29 травня 2016, Київ 06:46

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Канада запроваджує нові санкції через Крим

  Уряд Канади запроваджує додаткові санкції проти «режиму Путіна» та інших, хто ставить під загрозу суверенітет України, повідомив сьогодні прем’єр-міністр Стівен Гарпер.
   
  За його словами, дії «режиму» президента Росії Володимира Путіна не можна потерпіти і не можна прийняти. «Сподіваюся, що ця позиція, наша і наших союзників, буде збережена надовго», – сказав прем’єр, перш ніж піти на зустріч із послом України в Канаді Вадимом Пристайком.
   
  Канада не стоятиме осторонь, коли Росія порушує суверенітет і територіальну цілісність України, наголосив він.
   
  У списку уряду Канади, перелічених у якому стосується нинішній, уже не перший канадський пакет санкцій, – іще десять осіб, яких стосуватимуться заборони на в’їзд і замороження активів: двоє фактичних кримських керівників, а також низка чільних російських посадовців, радників Путіна і провідних парламентарів. Список практично збігається з оприлюдненим сьогодні ж у США, за винятком колишнього президента України Віктора Януковича, який у Канаді вже потрапив під санкції раніше.
   
  Схожі санкції проти 21 особи запровадив сьогодні і Європейський союз.
   
  Наприкінці тижня Стівен Гарпер прибуває з візитом до України, щоб обговорити з її урядом шляхи допомоги Києву з боку Оттави і її союзників.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Іржавий Місто: укр
  17.03.2014 23:38
  Ці мізерні санкціі Путлеру по х..., нам потрібна реальна допомога.... З чим край боронити, з сапою???

  від: Vladimir Місто: Poltava
  17.03.2014 23:35
  Полная блокада мировым сообществом России и выведение ее из зоны обращения твердых валют, в результате вполне прогнозируемый обвал экономики, ажиотаж населения по скупке валюты в самой России, что подымет котировку конвертируемых валют и опустит рубль. Режимы, оплачиваемые путиным на Северном Кавказе, Абхазии, Приднестровье и Крыму, станут повышать ставки, либо выходить из под контроля путина. Россияне массово будут требовать прекращения содержания этих режимов за их средства, что приведет к внутреннему развалу путинской империи.

  від: Spark Місто: España
  17.03.2014 23:32
  Нужно заморозить культурные, деловые, спортивные, студенческие и бществыенные проекты. Жесткие визовые санкции. Антироссийскую разоблачительную информацию в прессе. Не рекомендовать туристам посещать Россию.
  У відповідь

  від: Vladimir Місто: Poltava
  17.03.2014 23:43
  Целиком поддерживаю и одобряю. хотелось добавить о необходимых шагах по уничтожению фашистского режима путина через рычаги экономики:
  Полная блокада мировым сообществом России и выведение ее из зоны обращения твердых валют, в результате вполне прогнозируемый обвал экономики, ажиотаж населения по скупке валюты в самой России, что подымет котировку конвертируемых валют и опустит рубль. Режимы, оплачиваемые путиным на Северном Кавказе, Абхазии, Приднестровье и Крыму, станут повышать ставки, либо выходить из под контроля путина. Россияне массово будут требовать прекращения содержания этих режимов за их средства, что приведет к внутреннему развалу путинской империи

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Суботнє інтерв’ю» | Суспільству плювати на Верховну Раду – Андрій Білецький  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  У НАБУ підтвердили отримання документів щодо «чорної каси» Партії регіонів

  Документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців – колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ