24 травня 2016, Київ 20:36

  УСІ НОВИНИ / Політика

  На в’їздах в Суми будують блокпости

  Блокпости на в'їздах в Сумиi
  X
  Ольга Коренєва
  16.04.2014
  Активісти Народної Самооборони та «Правого сектора» у Сумах будують блокпости на в’їздах в місто, щоб запобігти провокаціям сепаратистів. Перший блокпост вже добудували, оснастили освітленням, поставили чергових. Сумська громадськість активно допомагає посилювати оборону міста.
  Блокпости на в'їздах в Суми
  Для запобігання проникненню сепаратистських груп на територію Сум, активісти Народної самооборони та «Правого сектора» будують блокпости на околицях міста.

  Перший блокпост вже добудували, оснастили освітленням, поставили чергових. Такі ж блокпости збираються поставити на всіх в’їздах в Суми.

  Ініціатори посилення оборони міста пояснюють – враховуючи події на сході України, це необхідні заходи безпеки. Нехай не вирішальні, проте суттєві.

  «Військової цінності ці блокпости не несуть, але завдяки їм ми зможемо швидко повідомити органи влади та, власне, оперативно зреагувати» – пояснив Радіо Свобода координатор сумського «Правого сектора» Микола Сурженко.

  За кілька годин громадськість Сум дозбирала та привезла на новостворений блокпост все, чого не вистачало: шини, бензин, дрова, бочки для вогнищ, їжу та воду. Обіцяють допомагати й надалі.

  «Ми повинні оборонятися. Ми, від громади, будемо по максимуму допомагати. Ми об’єднаємось і у нас все вийде. Ми відстоїмо своє місто і свою область» – говорить Радіо Свобода громадська активістка Марина Зігерліг.

  Член виконкому Сумської міської ради Сергій Бєсєдін повідомив, що вже є домовленість з міліцією про спільне чергування, а також з «автодором», який пообіцяв поставити відповідні знаки біля блокпосту.

  Раніше про створення схожих блокпостів для недопущення сепаратистів оголосили в Запоріжжі та Дніпропетровську.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  16.04.2014 11:43
  Тимчасова влада вже напевно не охороняє прозорий кордон бо будує барикади лише навкруг обласних центрів

  від: сепарист Місто: неважно
  16.04.2014 11:28
  в Донецьку треба було ставити блок пости а не в Сумах - в Крематорську БТР украли у армии - и тепер все ведеться до кровопролиття - в армии думали шо все це игрушки а получилось навпаки - в мене волосся дибки вставало коли бачив як в армии як у дитячому садку !!! то за танком гоняться а тепер БТР - бидни Донечани :(

  від: егор
  16.04.2014 09:30
  как всем хочется к власти, для этого уже не знают как себя пропиарить,лучше общественная громада без пафоса и без телевидения помогла детским больницам,а правый сектор взял в руки лопаты и грабли и навел порядок в скверах и парках.
  У відповідь

  від: Яшя Місто: Янкевиц
  16.04.2014 11:24
  правильно! как же с грязными скверами и парками встречать визволителыв?

  від: просто так
  16.04.2014 09:16
  блокпосты надо ставить возле домов Турчинова, Авакова и Тимошенко , шобы они наконец-то прекратили издеваться над украинцами , умиротворяя террористов - сепаратистов Путина

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Ми Разом» | Кругова порука знищує ліси. Як це зупинити? 

  Щовівторка та щочетверга о 20:33

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ