25 травня 2016, Київ 08:16

  УСІ НОВИНИ / Політика

  На півночі Луганщини «референдуму» немає – керівник ОДА

  У Луганську триває «референдум»i
  X
  11.05.2014
  11 травня на Луганщині проводять «референдум», на який винесли одне питання: «Чи підтримуєте ви Акт про державну самостійність Луганської Народної Республіки?». На дільниці у луганській школі №52, де побував кореспондент Радіо Свобода, відсутні кабінки для голосування. Бюлетені люди заповнюють на столах. У комісії всього три людини.
  «Референдум» про незалежність «Луганської народної республіки» відбувається не на всій території Луганської області. Про це Радіо Свобода повідомила виконувач обов’язків голови Луганської облдержадміністрації Ірина Веригіна.
   
  За її словами, сьогодні вона об’їжджає північні райони області. «Якщо взяти Сватове, Марківку, Білокуракине, Новопсков, тут «референдум» не відбувається. Так, протягом тижня сюди приїздили озброєні люди, намагалися залякати місцеве населення, але сьогодні тут «референдум» не проводиться», – розповіла Ірина Веригіна.
   
  Вона також заперечила масову явку людей на дільниці в Луганській області, посилаючись на дані від правоохоронців та представників органів місцевого самоврядування.
   
  Ірина Веригіна додала, що в деяких містах Луганщини «референдум» організовувався «під дулами автоматів». «Про яке волевиявлення ми можемо говорити за таких умов?» – сказала керівник ОДА, зазначивши, що «референдум» в Луганській області є незаконним. 
   
  Північні райони Луганської області, де живе значна частина українськомовного населення, належать до Слобожанщини.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Fr. Victor Місто: Luhansk-Ukraine
  11.05.2014 17:12
  65% или уже 80% явки из уст террористов в Луганске - миф.

  С 14.00 до 14.40 обошел участки, расположенные недалеко от СБУ - штаба террористов: Комерційний коледж, школа №26, Універсітет ім. Шевченка, школа №17. Везде от 1 до 4 человек.

  На территории Университета им. Шевченко участок в оффисе "Просвіти" (Українсько-Канадійський центр), на входе автоматчик в камуфляже.

  На 17.00 в сети нет хотя бы одного фото или видео, где можно было бы увидеть, а не услышать проценты, названные террористами. Даже Раша Тудей на английском или сайт "Русская весна" не дают картинку массовости в Луганске. Если бы были очереди, они бы это обязательно уже выложили в сеть. Но по факту - нечего выложить. Разве что к вечеру или к понедельнику смонтируют.

  По Донецку и области такие фото и видео есть, особенно в Мариуполе.
  У відповідь

  від: Fr. Victor Місто: Luhansk-Ukraine
  11.05.2014 19:53
  Некоторые дополнения.

  Террористы заявили о 75% явке на "референдум" в Луганске.

  На самом деле это блеф, или как говорит Радио Сводоба - Деза дня.

  11.05.2014, 19:40 - В интернете по прежнему нет ни одного видео или фото, подтверждающего 75% явку луганчан (со слов одного из покровителей террористов, Олега Царева) на "референдум".

  від: voenkom_7
  11.05.2014 14:07
  Эту мандавошку пора гнать вслед за Болоцких! Люди идут на референдум и отдают свои голоса за Народную Луганскую Республику!
  У відповідь

  від: Просто українка Місто: Лисичанськ
  11.05.2014 15:27
  На так званий "референдум" ідуть в основному люмпени та маргінали. Тільки вони, на жаль, навіть значення цих слів не знають. Знають тільки нахабно брехати про високу явку, бо вже намалювали звечора і , мабуть, у Рашу прозвітували. Зрадники і запроданці, для яких Батьківщина тільки слово, яке вимірюється грошима! Стоять в черзі, як іуди, за 30-ма срібними! Ганьба!

  від: Наталія Місто: Україна
  11.05.2014 14:01
  Не дивуюсь. Українці розумні).

  від: Прохожий Місто: Киев
  11.05.2014 13:30
  "...сказала керівник ОДА... що «референдум» в Луганській області є незаконним.", остальной понос, только ослабляет это утверждение, эх - бабья дорога от печи до порога - а она в ОДА???

  від: Robin Місто: Lugansk
  11.05.2014 13:25
  В Славяносербском, Ново-Айдарском и Попаснянском районах как и во всей сельской местности тоже в подавляющем большинстве живут украиноязычные. Не думаю что они будут поддерживать российских террористов-гопников.

  від: Анонім
  11.05.2014 13:24
  Пока банда Януковича находилась в Киеве - террор, поджоги, расстрелы, исчезновения, пытки и убийства людей происходили в Киеве. Как только банда сбежала из Киева в сторону юго-востока, в Киеве началась нормальная жизнь, а терроризм, поджоги, расстрелы, исчезновения, пытки и убийства людей начались на юго-востоке, только в стократ больше при поддержке и соучастии диверсантов из России. Почему граница с россией до сих пор не закрыта наглухо?

  від: nn Місто: n
  11.05.2014 13:08
  если немедленно не закрыть пару участков, расстрелять на месте всех членов комиссий и арестовать присутствующих участников, это (споры о легитимности референдума) не будет иметь никакого значения, а украина пока ничего кроме соплей предоставить не может
  У відповідь

  від: Луганчанин Місто: Луганск
  11.05.2014 13:24
  Мнение типичного фашиста - арестовать и расстрелять. Уточните, вы нас будете просто расстреливать или газовые камеры построите, а уже после займетесь геноцидом?
  У відповідь

  від: антирашист
  11.05.2014 13:21
  Украина старается обойтись без лишних жертв. т.к. восточные люди сразу заорут, что бандеровцы-фашисты из расстреливают...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ