25 червня 2016, Київ 11:39

  УСІ НОВИНИ / Політика

  На в’їздах в Суми будують блокпости

  Блокпости на в'їздах в Сумиi
  X
  Ольга Коренєва
  16.04.2014
  Активісти Народної Самооборони та «Правого сектора» у Сумах будують блокпости на в’їздах в місто, щоб запобігти провокаціям сепаратистів. Перший блокпост вже добудували, оснастили освітленням, поставили чергових. Сумська громадськість активно допомагає посилювати оборону міста.
  Блокпости на в'їздах в Суми
  Для запобігання проникненню сепаратистських груп на територію Сум, активісти Народної самооборони та «Правого сектора» будують блокпости на околицях міста.

  Перший блокпост вже добудували, оснастили освітленням, поставили чергових. Такі ж блокпости збираються поставити на всіх в’їздах в Суми.

  Ініціатори посилення оборони міста пояснюють – враховуючи події на сході України, це необхідні заходи безпеки. Нехай не вирішальні, проте суттєві.

  «Військової цінності ці блокпости не несуть, але завдяки їм ми зможемо швидко повідомити органи влади та, власне, оперативно зреагувати» – пояснив Радіо Свобода координатор сумського «Правого сектора» Микола Сурженко.

  За кілька годин громадськість Сум дозбирала та привезла на новостворений блокпост все, чого не вистачало: шини, бензин, дрова, бочки для вогнищ, їжу та воду. Обіцяють допомагати й надалі.

  «Ми повинні оборонятися. Ми, від громади, будемо по максимуму допомагати. Ми об’єднаємось і у нас все вийде. Ми відстоїмо своє місто і свою область» – говорить Радіо Свобода громадська активістка Марина Зігерліг.

  Член виконкому Сумської міської ради Сергій Бєсєдін повідомив, що вже є домовленість з міліцією про спільне чергування, а також з «автодором», який пообіцяв поставити відповідні знаки біля блокпосту.

  Раніше про створення схожих блокпостів для недопущення сепаратистів оголосили в Запоріжжі та Дніпропетровську.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  16.04.2014 11:43
  Тимчасова влада вже напевно не охороняє прозорий кордон бо будує барикади лише навкруг обласних центрів

  від: сепарист Місто: неважно
  16.04.2014 11:28
  в Донецьку треба було ставити блок пости а не в Сумах - в Крематорську БТР украли у армии - и тепер все ведеться до кровопролиття - в армии думали шо все це игрушки а получилось навпаки - в мене волосся дибки вставало коли бачив як в армии як у дитячому садку !!! то за танком гоняться а тепер БТР - бидни Донечани :(

  від: егор
  16.04.2014 09:30
  как всем хочется к власти, для этого уже не знают как себя пропиарить,лучше общественная громада без пафоса и без телевидения помогла детским больницам,а правый сектор взял в руки лопаты и грабли и навел порядок в скверах и парках.
  У відповідь

  від: Яшя Місто: Янкевиц
  16.04.2014 11:24
  правильно! как же с грязными скверами и парками встречать визволителыв?

  від: просто так
  16.04.2014 09:16
  блокпосты надо ставить возле домов Турчинова, Авакова и Тимошенко , шобы они наконец-то прекратили издеваться над украинцами , умиротворяя террористов - сепаратистов Путина

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Лінія фронту. На межі повномасштабної війни? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ