:27
  В отличии от тебя тупого барана, крымские татары понимают что происходит. Сейчас тупые бабки которые всегда голосовали за ПР , а те в свою очередь и чмаровозили, сейчас лезут назад в совок.

  від: Солоха Місто: Конотоп
  16.03.2014 11:04
  Это сильная ГРАЖДАНСКАЯ позиция! Вы НАСТОЯЩИЕ граждане Крыма! Все эти "участники референдума" это транзитные пассажиры, которые в Крыму оказались проездом! Крым для них - просто красивая станция, которую они оккупировали по пути в Россию.
  Слава Героям Крыма!!!
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ