30 червня 2016, Київ 04:18

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Україна не просить про членство в НАТО – Дещиця

  Виконувач обов’язків міністра закордонних справ України Андрій ДещицяВиконувач обов’язків міністра закордонних справ України Андрій Дещиця
  x
  Виконувач обов’язків міністра закордонних справ України Андрій Дещиця
  Виконувач обов’язків міністра закордонних справ України Андрій Дещиця
  Україна не просить НАТО про план дій для набуття членства в альянсі. Про це виконувач обов’язків міністра закордонних справ України Андрій Дещиця заявив у Брюсселі після засідання Комісії Україна – НАТО.

  «Ні, ми не просимо членства в НАТО. Ми обговорюємо інтенсивний діалог у рамках особливого партнерства. Ми на цей момент не маємо правової основи подати заявку на членство в НАТО. Українське законодавство не передбачає це як пріоритет нинішнього уряду. Але ми також вивчаємо всі варіанти колективної оборони України», – наголосив очільник зовнішньополітичного відомства.

  Дещиця також оголосив про плани звернення до міжнародних судів через анексію Росією Криму і висловив сподівання що «з міжнародною підтримкою ми зможемо повернути Крим до складу України».

  Виконувач обов’язків міністра закордонних справ України підтвердив, що українська сторона надала НАТО список військової техніки, якої потребує для захисту своїх кордонів від агресії ззовні.

  Північноатлантична рада сьогодні в Брюсселі ухвалила рішення про підтримку України у військовій реформі, а також заявила, що НАТО відмовляється від військової і цивільної співпраці з Росією.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: укр
  02.04.2014 11:01
  2015 рік. Україна повністю окупована Росією. Міністр не існуючих закордонних справ не існуючої України заявив:"Україна не просить про членство в НАТО "

  від: шахтер Місто: луганск
  02.04.2014 10:41
  Росия наш враг!!! СООТВЕТСТВЕННО ТОГДА -ЛУГАНСК -ЗА НАТО!

  Быть в НАТО или погибнуть под русскими танками

  від: Анонім
  02.04.2014 10:39
  Дещиця бовкнув дурість. З таким жуванням слів з соплями ця влада таки зажене себе в глухий кут

  від: Юрко Місто: Марiуполь
  02.04.2014 08:31
  ДУЖЕ не подобається оте виляння - треба чітко сказати: хочемо бути в НАТО! А народу, в тому числі жителям сходу України, чітко пояснити в інформкампанії, що або НАТО, або утримання 450-тисячної армії з новітнім озброєнням. Чи готові вони платити щомісяця додатково по .00-.000 гривень?

  від: Evdokiya Місто: USA
  02.04.2014 07:32
  Give back Krum and don't say what to do Ukraine people, then we don't need be with NATO.Karluku von s Ukraine!

  від: Стратег
  02.04.2014 01:12
  Хоть в НАТО, хоть без НАТО, это на любителя. А Украине сейчас никто извне не угрожает. Никто вторгаться не будет. Смысла нет. Информация к размышлению.
  На авиабазе в Гвардейском (Крым) уже размещен полк сверзвуковых ракетоносцев Ту-22М3, радиус боевого действия 2400 км. Оснащен крылатыми ракетами повышенной точности Х-15 с термоядерной б/ч, дальность 250км и Х-22 с ядерной б/ч, дальность 500км и скорость до 6000 км/час. Идет перевооружение на ракету Х-32 с дальностью до 1000км. Полный контроль над всей Зап.Европой, Англией , Турцией и акваторией Черного моря. Дополнительно к существующим средствам ПВО разворачиваются ракетные комплексы Искандер-М, с дальностью действия до 2000 км, практически неуязвимые для систем ПВО и ПРО. Все это позволяет свести к минимуму вероятность прямого военного конфликта НАТО-Россия. Крым для России уже де-факто стал хорошо вооруженным, защищенным "непотопляемым авианосцем". Военно-стратегический баланс сил в регионе изменился коренным образом. Территориальная Украина может спать спокойно. Все нужные вопросы уже с успехом решены.
  У відповідь

  від: Briston
  02.04.2014 10:04
  Деза!
  Путін робить хорошу міну при поганій , дужу поганій грі. Кого він збирається в Європі залякувати, окрім самого себе? Європа б не продавала надсучасні аеронесучі десантні кораблі і ситеми автоматичного управління веденням бою. які коштують мільярди доларів, якби збиралась нападать. Європа - це по суті найнадійніший тил Росії, якщо взяти до уваги не декларовані Путіним, а дійсні геостратегічні виклики Росії на Далекому сході. Це піратство і брязкання зброєю, не кажучи вже про правовий нігілізм, створив для США, ЄС і самої Росії дуже небезпечний прецедент, в якому Росія може загинути як держава. Прогнозована рекламація територій Китаєм в стилі кримського прецеденту. Для США: Тайвань і така ж головнв біль, бо вони є гарантом безпеки цієї країни. Далі ще більше: це ускладнює врегулювання проблеми Ірану і Північної Кореї. Американці цього так не спустять.
  У відповідь

  від: Стратег
  02.04.2014 14:33
  Для Briston. Информация дана для размышления. Ваши размышления, по-человечески, вполне понятны. Чувствутся ваша личная боль и переживания за судьбу России, США, Тайваня и всего человечества. А, что реально будет в дальнейшем..? Жизнь покажет. Счастья вам и вашим близким.

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  01.04.2014 23:52
  Я таке вже десь чув, чи бачив в кінокомедії, де молода жінка каже хлопцю ; "Я не прошу тебе одружитися, але я вагітна на сьомому місяці і що хоч, те і роби...". Так і цей Дещиця. Для міністра МЗС треба більш чітко і лаконічно висловлювати свою позицію, бо можуть подумати, що у нас усі такі дУрні. Хоча в День Дурня можна трохи і розслабитись.
  У відповідь

  від: Таука Місто: Київ
  02.04.2014 06:46
  То пан Дещиця - пожартував! Як на 1 квітня!
  Нагадаю, як Буш-молодший...мало не за вуха тягнув нас в НАТО! І це - не зважаючи на "стандарти НАТО": там бідних - не полюбляють. Наприклад, середній прибуток за рік (у нормальної людини" повинен бути не менше 18 000 долярів. Для "неофітів" - не менше 12 000 долярів. У в нас... 2500 української гривні (на місяць!!!! а не за годину), мінус два місяці "за свій рахунок", мінус "три місяці зарплатню не видавали", мінус..."банкомат зламався і більше 500грн.не видає"! І так далі....
  Треба відроджувати наш ВПК, виробництво, машинобудування. Створювати свою ядерну зброю (я кілька разів на цьому Сервері пояснював, як це можна зробити місяців за 3!) Створювати боєздатну армію.
  А для цього - цей "злочинни уряд Яценюків - Пасторів - ГЕТЬ"!
  P.S. Додаток (безкоштовно!): Дещицю - ГЕТЬ! Mazaj2004 Місто: Київ -ГЕТЬ!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ