01 червня 2016, Київ 06:31

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  Через «труднощі перекладу» дані про дітей у російські паспорти кримчан поки не вноситимуть

  Через «труднощі перекладу» відмітки про дітей у російські паспорти кримчан поки не вноситимуть. Як передає кореспондент Радіо Свобода, найімовірніш, ці прогалини будуть заповнювати восени.
   
  Працівники паспортних столів пояснють це великою кількістю помилок, яких припускаються при перекладі даних зі свідоцтв про народження з української мови на російську.
   
  «Дуже багато помилок при перекладі…Краще прийти у вересні», – пояснила представниця керченського паспортного столу.
   
  Тим, хто збирається із дітьми перетинати кордон з російським паспортом, радять брати з собою оригінали свідоцтв про їх народження.
   
  Щодня перед міським паспортним столом у Керчі люди шукуються у довжелезні черги за російським паспортом. Від самого ранку, щоб отримати документ, люди записуються у списки, які передають представникові установи. Він викликає людей по черзі, а також за прізвищем. Багато людей у чергах проводять по кілька днів, бо пропускають «свій номер» через необхідність піти у справах, і приходять наступного дня.
  Для інвалідв та пенсіонерів, які не можуть самостійно пересуватися, у місті організували роботу спеціальних мобільних груп зі збору документів та видачі російських паспортів.

  Перші шістдесят паспортів вже отримали члени міського товариства інвалідів.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ден Місто: днепр
  27.04.2014 16:20
  крымские предатели.

  від: Spark Місто: España
  26.04.2014 23:29
  Новая жизнь в Крыму началась символично с очередей. Пока не за водой и хлебом, но в наше непредсказуемое время все возможно. Крымчане должны поставить памятник В. Маяковскому и провозгласить его почетным гражданином Крыма. Он тоже был большой приспособленец, а главное за стихи о советском пасспорте. Эти слова должны быть высечены на постаменте: ".. я достаю из широких штанин, дубликатом бесценного груза, смотрите завидуйте я гражданин Советского Союза".
  Довольно странная особенность крымчан, в то время как во всем мире основная национальная и территориальная тенденция отделиться, обособиться, как то выделиться, показать себя, даже среди стран высоким уровнем жизни, что вызывает головную боль в Евросоюзе, крымчане стремятся присоединиться со всеми потрохами, раствориться обезличиться. Россия большая, а учитывая, что подавляющее большинство россиян никогда не бывало никогда за рубежом и черпает информацию о внешнем мире из зомбоящика и журнала Вокруг Света, то Крым покажется им Багамами. Украинцам, кажды второй из которых по нескольку раз бывает в Европе, и миллоны родственников проживают по всему миру, так не кажется. Крым, для которого были открыты все окна и двери, теперь будеть смотреть в мир только через московскую форточку. Теперь полуостров с гордым название Республика (хоть и автономная, но республика) будет рядовой губернией, а глава Республики будет серым губернатором. Теперь крымчанам с губернатору с уголовным прошлым по кличке «гоблин» - век воли не видать.
  Теперь в Крыму будуть с цветами и с оркестром встречать каждого российского туриста, как освободителя от свободы. Добро пожаловать в совок. Летайте самолетами Аэрофлота! - других все равно не будет.

  від: В Місто: Керчь
  26.04.2014 20:32
  это вы работников керченского исполкома назвали ...членами міського товариства інвалідів..та да они самые и получили самыми первыми паспорта))))))))

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Випускники окупованої частини Донбасу. Куди поступати? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  «Заздріть мовчки»: хто фігурує у «чорній бухгалтерії» регіоналів?

  Лише впродовж кількох місяців 2012 року Партія регіонів могла витратити 66 мільйонів доларів 

  Олександр Турчинов, архівне фото (©Shutterstock)

  Турчинов заявив, що Росія на сході України системно випробовує нову зброю

  «Сподіваємось, що наші стратегічні партнери не будуть лише спостерігати за загостренням ситуації» – секретар РНБО 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко зірвала свій портрет у Верховній Раді  

   

  Позиції бойовиків поблизу Широкина з висоти в сотню метрів  

   

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ