26 червня 2016, Київ 05:41

  УСІ НОВИНИ / Політика

  МЗС Угорщини засудило ультрарадикалів за територіальні претензії щодо Закарпаття

  x
  МЗС Угорщини рішуче засудило заяви окремих партій та рухів, які ставлять під сумнів територіальну цілісність і суверенітет інших країн, а також не зважають на інтереси угорських нацменшин у цих державах.

  Ця заява МЗС, як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, стала відповіддю на мітинг за надання автономії Закарпаттю та подальше відокремлення області від України.  

  Ввечері 27 березня перед будівлею МЗС Угорщини зібрався натовп чисельністю від 200 до 300 осіб, які тримали гасла-вимоги угорською та англійською мовами «Самовизначення Закарпаттю!» та «Угорщина вимагає повернення Закарпаття!» і розмахували націоналістичними прапорами. Демонстрацію провели з ініциативи Тамаша Ґауді-Надя, депутата парламенту від партії «Йоббік».

  Демонстранти передали до МЗС Угорщини петицію «За Закарпаття», вимагаючи при цьому, щоб Угорщина визнала результати так званого референдуму в Криму. Водночас з вулиці лунали заклики привести в бойову готовність угорську армію, яка нібито повинна захистити 150-тисячну угорську меншину в Україні.

  У сьогоднішній заяві МЗС Угорщини рішуче відмежувалося від «духу та змісту» петиції, яка аж ніяк не сприяє, а, навпаки, ставить під загрозу майбутнє як угорської нацменшини Закарпаття, так і всього регіону. Угорщина неодноразово заявляла про свою незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України і не вважає «потьомкінський» референдум актом виявлення права народу на самовизначення, не визнає його результатів та легітимності приєднання Криму до Росії.

  «В той же час Угорщина послідовно проводить політику всебічної підтримки забезпечення прав угорської нацменшини Закарпаття, особливо у сфері освіти та використання рідної мови», – підкреслюється у заяві МЗС Угорщини.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Thyhor
  30.03.2014 22:21
  Рівноправними себе відчувають.Тому і палять пам'ятники Петефі,Верецький перевал і.т.д.В 1991 році був проведений референдум де 81 % населення проголосувало за автономію.Замовчали різко всі.Весь процесс і взагалі виникнення питання про сепарацію це вина майданівців і ультрарадикальних нацистів в очоленні Правого Сектора.

  від: Михайло Місто: Ужгород
  30.03.2014 09:32
  Прекрасно, що МЗС Угорщини засудило радикалів!.. Закарпаття - це УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ, на якій почувають себе повноправними громадянами українці, угорці, румуни, росіяни!.. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  від: Alex Місто: Kiev
  29.03.2014 23:46
  Сто процентiв це були путлеровськi лазутчики,по iншому i не може бути.Вже i в Европу лiзуть,аби виправдати своi дii в Криму,от сволота,по iншому сказати не можна.

  від: джамбо Місто: киев
  29.03.2014 21:55
  уже деньги Шуфрыча выплыли в Закарпатье ! я не могу понять почему это г... нельзя потопить . как только в стране новая власть это г.. всплывает .это самый первый вор -который обкрадывает государство десятки лет!!!

  від: 1
  29.03.2014 21:50
  Це серйозний дзвінок. Угорських сепаратистів треба зарубати на корню, не виключно, що угорські сепаратисти діють узгоджено з російськими спецслужбами

  від: Анонім
  29.03.2014 21:44
  Поднял таки жырик закарпатских цыган.Интересно какие он еще связи использует чтобы нагадить.А я помню его интервью что он хвастал что часто ездил на Закарпатье по делам.Виддимо не проч был по русской традиции погулять в оществе бывших конокрадов.

  від: сергей Місто: кинв
  29.03.2014 21:35
  Партия Свобода и партия Йобик делает совместные проекты. Теперь понятно. откуда растут ноги.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ