26 травня 2016, Київ 01:39

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  Андрій Курков пише книгу про Євромайдан

  Андрій Курков під час IV Книжкового Арсеналу у Києві, 8 квітня 2014 року
  Андрій Курков під час IV Книжкового Арсеналу у Києві, 8 квітня 2014 року
  Найвідоміший за кордоном український письменник Андрій Курков працює над книжкою про Євромайдан. Твір, назва якого поки що невідома, міститиме особисте бачення революційних подій, проте призначена вона більше для іноземного, аніж українського читача.

  «Це особистий погляд, це мої щоденники, які я пишу з 21 листопада і закінчу писати 24 квітня. Майже кожного дня я описував події і як я їх сприймав, мої роздуми. А там, де треба щось пояснювати, я пояснював, давав коментарі. Наприклад, там є зноски, зірочки про Голодомор, Степана Бандеру, про партію «Свобода», «Правий сектор» та деякі політичні персоналії. Я пояснюю для іноземців деякі моменти української історії чи сьогоднішньої реальності», – розповів Радіо Свобода Андрій Курков.

  Видання книжки про Євромайдан, на думку письменника, допоможе Україні перестати бути чужою, невідомою для багатьох європейців східноєвропейською державою. На обкладинках будуть фото, зроблені на майдані Незалежності, зокрема і фото самого письменника на тлі багаття в діжці.

  Вже у травні книжка вийде французькою, у червні німецькою, трохи згодом – литовською та норвезькою, і лише у вересні – українською та російською.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Nad
  09.04.2014 01:04
  Чужой писатель для Украины. Пару месяцев назад писал здесь про росколы Майдана. Теперь российский комиссар Союза писалей Украины издал худ ред раннего рапорта Союзу писателей России , что здесь происходило.

  від: Elena Rublikov Місто: New York
  09.04.2014 00:21
  Та невжеж? Модна тема, пане Андрію?
  У грудні 2013 Курков дав ганебне інтервью BBC. Англійською мовою. Тому воно і не здобуло розголосу. Він стверджував, що Україна ніколи не мала своєї державності. Запорізьку Січ (за Курковим) не можна вважати прототипом державного устрою. Ще він зазначив, що буде змушений назавжди залишити Україну, якщо не побачіть ніяких змін на краще. На Майдані пан Курков не стояв. І якби не "покращення", то він би спокійно переїхав до Англії, де має громадянство його дружина. І сам він там мешкає майже перманентно.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Фотогалерея Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ