26 червня 2016, Київ 00:15

  УСІ НОВИНИ / Політика

  АТО не зупиниться, доки «терористи тероризують населення» – Аваков

  АТО не зупиниться, доки терористи тероризують населення – Аваковi
  X
  12.05.2014
  Міністр МВС Арсен Аваков вважає, що наразі немає підстав для зупинки антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей. За його словами, заходи триватимуть доки «терористи тероризують населення».
  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, що наразі немає підстав для зупинення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей. Як сказав він, перебуваючи в Харкові після інспектування підрозділів АТО, заходи триватимуть, доки «терористи тероризують населення» в цих областях.
   
  За його словами, під час виборів президента 25 травня готуються провокації, і міліція готова протистояти їм. Територію країни Міністерство внутрішніх справ поділило на кілька зон ризику, яким буде приділятися «висока» та «гіпервисока» увага.
   
  На виборах президента готуються провокації – Аваковi
  X
  12.05.2014
  Міністр МВС Арсен Аваков заявив, що міліція готова протистояти провокаціям, які матимуть місце під час виборів президента України 25 травня. Територію країни міністерство поділила на кілька зон ризику, яким буде приділятися «висока» та «гіпервисока» увага. При цьому Аваков впевнений, що голосування у Луганській та Донецькій областях теж буде проведено. Окрім цього чиновник планує звернутися до Центрвиборчкому та до депутатів Верховної ради, аби ті дозволили підрозділам міліції перебувати на виборчих дільницях безпосередньо під час підрахунку голосів.

  При цьому Аваков упевнений, що голосування у Луганській та Донецькій областях теж буде проведено.
   
  Відповідаючи Радіо Свобода на запитання щодо гарантування безпечного процесу виборів на Луганщині та Донеччині, міністр наголосив, що «міліція сприяє, як може». При цьому Аваков назвав так званий референдум проросійських сепаратистів провальним у багатьох районах Луганської та Донецької областей.
   
  Окрім цього, міністр планує звернутися до Центрвиборчкому та до Верховної Ради, щоб ті дозволили підрозділам міліції перебувати на виборчих дільницях безпосередньо під час підрахунку голосів, «щоб не було ніяких ризиків та спекуляцій із приводу цього».
   
  Останнім часом у кількох регіонах Сходу України українські силові структури проводять антитерористичну операцію проти угруповань збройних проросійських сепаратистів.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Выбор Місто: Киев
  13.05.2014 00:43
  Театр абсурда. Плохо поставленный и инсценированный.

  Что это за операция такая, которая занимает избирательный участок в Красноармейске, а бюллетени при этом успевают вывезти - наверное солдатам не пришло в голову окружить участок и просто всё изъять... Или, вероятнее, руководство дало приказ, так как предположить не могло, что вывезут...

  Прямо как в Крыму - все чётко выполнили приказ не стрелять. Передали полуостров из одних правильных рук в другие и как следствие залишились верными присязи Украины, потому что бредовый приказ не потребовал рисковать жизнью.

  Слили весь флот по аналогичной схеме, но мира без чудес не бывает, и возвращение военных кораблей Украине - то самое последнее чудо, происходящее сейчас в мире.

  Вопрос остаётся только один - зачем сейчас на Востоке создали экономическую и уже почти гуманитарную катастрофу - чтобы люди за неимением работы и источников к существованию шли за деньги на уличную политику или становились наёмными боевиками на своей же земле?? КОМУ ЭТО НУЖНО?! Ситуация на Востоке развивается очевидно слабо связано не то, что с активностью, даже несвязно с настроением людей.

  Боюсь, чтобы Нацгвардию не отвели для того чтобы за это время вооружить Восток под завязку и не развязать позднее настоящий геноцид украинского народа. Времени для слепоты и невежества у нас с вами остаётся совсем немного... Очнитесь!!!

  Украина погибла не от рук России с которой даже никто не борется, не показали ни одного российского шпиона, которых так обильно задерживали как за предыдущие 20 лет. Украину и её граждан сейчас уничтожает весь тот цивилизованный мир, который её окружает. Наш народ сейчас истребляют со всеми гарантиями безопасности для себя!

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  12.05.2014 23:46
  Власники деяких коментарів, що нижче, не добре вчиталися в зміст заяви Авакова і тому проявляють неадекватну реакцію. Тому звертаю увагу усіх, що Аваков не чіпатиме терористів, що мають зброю, але не будуть тероризувати населення. Розумієте? Тільки на-се-лень-ня! Тож стріляти в будь-яких військових, задіяних в АТО Аваков дозволив усім терористам безкарно. Він же так і каже - не зупиниться, якщо будуть тероризувати населення, а якщо стрілятимуть в військових - то відразу зупинеться і дозволить перестріляти усіх. Ну і якого вам ще рожна треба від Авакова?

  від: Сталинград
  12.05.2014 22:09
  Теперь г.Аваков - оккупант для ДНР. Донецк, Луганск, чуть позже Одесса и Харьков образуют свое, нормальное государство без этих киевских "клоунов". А остальные пусть скачут.
  У відповідь

  від: рар Місто: харків
  13.05.2014 09:20
  ты сталин вместе со своим сталинградом представитель
  терористов не забудь время своей кончины .
  У відповідь

  від: Харьковчанка Місто: Харьков
  12.05.2014 23:39
  Скакать придется тебе, товарищ, в твой сталинград и будешь ты там жить счатливо, как во времена сталина под железным занавесом от всего цивилизованного мира, вместе со своим гнилым неофашистом-садистом царьком пукиным, мечтая, кого б еще оккупировать. А мы на Украине освободим и Донецк, и Луганск, и мой родной Харьков вместе с Одессой от таких бандитов-террористов, как ты, вместе со своим сталины и путлером..

  від: просто так
  12.05.2014 21:49
  Аваков точно клоун , он гордится тем шо Ахметов приказал вышвырнуть из Мариуполя все украинские военные подразделения , Дыркин (Гиркин) объявил о начале антитеррористической операции по всей Украине и я уверен шо это будет настоящая антитеррористическая операция (с его точки зрения конешно), а не цирковая , такую как проводит клоун Аваков ........кстати Тимошенко в рейтинге кандидатов уже опустилась на третью позицию, думаю клоун Аваков опустит её рейтинг ещё ниже

  від: Кратос Місто: Артемовск
  12.05.2014 21:45
  Бойся!!!Спи и Бойся Аваков!!!
  Теперь многое изменилось!!!
  Теперь мы в отношении армии и гвардии начинаем АТО!
  У відповідь

  від: Ярина Місто: Горловка
  12.05.2014 23:45
  Как страшно, я аж испугалась за Авакова. Вы наврали своими липовыми цифрами про дебилореферендум, теперь думаете, что вас все боятся. Ах, Моська, знать она сильна, что лает на слона (из басни Крылова, который был поумнее тебя, хоть и содрал все свои басни у Эзопа. Но у русских это в порядке вещей -- красть что стихи, что территории)

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ