29 червня 2016, Київ 03:02

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  НАТО збільшить військову присутність у Польщі – Туск

  x
  НАТО збільшить військову присутність у Польщі, що буде відповіддю на побоювання його східноєвропейських членів за свою безпеку в зв’язку з агресію Росії проти України в Криму. Про це заявив польський прем’єр-міністр Дональд Туск в ефірі одного з польских телеканалів.

  США також планують збільшити кількість своїх військових на авіабазі «Михаїл Когелнічану», розташованій на сході Румунії.

  Про це президент Румунії Траян Бесеску повідомив у листі до парламенту країни. За його словами, до 1000 військових, які вже перебувають на цій базі, мають приєднатися ще 600.

  Також Вашингтон просить свого союзника по НАТО про розміщення на авіабазі додаткових одиниць авіатехніки для виконання «особливих місій».

  Авіабаза «Михаїл Когелнічану» розташована неподалік від кордону з Україною. Чи мається на увазі під «особливими місіями» якісь пов’язані з Україною дії, в листі президента Румунії не йдеться.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Володя Місто: город-герой Москва
  06.04.2014 16:45
  Словом и пистолетом можно сделать гораздо больше добрых дел, чем просто словом...

  від: Георгий Місто: Днепропетровск
  06.04.2014 14:07
  Раз попробовав крови кремлевский карлик не остановиться!Поэтому украине жизненно важно вступить в НАТО...Но наше многоуважаемое правительство почему то не почешеться что бы принять закон о отмене внеблокового статуса украины!Или мы ждем когда российские фашисты будут маршировать немытыми сапогами по киеву???

  від: просто так
  06.04.2014 13:00
  для защиты от российской агрессии нужны солдаты , а не статисты, а до тех пор пока в США президент ползает на коленках перед фюрером Путиным и боится сказать правду даже самому себе ," великая и могучая" армия США может воевать , только с крестьянами Афганистана и то даже они гоняют "бесстрашных борцов за демократию" , как трусливых зайцев...так шо полякам, так же , как и прибалтам, финнам , румынам и т.д. надо молиться шобы не пал Киев , иначе всей Восточной Европе будет писец , а "бесстрашные борцы за демократию ", будут драпать без остановки до самого Вашингтона

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ