31 травня 2016, Київ 14:55

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Україна фактично є банкрутом – Карл Більдт в Одесі

  Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції, Одеса, 12 квітня 2014 року
  Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції, Одеса, 12 квітня 2014 року
  Україна сьогодні де-факто є банкрутом, однак має шанс не набути цього статусу у юридичному сенсі. Про це на сьогоднішній зустрічі в Одесі заявив міністр закордонних справ королівства Швеція Карл Більдт.

  «Ситуація, справді – погана. Сподіваюся, що за допомогою пакету реформ, який фінансується МВФ, вона поліпшиться, і заходи, вжиті українським урядом, не дозволять опинитися у тому стані, коли будуть оформлятися всі необхідні документи з відповідними юридичними наслідками», – сказав Більдт.

  Іноземний дипломат також вказав на критичний дефіцит бюджет України, негативний торгівельний баланс, високу інфляцію і відсутність доступу до ринків зовнішнього фінансування.

  Попри всі складнощі, ситуація для України все ж не є безнадійною, тому дипломат навів приклади Греції, Португалії та Ірландії.

  За словами Карла Більдта, ускладнює економічну ситуацію в Україні підвищення ціни на газ з боку «східного брата». При чому, як переконаний Більдт, жодних економічних підстав для цього Росія не мала.

  На запитання журналістів, чи не надто м’якими є нинішні санкції Заходу щодо Росії Більдт сказав:

  «Через санкції лише протягом першого кварталу 150 мільярдів доларів просто вийшли з економіки Росії».

  Швецький дипломат також повідомив, що у понеділок європейські міністри закордонних справ проведуть в Люксембурзі зустріч, де серед іншого, обговорюватимуть «як продовжувати співпрацю з Росією».

  Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт одним з перших серед дипломатів світу засудив вторгнення Росії на територію Криму і її політику щодо України. Також цього політика вважають одним із лоббістів України в Європі.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ЗУР Місто: Львів
  13.04.2014 14:01
  всі разом подякуємо тов. Азирову..ЗА 4 роки покращень!!
  якби тА влада залишилась..в яке ... вони б затягнули нас??

  від: мikola Місто: киев
  13.04.2014 08:23
  Конец самостийности

  від: Игорь Місто: Ялта
  13.04.2014 08:01
  Я рад,что украина валится,может вы тогда поймете,что только в союзе славянских государств можно жить процветающе,а санкции пусть швед засунет себе в одно место,Москве насрать на них.
  У відповідь

  від: ЗУР Місто: Львів
  13.04.2014 13:59
  в то же место, где я видел наших северо-восточных "братьев"?
  У відповідь

  від: Анонім
  13.04.2014 12:51
  Более 20 лет в содружестве славянских государств показали что это тупик так ка жизнь лучше не стала. Только сами себя начали не любить благодаря пропаганде.
  У відповідь

  від: Степан Місто: Тернопіль
  13.04.2014 11:08
  За час існування України 22 роки ми ,справжні українці через Крим та Східні регіони нієразу не мали можливості вибрати ні нормального Президента ні парламент . 22 роки ми терпіли їх обрана владу - то комуністів,то За ЄДУ,то СДПУ(о),то регіоналів. А тепер з'ясовується що їх не чують! 22 роки наслухались! І ще ці гобліни нарікають на те що ми вибрали Ющенка! Це ви нам створили умови коли ми мусили так голосувати проти Януковича! В ви таки цього бандюгу все ж вибрали ! І ось що з того вийшло! А тепер ще й землю українську хочете до московії приєднати патенти!
  У відповідь

  від: Анонім
  13.04.2014 10:45
  ваши аргументы имеют туалетный характер, впрочем, это является хорошим индикатором интеллекта, точнее того, что от него осталось

  від: Иван
  12.04.2014 23:27
  Готовься Бильд принимать правительство Украины в изгнании. Хотя лучше всего нынешнее правительство кролей-пастров пинком под зад отправить в Москву, которой они вольно или невольно сдали страну без единого выстрела.
  У відповідь

  від: Таука Місто: Киев
  13.04.2014 07:26
  Ов-ва! Насчёт "..пинком" - ...Аплодисменты, переходящие в овации, как говаривали в СССР! А там им, в Маськве, по моде 1937... - Колыма! "Двадцать пять, плюс пять "по рогам""! (Кто не понял - перечитывайте Солженицына!)

  від: Ivan Місто: Donetsk
  12.04.2014 23:18
  Це ми і без п.Більда знали. Хай краще задумається, як житиме Європа в разі захоплення України Росією. Бо далі питання може торкнутися Прибалтики тощо.
  У відповідь

  від: block
  13.04.2014 00:34
  А зачем России нужна Украина-банкрот? Думаю, пока оккупация не угрожает. Скорее всего подождут пока Украина разбогатеет. А с такими "лоббiстами" и помощниками - пиз...ми - этого о-о-очень долго придется ждать. А деньги уже кончаются...
  У відповідь

  від: block
  13.04.2014 01:43
  Для Марии. Да нет уже у Украины никаких колес, разве не понятно. Олигархи за 20лет вывезли в офшоры почти 300,0 млрд.$. Только Юля успела умыкнуть 50,0 млрд.$. И другие "шоколадные" и прочие "короли" и "семьи", список в 100 осiб. Откройте глаза и не заблуждайтесь. Надеяться на шведов и прочих варягов, по крайней мере наивно. Надеяться надо только на себя. Украине бог послал богатейшие ресурсы, трудолюбивый народ. Если обложить олигархов рентой, хотя бы в 20%, все вопросы будут решены. А то ограбили народ под шумок, что Россия ставит палки в колеса. А наивные и купились. Надо браться за олигархов. Иначе удачи не видать. Россия не самый страшный враг, страшнее и наглее свои олигархи-грабители.
  У відповідь

  від: Mariya Місто: Ukrayina
  13.04.2014 01:09
  A choho rosiya stavyt palky v kolesa Ukrayiny??? rosiya krashche nas zadushyt nizh dast vilno dykhaty. V kremlya krysha poyikhala i vede sebe kreml, yak samohubtsi, shcho tyahnut nas iz soboyu. NEOBKHIDNA INSHA DOPOMOHA ZAKHODU.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | Еко-тренди: електромобілі та сонячна енергія  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Олександр Турчинов, архівне фото (©Shutterstock)

  Турчинов заявив, що Росія на сході України системно випробовує нову зброю

  «Сподіваємось, що наші стратегічні партнери не будуть лише спостерігати за загостренням ситуації» – секретар РНБО 

  Президент Віктор Янукович (ліворуч) і прем’єр Микола Азаров. Київ, 13 грудня 2013 року

  Аудіо «Чорна каса» Партії регіонів чи «чорна мітка» колишній владі?

  Документи тіньової бухгалтерії колишньої партії влади оприлюднюють одночасно журналісти-розслідувачі, колишні та нинішні депутати й посадовці 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

   

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ